16. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:0)

User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by newnowapv »

Sad ce nam dati 5 komada...

Ps. Zasto Vukadinovica menja?
Last edited by newnowapv on Sun Nov 07, 2021 7:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Radoye »

Oba gola glupavo primljena.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

Radoye wrote:Oba gola glupavo primljena.
Mora Nikola Simic pomagati pri centarsutevima, pa makar i otisao nekad ,,u prazno" jeftinije ce biti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Krle »

Danak mladosti i neiskustvu. Uopšte nisam nezadovoljan, sem Mrkaićem.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Radoye »

Krle wrote:Danak mladosti i neiskustvu. Uopšte nisam nezadovoljan, sem Mrkaićem.
Pa tako nekako. Mada ja ne bih ni Mrkaicu licno zamerio, trudi se covek, e sad to sto nema pojma to je vec druga stvar. Ako cemo nekome da zameramo to je onom ko ga je doveo tu gde mu mesto nije.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by slanina »

Prvi gol njihov čist faul u napadu Pavkova čini mi se.Pre drugog gola nije ni proverena ruka posle kornera čini mi se da je neko igrao rukom,toliko o poštenju,VAR se koristi kod nas samo u očiglednim situacijama.Po meni očekivano mekao u drugom poluvremenu uostalom isto kao i prethodnih x utakmica sa njima ovde.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

OK, borili su momci koliko mogu. :lala:
Nisam nezadovoljan vidjenim, osim slabe kontrole lopte nasih igraca od prijema, predaje i reakcije u odbrani na centarsuteve.

Zukic, kao glavni kreator igre, mora brze misliti, bolje primiti i tacnije predati loptu ( kaf se setim samo kako je to radio Bobe Pavkovic).
Mladi Kabic mora vise igrati. Pokazuje, hrabrost, znanje, tehniku i brzinu.
V. Simic dobar, ali u drugom delu utakmice mu ponestalo snage.
Za ostale sam napisao u prethodnim postovima.
Cestitka momcima, borili su se :cheers:
Djordjevic je trebao biti hrabriji i brzi sa preostale 2 izmene. Mislim da je trebao uvesti i Miletica.

PS
Bez obzira na sve, mislim da je Cucin trebao biti prva izmena Bjekovicu, pre Jelicica. Nije Jelicic bek i moze biti samo 4 stoper za sada.
Da li smo stali u drugom delu - pa, ne znam?
Last edited by Turija on Sun Nov 07, 2021 7:56 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1113
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Maki »

Mislim da smo napredovali u odnosu na prvo kolo. Igra se potpuno raspala izlaskom Bjekovića. Izbušili su posle našu desnu stranu kao da je nema. Đorđević izvodi Vukadinovića umesto Mrkaića. Desna strane je ostala i dalje bušna jer je Kabić suviše ofanzivan. Izmene su zakasnele, ali bez obzira, klupa nam je mnogo tanja od Zvezdine, koja ima 3-4 iskusna i kvalitetna tima. Zadovoljan sam igrom, pa i rezultatom (zasluženo bod u dvomeču). Što reče Radoye, Mrka igra maksimalno u odnosu na mogućnosti. On je igrač-martinela, nije kriv kad ga lopta ne pogodi pod povoljnim uglom. Kriv je dodavač.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Istocno stajanje »

Zadovoljan sam, odigrali su hrabro i to je neki nas maksimum protiv njih.

Bjekovic kao da nece da igra protiv njih, koja je verovatnoca da se u obe utakmice protiv njih povredi u bukvalno istom minutu?!


Ono sto se stalno ponavlja je to sto kada blizanci vode, sudija NIKADA ne produzi vise od 3 minuta... U Spaniji i Engleskoj skoro svaka se produzi vise od 5 min. i gle cuda danas Valensija oba gola fala u nadoknadi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Voja »

Ne znam... ja se osecam posrano posle ovog meca. Ako je tako MORALO da bude onda ok,ali ako su oni nas danas dobili regularno,uvodjenjem Gobeljica,Erakovica i Falka onda mi je ovo najgluplji i najtuzniji poraz u sezoni.
Zaista se bedno osecam... nemocno kao i nas tim u drugom poluvremenu.

I da odgovorim forumasu,jel Maki bese... Ivanica nisam voleo ni nas dres kad je nosio,a ne danas,i je*e mi se kako je igrao,sutao,sta je zeleo,sta nije... Sutevi Busnica i Topica su bili smejurija i stojim iza toga
Image
User avatar
Maki
Posts: 1113
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Maki »

Turija wrote: PS
Bez obzira na sve, mislim da je Cucin trebao biti prva izmena Bjekovicu, pre Jelicica. Nije Jelicic bek i moze biti samo 4 stoper za sada.
I meni se sada čini. Mislio sam da će Jeličić biti bolji, makar u defanzivi. Katai i Rodić su ga pregazili.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

Ipak, mislim da ga ne bi dali.
Morao je Djordjevic uvesti pre i vise svezih igraca, pa sta bude, jer video se umor i kod Zukica i Simica.
Mislim da je velika steta sto nemamo jos jednog centarfora, kad Covic ne moze u spic.
Grehota je da usporavamo razvoj Kabica, setajuci ga na to mesto. Da igra, bar poluvreme, na svom mestu ( krilo), vec bi bio veoma zapazen igrac u driblinzima, begovima, asistencijama i golovima.

PS
Vojo, ponadao sam se i ja, posle prvog poluvremena, da mozemo bar do neresenog.
Medjutim, ima tu jos dosta slabosti u svemu. Samo neke na terenu sam naveo.
Da li je moralo ovako, ostace misterija?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by MiSmoFKV! »

Uf, tako blizu, a tako daleko. Pristup u prvom poluvremenu za 10ku. Nazalost, Busnic i Mrkajic su promasli sta su promasili da i prikazano bude.

Mislim da Jelicic nije odigrao toliko lose, koliko je ostavljen na vetrometini da se bori sa Kataijem i Rodicem.

Miljan i Simic odlicni, svaka im cast. Fali nam klupa.

Na kraju, (Vojin) Stanic asistent

EDIT:
Bjekovic mora da radi na svojoj fizici. Ovakve povrede ne smeju da se desavaju.
Last edited by MiSmoFKV! on Sun Nov 07, 2021 8:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Radoye »

Maki wrote:Đorđević izvodi Vukadinovića umesto Mrkaića.
Da ovo je bio ono bas WTF momenat.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by slanobarac »

Ovo je najbolje izdanje ove sezone. To je to, na ivici limita ove ekipe. V. Simić je po meni prvi put odigrao kako treba ove sezone. Zaista je izgarao i bilo ga je svuda po terenu. Zašto kritike N. Simiću ne mogu da provalim? Sve što se moglo je odbranio(i više od toga). Kad ja koji sam oštro protiv V. Simića kažem da je danas bio najbolji naš igrač onda ne bi trebalo tražiti ni N. Simiću dlaku u jajetu. Drugi gol je Kovačevićev a šta je mogao kod prvog? Porazom se ne može biti zadovoljan ali zalaganje je bilo dobro. Sad što ovi igrači i trener ne umeju bolje druga je priča. Nismo se obrukali, to možemo na jna. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked