15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Градски дерби у понедељак, а на крају јесењег круга, након што домаћини на нашем "Карађорђу" јуче испадоше из Купа, док ми настављамо и ту битку...Да не дозволимо да нас туку и бодовно се изједначе са нама.
Зукић за званични сајт wrote:Војводина у понедељак гостује градском ривалу екипи Пролетера, у мечу 15. кола Супер лиге Србије, а нападач новосадског клуба рекао је да градски дерби носи додатни мотив.

"Пролетер ће бити силно мотивисан против нас и зато морамо да приступимо као на овој утакмици, озбиљно од првог минута. Идемо на победу, било би сјајно да наставимо победнички низ, али уз добру игру као на последње две утакмице", истакао је он.
Пролетер - ФКВ 0:1 (0.1)
0:1 - Вукадиновић 10'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/2992" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by fare »

Sutra dobiti kako znamo i umemo jel nam slede 2 utakmice sa blizancima a tu budimo realni nemamo šta tražiti.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by churguzijanac »

Sutra sa pobedom na 4 mesto.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Sutra sa pobedom na 4 mesto.
Odlican motiv za pobedu i plasman u sam vrh tabele.

Isto tako, bice odlican motiv pred nastup i igru protiv blizanaca, da se vidi hoce li im ,,stati na crtu"?
Ako to moze Radnik iz Surdulice, zasto bi bio problem za Vosu, koju tradicija Kluba na to obavezuje?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Rabba »

Da imamo minimalno bolje selektiran tim(ne veći broj igrača, već samo da se ne forsira Simić pre Toromana i Vukliša, špica umesto Mrkaića i jednog veznog samo da je manja kiksara od Busnića) i boljeg trenera, lagano treće mesto u ovom trenutku... Da smo umesto Kopitovića i Stevanovića zajedno, doveli jednog dobrog levonogog halfa, da igra sa Kovačevićem, ne bi bilo trunke sumnje koji ćemo završiti. Struka u ligi je možda na najnižem nivou ikada. Ilić u Čuki, Krstajić u TSC užasni, opet kao najkvalitetniji stručnjak figurira ovaj Đorđević iz Radnika... Koji deluje malo iznad prosečnog. Uz njega samo još donekle Gaćinović i Linta deluju prosečno, ostalo je užasno... Da struka radi u interesu kluba, pa da smo nekog mladog Nemca stavili na klupu, koliko bi samo bili različiti rezultati...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Voja »

Rabba wrote:ne veći broj igrača, već samo da se ne forsira Simić pre Toromana i Vukliša,
Da ne bude bas da drzimo Simica na zubu reda radi,evo voleo bih da prokomentarisemo gol Jagodine u kupu!? Da l je bilo odbranjivo?Cisto da nam ne promakne i ta situacija.Da li bi Simke skinuo taj sut da je bio na golu,jer to su "njegove" situacije.

Sto se meca sa Proleterom tice,kad uradim analizu na neki moj nacin dolazim do rezultata 1:0 za Proleter.Nadam se da cu ipak pogresiti
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Turija »

Ne bih se usudio da procenjujem strucnost domacih trenera, iz mnogo razloga, a i licno nisam upoznat sa njihovim radom. Medjutim, ono sto je ocito vidljivo, to je da smo drustvo koje tesko prati i prihvata promene u svim oblastima. Zivimo u proslim vremenima. Tako i u fudbalu, kao javno vidljivom ogledalu rada i rezultata.
Isto je i sa nasim trenerima, mada su im, realno, vezane ruke u radu.
Pod takvim uslovima izgleda kao da ucestvujemo u trci oldtajmera sa danasnjim sofisticiranim automobilima.
Uprave klubova nisu Uprave, vec stecajni upravnici ili prinudni upravnici u VD statusu.
Treneri i igraci su radnici u preduzecima pred propascu. Zaista moraju biti veliki entuzijasti, u donkihotovskoj borbi, da bi nesto pomerili za jotu. Jako je malo takvih. U takvoj situaciji svako gleda samo sebe i svoj interes, pa da se sto pre izvuce i ode negde, gde ce imati uslove da napreduje i da se dokazuje. Medjutim, slabo to ide, jer tesko je prepoznati kvalitet na niskom nivou uslova rada.
PS
Protiv Proletera uzdam se u tradiciju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by slanobarac »

Upravo videh da bus sa igračima Voše ide pod pratnjom policije. U NS, bizarno?!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Deep Purple »

Simic Bjekovic Kopitovic Kovacevic Devetak Maksimovic
Topic Zukic Simic Vukadinovic Covic
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Rabba »

Vukliš umesto Simića i Đorđević umesto Kopitovića i to je to...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3840
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Deep Purple »

Losa igra, veoma vazna tri boda.
Simic spasao tri boda.
Na polusezoni smo cetvrti mnogo bolje plasirani nego sto igrom zasluzujemo. (Posle zvezde igramo zaostali mec sa Lucanima dva dana pred mec sa partizanom ?!?)
Gotovo svaki mec sa konkurentima smo igrali u gostima pa nam tako dolaze TSC, Cukaricki, Napredak i Spartak pa imamo lepe sanse i laksi raspored da na kraju i zavrsimo u top 4 i obezbedimo evropsko takmicenje. Fali nam jedno pojacanje na nivou Evandra i da sve ovo izgleda dosta bolje. Sada nek se spremi zvezda pa i drugi put da im otkinemo bodove a sto da ne i sva tri.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by churguzijanac »

Bog nas pogled’o :D
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1462
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Neizlecivi »

Ja bih onako sa tv-a rekao solidna tekma.
Prvo poluvreme smo cak imali neki smisao igre i deluje mi da ide na bolje.

Cini mi se da su svi igraci u usponu forme, osim Covica. Nekako mi je suvise nervozan, gresi dosta i nije mi par tekmi na nivou koji je zadovoljavajuci za njega.

Idemo dalje, grizite i za vikend!
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by slanobarac »

Pobedismo ni krivi ni dužni.
Broj navijača srazmeran kvalitetu igre.
Proleter dosta dobro organizovan.
Vidno je smanjena igra u nazad koja je bila naš zaštitni znak. Borbeni smo ali igra jako škripi. Do čega je ne znam, nisam stručnjak.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Turija »

Tradicionalno (pre)tesko do 1:0.Hvala Simicu za one dve odbrane.
Velik pad u igri Vojvodine u drugom poluvremenu, ali ohrabrujuci povratak Kovacevica i Maksimovica.
Opasniji centarautevi Devetka iz prekida, nego Zukica, ali i dalje Devetak los u pasu, a dobar u defanzivi. Zukic podigao nivo, ali mora jos agresivnije i brze.
Dobra partija Covica, V. Simica.
Vidi se i izgubljen kontinuitet igre kod mladog Kabica. Fale mu minuti na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked