15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Turija »

Minja wrote:Nek' su oni zivi i zdravi. Odlicno je da im grad napravi stadion. Uskoro ce i Mladost morati da dobije objekat superligaskog formata, jer eto i njih na Karadjordju dogodine, pa ce i Borac sa Klise u nekom momentu na Karadjordje, pa Zvezda sa Najlona... milina
Da, svi samo da nije Vojvodina. Super, na pravom su putu.

Nista ne znace Hadzi Kosta, Velker, Vujke, Toza, Vasic, Krstici, Takac, Pantelic, Trivic, Ivezic, Nikezic, Licinar...titule sampionske, vicesampionske, evropske pobede....sve to treba izbrisati i zaboraviti i Vojvodinu unistiti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Rabba »

Ja bih jako voleo kad bi grad još puno manje bio prisutan u klubu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Turija »

Rabba wrote:Ja bih jako voleo kad bi grad još puno manje bio prisutan u klubu.
Da, ali ne u ovakvim okolnistima i uslovima, kada rezultati i sudbina fudbalskog kluba zavise od grada i drzave.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

Ovakav položaj kakav sad imamo, dok smo na "budžetu" ne bi nikom poželeo. Iluzurno je od njih očekivati da bilo šta korisno i trajno urade za nas.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Turija »

Red Marquis wrote:Ovakav položaj kakav sad imamo, dok smo na "budžetu" ne bi nikom poželeo. Iluzurno je od njih očekivati da bilo šta korisno i trajno urade za nas.
To je drugo pitanje, tj pitanje ljudi koji sada predstavljaju Vojvodinu. Za njih je ona nezeljeno dete i ne znaju kako da ga se oslobode. I blizanci su na budzetu, pa igraju LE. Nije do budzeta, kao budzeta, vec koliki je on i sta se zeli.
Dok se ne promene okolnosti, ne moze drugacije. Ko ce uloziti novac u bilo koji domaci klub u ovakvim okolnostima?

PS
Gde je splitski Hajduk danas u odnosu na Dinamo, a gde je bio u SFRJ?
Nije ni do broja navijaca. Cela Dalmacija navija za Hajduk, pa nista. Vrlo jasno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

@Turija
Hajduk vode ljudi koji nisu dovoljno strucni. Imaju uslove, jaku omladinsku skolu, zaradjuju na prodajama fudbalera (doduse ne kao glavni konkurent) dosta navijaca na utakmicama ali opet lose poslovanje skautin i izbor fudbalera ih koce. Budzet imaju ali strucne ljude ne.
Livaja je dobio 800k eur godisnju platu i ma koliko god bio kvalitetan igrac te pare su mogle mnogo bolje da se utrose. Rijeka recimo ima duplo manji budzet a radi mnogo bolji posao. Hajduk je sam sebi najveci protivnik.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by churguzijanac »

Nema nista dok se ovaj smrad sto se za sve pita ne otera. To je uslov pre svih uslova. A i kad se to desi veliko je pitanje u kom ce se pravcu sve razvijati ukljucujuci i fudbal.

Iako je off topic moram da prokomentarisem da sam odusevljen kako su limanci "doradili" zidove prvobitno ofarbane u bojama srpske zastave u Narodnog Fronta i Sekspirovoj preko puta Park Citija.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Danilo »

Ispada onda stvarno da je vecina nas navijaca na forumu.Uvek ce biti neko ko nam se nece svidjati.I meni se ne svidja mnogo toga ali svaku utakmicu sam na stadionu i kad je hladno i kad je kisa....Ne idem zbog bilo kojih ljudi idem zbog kluba koji volim .Tako da se ne slazem s vama koji ste samo na forumu a ne idete na stadion iz ovog ili onog razloga.
Ko voli Vojvodinu voli je ovakvu ili onakvu a kad je voli ne mogu da verujem da ne ide na stadion.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by slanina »

U nedelju ako budem sebe naterao idem u sektor prema severu posle niza godina jel ni središnji deo zapada više nije naš nažalost,to sam osetio na poslednjih par utakmica sa blizancima i prosto nisam mogao da se načudim kurti i murti,ti stadion vojvodine ne vide u toku godine već jednom godišnje kao kad bude vašar na selu.Ne viđam ni bivše igrače sem Krasića svaka mu čast dolazi redovno na zapad u poslednjih par utakmica na kojima sam bio.Ponekad vidim i Vranješa iako sam poznavao većinu igrača do skoro ,ima i onih najstarijih po koji.Kad vratimo bivše igrača prave vojvodinaše onda možemo pričati o staroj vojvodini.KAd je Bata(nisam njegov fan da me neko ne shvati pogrešno) vodio klub koliko toliko smo imali to neko zajedništvo i osećala se neka euforija jer se nismo sklanjali ni jednima ni drugima.Ne može mi niko reći da zvezdu nismo u stanju da pobedimo od 2013!!??
Tukli smo ih kad smo ispali ako se ne varam 4:1 tako da dokle god ne krenu da igraju i da se bore nema tu prave voše.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Djisa »

Danilo wrote:Ispada onda stvarno da je vecina nas navijaca na forumu.Uvek ce biti neko ko nam se nece svidjati.I meni se ne svidja mnogo toga ali svaku utakmicu sam na stadionu i kad je hladno i kad je kisa....Ne idem zbog bilo kojih ljudi idem zbog kluba koji volim .Tako da se ne slazem s vama koji ste samo na forumu a ne idete na stadion iz ovog ili onog razloga.
Ko voli Vojvodinu voli je ovakvu ili onakvu a kad je voli ne mogu da verujem da ne ide na stadion.
Volim ja Vojvodinu, ali vise volim svoje zivce. Ne mogu vise da ih kidam svaku utakmicu i da dodjem nervozan i besan kuci. Ne mogu da gledam Vojvodinu i da kazem, losi su i bas me briga. Gledao sam i kad smo bili losiji nego sad. ali je bilo igre zara (ili sam ja bio mladji, pa mi je bilo dobro), sad nema nista.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by ernesto »

Minja wrote:Nek' su oni zivi i zdravi. Odlicno je da im grad napravi stadion. Uskoro ce i Mladost morati da dobije objekat superligaskog formata, jer eto i njih na Karadjordju dogodine, pa ce i Borac sa Klise u nekom momentu na Karadjordje, pa Zvezda sa Najlona... milina
Mladost pravi stadion na NN, ima na netu zapadna tribina.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by churguzijanac »

churguzijanac wrote:Nema nista dok se ovaj smrad sto se za sve pita ne otera. To je uslov pre svih uslova. A i kad se to desi veliko je pitanje u kom ce se pravcu sve razvijati ukljucujuci i fudbal.

Iako je off topic moram da prokomentarisem da sam odusevljen kako su limanci "doradili" zidove prvobitno ofarbane u bojama srpske zastave u Narodnog Fronta i Sekspirovoj preko puta Park Citija.
Prefarbali smradovi.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Krle »

@Minja
Moram samo da te ispravim oko navijača Mladosti: Kojoti postoje skoro 20 godina, ako ne i više. Od betona, do PLS-a, nisu rentirani.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Proleter sa Slane bare je pre 40 godina imao više navijača na gostovanju nego što sad Voša ima na Karađorđu. Ali to je bio neki drugi Proleter za koji su igrali lokalci, komšije naše. Ostalo je samo ime kao i od Voše. A Mladost je tada bila okružena kukuruzima i teško se stizali od zadnje stanice kod satelitske pijace. Zvezda sa najlona je imala najmoderniji stadion u to vreme. I što kaže Minja tada su se stvarno igrali mečevi od 10 omladinci i od 13 prvi timovi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Minja wrote:
Vi, sa Slane Bare ste isli na Proleter, Klisa na Borac, Cortanovci na CSK, ali niko od tih navijaca nije ni sanjao da ce njihov mali klub jednog dana postati konkurent Vojvodini. Prakticno protivnik. Taj film tesko da se vrteo u glavama tih navijaca.
Baš tako! Nedelja na Proleter a onda čekamo utorak da vidimo rezultate protivnika i tabelu u sportskom dodatku "Dnevnika". Još čuvam jedan iz sezone 82/83. Ko bi normalan mislio da će Proleter igrati prvenstvu protiv Voše?!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked