17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Grof Žekula »

Репрезентација је успела ове недеље да се пласира на СП, па се враћамо борбама у домаћем првенству.
Други везани дерби који треба да нам послужи да се тек толико вратимо у такмичарску форму, пре онога што нас чека до краја календарске 2021. године.
ДНЕВНИК wrote:У недељу, од 15.45 часова, пред црвено-белима је нови дерби, у ком ће бити гости Партизану, у Београду. Јасно је да ће та утакмица од ученика тренера Славољуба Ђорђевића захтевати максимални приступ и велику потрошњу, па је улога стручњака за кондициону припрему Новосађана, Саше Семередија и Александра Јанковића, веома битна у припреми.

- Радује нас то што су Новица Максимовић и капитен Немања Човић одрадили суспензије због жутих картона и прикључили се екипи - истакао је Славољуб Ђорђевић. - На жалост, за Бјековића је, како ствари стоје, јесења полусезона већ завршена због повреде мишића предње ложе. Био нам је потребан овај одмор, јер нам следи згуснут и тежак распоред до краја овог дела првенства. Очекујемо повратак младих репрезентативаца и верујемо да ће се они здрави и орни придружити осталим играчима и да ћемо се, након тога, посветити обавезама које следе.
партизан - ФКВ 4:1 (2:0)
1:0 - Пантић 35'
2:0 - Мениг 45'
2:1 - В, Симић 48'
3:1 - Гомес 69'
4:1 - Јојић 72'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3032" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Deep Purple
Posts: 3837
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Deep Purple »

Kiks Cukarickog, bilo bi lepo da se makar bod uzme u nedelju i da se vratimo na bodovnu razliku u visini jednog meča. (naravno kao i uvek nerealno ocekivanje pobede sa moje strane )
Meni je uvek dodatna motivacija kada je na klupi stanojevic (namerno malo slovo) .
Nece igrati Natko, pa ce partizanov spori vezni red biti jos sporiji. Dvojica od trojke Jojic - Šćekić - Zdjelar će početi meč.

Kod nas očekujem Topića i Maksu od starta.
Topić je podigao nivo forme i mislim da će potencijalno dobrim mečom protiv partizana dodatno potvrditi kvalitet i utisak koji je ostavio u meču sa zvezdom.
Biće sigurno zanimljiv meč.

Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Turija »

Izgleda da ce Jelicic ponovo na mesto desnog beka?
Meni, ipak, nije jasno zasto, jer mnogo smo oslabljeni ofanzivno po desnom boku, kada on to igra. Koliko god Cucin bio neomiljen i nedovoljno kvalitetan bek za Vosu, mislim da je korisniji na toj poziciji? Imao bi i velik motiv protiv partizana.

Jako bih voleo da vidim jedno poluvreme Miletica na terenu.
Mislim da je momak to apsolutno zasluzio i dokazao u reprezentaciji U19. Pustiti ga da se razvija i da ne gubi dragocene godine i vreme na klupi Vojvodine.Velika je steta. A, tek za Kabica nema spora.

Takodje, sutra cekujem borbenu utakmicu. Sto se rezultata tice, ne ocekujem ga sa optimizmom. Dolazi nam ova utakmica u momentumu i znacaju za njih kao u proslom kolu zvezdi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by ssnigd »

Kakav god da je Cucin, on je desni bek. Jelicic je spor i los jedan na jedan. Ofanzivno ga ni nema.
To sto Natho ne igra je nasa sansa,. Svaku utakmicu nas je razvalio.
Red je da se ostvari pozitivan rezutat i protiv groblja. Samo bez gluposti na terenu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Rabba »

grobari protiv nas mogu petliće da izvedu, zna se konačan ishod tekme. Tas je sada na toj strani brda. Oni su svoje novosadske bodove prosuli u prošlom kolu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by ernesto »

Bice rutinska pobeda crnih,jbga treba biti realan!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Danilo »

Slazem se sa konstatacijom Jeličić / Cucin
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by slanobarac »

A ono "naša deca" ništa?
Cucin je dobar za Kabel.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3837
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:A ono "naša deca" ništa?
Cucin je dobar za Kabel.
I kao takav je bolji od Jeličića trenutno.
Pride je igrao za partizan. Zna kako je igrati u Humskoj. Ali po svemu sudeci Cucin je bivsi i ne racuna se na njega.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Turija »

slanobarac wrote:A ono "naša deca" ništa?
Cucin je dobar za Kabel.
Znas kako, mnogo ,,nase dece" je izneverilo Vosu i puno njih vidimo u drugom, narocito crvenobelom, dresu. Cast izuzecima.

Neka se ta deca izbore za dres Vojvodine ( i ovako ih mozda 80% navija za blizance?). Osnovni kriterijum treba da bude znanje, rad i odnos prema poslu, a dotle neka igraju najbolji na raspolaganju treneru.
Nije Cucin najbolji ( daleko od toga), ali je bek, a Jelicic stoper. Danas nama treba desni bek na terenu.
Muka mi je i od tih trenerskih pretumbacija, nazovi kombinacija, i zbunjivanja igraca: sta su i sta igraju. Time drasticno usporavaju razvoj tih momaka.
A, dvojica nase, mozda i najbolje, dece ne igraju ( Kabic i Miletic).
Kabica ne mogu da isprofilisu, a toliko je jasno koja mu je pozicija, dok Mileticu ne daju ni minute, a obojica reprezentativci.
Na sta to lici? Kao namerno da ih sputavaju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Maki »

Nešto mi ni Cucin ni Jeličić ne ulivaju poverenje na desnom beku. Pre bih probao Novevskog, ili prebacio Đorđevića na ovu stranu. Ova dvojica previše greju klupu za moj ukus.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Pera Centar »

Ljudi kakav Cucin, decko je kao i Mrkaic pogresio sport.

Jelicic sasvim korekno igra tog desnog beka.

Cini mi se da neki igraci imaju botove na ovom nasem forumu, a to mi se bas ne svidja.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3837
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Deep Purple »

Pera Centar wrote:Ljudi kakav Cucin, decko je kao i Mrkaic pogresio sport.

Jelicic sasvim korekno igra tog desnog beka.

Cini mi se da neki igraci imaju botove na ovom nasem forumu, a to mi se bas ne svidja.
Mene Veljko Simic plaća da pišem o njemu hvalospeve.
:mrgreen:

Jeličić igra veoma loše na desnom beku. Defanzivno je okej ali u ofanzivnom delu igre ga nema nigde. I tu se najbolje vidi razlika izmedju igraca koji je stoper a mora da igra beka i igraca koji je po prirodi bek.
Jednostavno protiv zvezde se videlo koliko je Jeličić na beku zapravo ograničen u ofanzivnom delu.
Jednostavno Cucin je koliko god loš bio bolji izbor od Jeličića. E sad što smo mi došli u tu situaciju da biramo između stopera i beka ko ce poceti na beku je pitanje za struku ko je procenio kvalitete Cucina. Sto ie najgore od svega Cucin je vazio za jednog od najboljih defanzivnih bekova u Ligi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by slanobarac »

Ajte ljudi man'te se Cucina. Dobro neko reče da je pogrešio sport. I šta nama u Humskoj treba bek u napadu? Da nećemo da ih stisnem i napunio možda?Bilo ko samo ne Cucin i biće ok.
@Turija
Pa to za našu decu je bilo zez na račun te priče koja se ovde godinama vrti. I kad smo već kod toga zar mislite da ćemo neki dinar dobiti pre od Cucina nego od Jeličića? Ako ćemo da trgujemo. Od mene puna podrška za Jeličića u odsustvu Bjekovića. U pravu si za Miletića i Kabića samo je problem što jedna ekipa ima 11 igrača a mi imamo rezervisana mesta. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by 1892 »

Živo me interesuje kojom magijom je Cucin zaslužio transfer u naš klub. Užašan igrač. 2 crvena kartona u prvih 5-6 utakmica. Andrić kog su liferovali letos je Kafu lično za ovu rupu.. Prethodni prelazni rok je bio noćna mora. Bastajić, Busnić, Cucin ...jedino je štoper nešto pokazao.
Come on you Reds!
Locked