16. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:0)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote:Ta dva kluba u zadnje 2-3 sezone imaju dva imena koji nas mogu rešiti u roku od odmah, čak i ako delujemo bolje na terenu... Ben E.F. kod jednih, a kod drugih Natcho Bibars... Ja ne verujem da mi za pomenutu dvojicu nikad nemamo neko rešenje.... :oops:
Mislim da je Drincic odlicno parirao u svakom meču Natku. Ben kao Ben ne pravi veliku razliku na terenu ali svoje sanse koristi.
Ja se vise plasim da nam Gobeljici/Gajici ne postignu gol. Jer cesto primamo golove od njih sa bekovskih pozicija.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
Dragojlo wrote:Ta dva kluba u zadnje 2-3 sezone imaju dva imena koji nas mogu rešiti u roku od odmah, čak i ako delujemo bolje na terenu... Ben E.F. kod jednih, a kod drugih Natcho Bibars... Ja ne verujem da mi za pomenutu dvojicu nikad nemamo neko rešenje.... :oops:
Mislim da je Drincic odlicno parirao u svakom meču Natku. Ben kao Ben ne pravi veliku razliku na terenu ali svoje sanse koristi.
Ja se vise plasim da nam Gobeljici/Gajici ne postignu gol. Jer cesto primamo golove od njih sa bekovskih pozicija.
Posto Maksa izostaje, sa ove utakmice, mislim da ce Busnic dobiti tu ulogu, iako bih vise voleo da to bude Miletic.
Medjutim, ocekujem da ce Djordjevic pre dati sansu Busnicu, kao iskusnijem, mada je i Busnic sklon greskama pred nasim golom.

Tesko ce biti danas, jer zvezdi je pobeda biti ili ne biti za mnoge u njoj. Vazno je odigrati hrabro - ne predati unapred. Zauzeti posten odnos prema navijacima i Klubu, pa kakav bude rezultat na kraju.
S obzirom na mentalitet Djordjevica, ne verujem da ce se bas lako predati?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Deep Purple »

@Turija
Po najavama Sanogo danas ne igra.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

Deep Purple wrote:@Turija
Po najavama Sanogo danas ne igra.
Dobro je, da ne polomi jos nogu nekom nasem igracu na ovako raskvasenom terenu. Ali, treba se paziti i Gobeljica iz istog razloga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Deep Purple »

Nadam se da pocinje Kabic trebace nam hitrine u zadnjoj trecini terena.
Verovatno ce Krsticic da pocne umesto Sanoga. Na Petrovica slabo racunaju ove sezone.
A kada god vidim Krsticica uvek se setim sjajnog dvomeca protiv Sampdorije. Steta sto nece biti Makse da se prisetimo tog duela Maksimovic - Krsticic.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Voja »

gledam sastave sad i sad je vise nego ocigledno da danas lansiramo Petra Stanica
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by ssnigd »

Voja wrote:gledam sastave sad i sad je vise nego ocigledno da danas lansiramo Petra Stanica
Upravo o ovome razmisljam. Uvek se neki nesretni anonimus proslavi protiv nas.

A i poker smradova ciganskih je na terenu takodje. Dakle sve je ispunjeno za katastrofu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

Vojo, znaci najvise danas da paze na Stanica :greenbutt:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by 021 »

Ako neko ima dobar link za prenos (sa zvukom po mogućnosti), neka postavi. Hvala!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, znaci najvise danas da paze na Stanica :greenbutt:
Pa mi godinama promovisemo te sto niko nece ... dakle Stanic ili Pankov.

Inace kolika su ocekivanja neka pokazu i kvote za tacan rezultat na utakmici. Za nasu pobedu 1:0 kvota 19,za nasu pobedu 2:0 kvota 55,a za pobedu zvezde od 4:0 kvota 12 :roll:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by fare »

Cigani kreću sa sva 4 naša igrača protiv nas a kvota na zvezdu kao da igraju na Mitru Miriću protiv Sinđelića :evil:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Deep Purple »

021 wrote:Ako neko ima dobar link za prenos (sa zvukom po mogućnosti), neka postavi. Hvala!
http://cdn.livetv480.me/webplayer2.php? ... ci=24&si=1" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Voja »

Kad mi u prvih 10 minuta ne mozemo naterati posed na 30% i ne gleda mi se dalje
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

Najveci nam je problem lopta kad je imamo u nogama :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by fare »

Jel se ovo zove fudbal što mi igramo odnosno ne igramo :o
Locked