15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Voja »

Igra Vosa ko Radnik :cheers:

Realno kako sam ocekivao odlicno smo prosli.

Mene samo plase ove setnje igraca Proletera kroz nasih 16m. Plase me jer mislim da nam stizu kvalitetniji protivnici uskoro
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Pera Centar »

Raspada nam se igra u odbrani, trener vadi Zukića. Od tada je bio haos na svakom delu terena. Maksimović, Kovačević i naročito Kopitović igrali kao pijani.
Protiv blizanaca bi igrao sa Miletićem i Topićem na sredini, a Zukića ne bih vadio iz igre, jer ono što on igra ne može niko drugi.

Dečko ima najbolji pregled igre u ovoj ekipi i jedini može da asistira(proigra).

Nikola Simić počeo da izlazi sa linije, a odličan je na liniji. Možda i bude nešto od njega.

Svakako milim da je trenutno najbolje rešenje na golu, bezobzira na ranije kikseve.

E, moj treneru....
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Turija »

Jesu kuburili u odbrani, ali su, ipak u poslednjim trenucima, stizali da izblokiraju udarce Kovacevic, Maksimovic, Devetak i ponekad Topic.
Odbrana nam se raspada pre sesnaesterca i onda pocinje haos u 16 metara. Bar ja tako vidim.
Kasni se u duelima ranije. Stoji se predaleko od protivnckih igraca ( zbog nesigurnosti u sebe ili nedovoljne snage???) i gubimo te duele gde je 50:50 sansa da se oduzme lopta ili stavi pod kontrolu.
PS
I ja bih voleo da vidim Miletica na terenu. Cini mi se da bi dobili na snazi i agresivnosti defanzivno i ofanzivno?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

@Turija odbrana je na udaru jer vezni red ne radi svoj posao. Topic danas dobar ali je opet kasnio u defanzivi, Novica ispod nivoa ali se borio. Veljko Simic opet sjajan u defanzivnim zadatcima.
Covic je po meni danas bio veoma dobar. Vukadinovic sem gola nista. Steta sto ona dva dodavanja Kabica nisu prosla ka Simicu jer bi to bila gol prilika.

EDIT: Samo tri poraza na polusezoni sto uopste niie los podatak ako uzmemo u obzir nacin na koji igramo.
Momci se bore i to je evidentno. Moze se i videti po reakciji Kovacevica nakon lakta od strane Evandra kada je odreagovao nakon dobacivanja sa klupe Proletera.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Danilo »

Samo 3 boda bi izdvojio sa ove utakmice ,mislio sam da je kliknulo sa drugim poluvremenom sa Radnickim ali vracamo se na staro.Loša igra.
Evandro zanimljiv igrac ,sa pravim pripremama 10 kakvu trazimo.Zivadinovic takodje
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Danilo »

Zaboravio sam da istaknem da znamo da kritikujemo igru ,igrace, trenera al ja moram da kritikujem i nas navijace .Totalno smo razocarali i podbacilli,znam da ne igramo dobro ,tj da igramo lose,ali nase mesto je na tribinama.Osecao sam se kao u pozoristu ,ma nikakve emocije sa tribine nije bilo, niti aplauza niti povika ama bas nista, pa ni navijaca ....najvise mislim na Zapad
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Maki »

Trener je malo prošarao sastav, to mi se svidelo. Ipak, opet smo bili jalovi posle datog gola, mučili se, branili, igrali na rezultat...
Slažem se što rekoše neki gore da nam je sredina tanka. Stvaramo malo šansi, a štoperi su nam često pod pritiskom. Bekovi su nam čini se bolji deo ekipe.
Meni se mnogo dopada i njihov levi bek Ognjen Mitrović. On je takođe izdanak naše škole i iskreno navija za Vošu od malih nogu. Šteta što je kao klinac otišao u Brodarac.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Djisa »

Danilo wrote:Zaboravio sam da istaknem da znamo da kritikujemo igru ,igrace, trenera al ja moram da kritikujem i nas navijace .Totalno smo razocarali i podbacilli,znam da ne igramo dobro ,tj da igramo lose,ali nase mesto je na tribinama.Osecao sam se kao u pozoristu ,ma nikakve emocije sa tribine nije bilo, niti aplauza niti povika ama bas nista, pa ni navijaca ....najvise mislim na Zapad

Ja sam rekao, dok je ovaj balvan na klupi, necu gledati Vojvodinu, iako imma i godisnju, ne gledam ni na tv. A redovan sam od '94. Od meca sa TSC ja nisam gledao ni necu, pa makar titulu osvojili! Ovako Vojvodina ne sme da igra.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by ernesto »

Kakav je Ortiz bio?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

ernesto wrote:Kakav je Ortiz bio?
Aliexpress verzija Mrkajica.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
ernesto wrote:Kakav je Ortiz bio?
Aliexpress verzija Mrkajica.
Nije bio primetan. Nije se ni igralo mnogo na njega. Nije ni bilo centarsuteva, osim iz prekida, gde se Vosa dosta dobro branila ( Kovacevic, Devetak). Kopitovic mi nekako lagan za stopera, a nije nesto ni brz.
Maksa cvrst defanzivno, ali slab ofanzivno. Topic povremeno vidljiv i dalje dodavanja ,,uz tarabu" sa malo ( i sporog) kretanja.
Zukica, Vukadinovica i Covica nisam primecivao u defanzivi, tj ostavljaju puno prostora nasoj uzoj odbrani, za razliku od V. Simica.

@Djisa
Potpuno te razumem sto ne ides na stadion, pa cak ne gledas ni tv prenos.
Ne idem ni ja vise, ali odgledam prenos opusteno, kao da igra npr Spartak, samo sa malo vise paznje, ali bez navijackog zara.

Zaista, ne sme Vojvodina da bude podredjena na terenu.
Moze da bude pobedjena, ali ne sme biti podredjena. A, to se dogadja, skoro, na svakoj utakmici. - da li poluvreme ili celu utakmicu.
Trener i igraci moraju biti hrabriji, a uprava Uprava.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by slanina »

Danilo wrote:Zaboravio sam da istaknem da znamo da kritikujemo igru ,igrace, trenera al ja moram da kritikujem i nas navijace .Totalno smo razocarali i podbacilli,znam da ne igramo dobro ,tj da igramo lose,ali nase mesto je na tribinama.Osecao sam se kao u pozoristu ,ma nikakve emocije sa tribine nije bilo, niti aplauza niti povika ama bas nista, pa ni navijaca ....najvise mislim na Zapad

Neće ni biti emocija,davno nestale kod mene iako idem od 84-85 bio redovan na tekmama bežao iz škole sa posla...Sad idem radi reda kad stignem jel ovo nije Voša za koju navijam ceo svoj život.Odem na zapad osećam se ko stranac a do pre 10 godina i ranije sam znao sve iz viđenja nema tih ljudi više za starije mi je jasno ali mojih godina imam 44 nema ni traga ni glasa.Tim više ne znam, totalno jedno sivilo u koje smo se utopili kao društvo.Nikad manje gledalaca nije bilo,pa ova cifra je dolazila da gleda Kabel onaj stari nedeljom jbt.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Krle »

To osipanje na tribini je krenulo od pumpadžije (znamo čiji je on bio izbor), pa su onda usledila milovanja sa Duhovim omiljenim klubom, što na terenu, a više na tribinama (trka za najčetnika, valjda). Ko to da podrži? Samo oni koji imaju interes ili aspiracije prema mazohizmu.
Kada dođe, ako ikad se to desi, iskrena, novosadska građanska uprava, koja će lepo prvi da se izvini, a onda da zauzme stav, bilo kakav, ali stav, stvari se mogu drastično izmeniti za kratko vreme. Cela Vojvodina je bila uz klub kada se borio za boje Novog Sada i ravnice. Ko bi sada odvajao vreme i zdravlje za podršku ovakvom klubu, koji gleda kupus, a vadi meso. Ili obrnuto, svejedno.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

Krle wrote:To osipanje na tribini je krenulo od pumpadžije (znamo čiji je on bio izbor), pa su onda usledila milovanja sa Duhovim omiljenim klubom, što na terenu, a više na tribinama (trka za najčetnika, valjda). Ko to da podrži? Samo oni koji imaju interes ili aspiracije prema mazohizmu.
Kada dođe, ako ikad se to desi, iskrena, novosadska građanska uprava, koja će lepo prvi da se izvini, a onda da zauzme stav, bilo kakav, ali stav, stvari se mogu drastično izmeniti za kratko vreme. Cela Vojvodina je bila uz klub kada se borio za boje Novog Sada i ravnice. Ko bi sada odvajao vreme i zdravlje za podršku ovakvom klubu, koji gleda kupus, a vadi meso. Ili obrnuto, svejedno.
Sve se slažem.
Nikada nisam bio od onih koji klub doživljava samo kroz 11 onih na terenu, samo kroz fudbalsku igru, koja je užas, ali to je najmanji problem. Ništa ovaj klub ne odvaja više od mulja i ostalih klubova. Ni na terenu, ni u loži, ni na tribini. Jako je teško sve to posmatrati kad ti se sve gadi.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

@Minja
Po rečima Bislimija izgleda da ce "grad Novi Sad" da im gradi stadion kapaciteta 4-5k.
Locked