14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Turija »

Koliko god ne bi neko voleo da cuje ( sto je Deep napisao), to je, ipak, fakat. Ja u tome ne vidim nikakvu vezu sa blizanackim navijacima. A, tacno je i to: da onaj ko nije siguran u sebe, ne bi bio siguran ni da igra pred rodbinom, ali bi bio manje nesiguran.

Medjutim, nije isti pritisak kad nemas navijaca i kad nemas imperativ plasmana. I te kako utice brojnost navijaca na obavezu igraca, trenera i Kluba. I to svugde u svetu.
To ne znaci da ko nije igrao u Vojvodini, ne moze postati igrac, sto forsiraju blizanci. Mislim da tako nesto, nama nije na umu. Na blizacke nebuloze smo oguglali i ne pridajem im vaznost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by ssnigd »

Duca dok je bio u Groningenu je upravo spominjao pritisak kada se ne pobedi u Vojvodini i atmosferi u svlacionici posle. Rekao je da mu je to falilo malo u Groningenu, jer su se saigraci lako mirili sa porazima ili neresenim.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Voja »

Sve je to od igraca do igraca. Tadica pritisak inspirise,nekog drugog igraca sputava dok Supica... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

@MiSmoFKV!
Nismo se razumeli. Nigde ja nisam rekao da ti momci iz Metalca ili Cukarickog nece postati igraci vec da je njima makar malo lakse psiholoski jer sem pritiska od strane navijaca nemaju ni pritisak rezultata. Ali da na kraju taj dodatan pritisak moze kasnije pomoci u karijeri da bi se igrac popeo na stepenik vise. Na kraju krajeva sve je to individualno.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by ssnigd »

Voja wrote:Sve je to od igraca do igraca. Tadica pritisak inspirise,nekog drugog igraca sputava dok Supica... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nikada mi nece biti jasno, kako si Supica procenio kao dobrog golmana. Apsolutno ne razumem. Obicno imas odlican njuh za igraca, medjutim Supica, nemam pojma.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Voja »

ssnigd wrote: Nikada mi nece biti jasno, kako si Supica procenio kao dobrog golmana. Apsolutno ne razumem. Obicno imas odlican njuh za igraca, medjutim Supica, nemam pojma.
Uvek dao svoj maksimum,posteno radio posao,branio bez nekih vecih kikseva,hrabar,stavljao glavu za Vosin dres gde neki ne bi ni nogu,dosledan,sve radio srcem,nije dao na sebe... meni za golmana vise nego dovoljno da ga zavolim. I jos jedna veoma bitna cinjenica,Kocic,Zilic,Supic... i da ne nabrajam dalje su golmani koji su branili u vreme mnogo vecih fudbalskih znalaca nego sto ih ima danas. Samim tim svaka njihova odbrana ima mnogo vecu tezinu nego odbrane mladjih golmana
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by MiSmoFKV! »

Deep Purple wrote:@MiSmoFKV!
Nismo se razumeli. Nigde ja nisam rekao da ti momci iz Metalca ili Cukarickog nece postati igraci vec da je njima makar malo lakse psiholoski jer sem pritiska od strane navijaca nemaju ni pritisak rezultata. Ali da na kraju taj dodatan pritisak moze kasnije pomoci u karijeri da bi se igrac popeo na stepenik vise. Na kraju krajeva sve je to individualno.
Onda se nismo razumeli :cheers:
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by 1892 »

Voja wrote:
ssnigd wrote: Nikada mi nece biti jasno, kako si Supica procenio kao dobrog golmana. Apsolutno ne razumem. Obicno imas odlican njuh za igraca, medjutim Supica, nemam pojma.
Uvek dao svoj maksimum,posteno radio posao,branio bez nekih vecih kikseva,hrabar,stavljao glavu za Vosin dres gde neki ne bi ni nogu,dosledan,sve radio srcem,nije dao na sebe... meni za golmana vise nego dovoljno da ga zavolim. I jos jedna veoma bitna cinjenica,Kocic,Zilic,Supic... i da ne nabrajam dalje su golmani koji su branili u vreme mnogo vecih fudbalskih znalaca nego sto ih ima danas. Samim tim svaka njihova odbrana ima mnogo vecu tezinu nego odbrane mladjih golmana
Nije bilo puno odvratnijih likova u poslednjih 20-25 godina u klubu, na prste jedne ruke ih mogu nabrojati. Psovao publiku, hvatao se za međunožje, odugovlaćio vreme na domaćem terenu, a povrh svega teška kiksara. Pegla mi se baca od pomena Supe Rupe.
U moru fantastičnih golmana i igračkim karakteristikama i integritetom gre'ota ga je i spominjati
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Voja »

1892 wrote:
Voja wrote: Uvek dao svoj maksimum,posteno radio posao,branio bez nekih vecih kikseva,hrabar,stavljao glavu za Vosin dres gde neki ne bi ni nogu,dosledan,sve radio srcem,nije dao na sebe... meni za golmana vise nego dovoljno da ga zavolim. I jos jedna veoma bitna cinjenica,Kocic,Zilic,Supic... i da ne nabrajam dalje su golmani koji su branili u vreme mnogo vecih fudbalskih znalaca nego sto ih ima danas. Samim tim svaka njihova odbrana ima mnogo vecu tezinu nego odbrane mladjih golmana
Nije bilo puno odvratnijih likova u poslednjih 20-25 godina u klubu, na prste jedne ruke ih mogu nabrojati. Psovao publiku, hvatao se za međunožje, odugovlaćio vreme na domaćem terenu, a povrh svega teška kiksara. Pegla mi se baca od pomena Supe Rupe.
U moru fantastičnih golmana i igračkim karakteristikama i integritetom gre'ota ga je i spominjati
Postujem. Ne mogu svi ljudi imati ista misljenja...
Image
Locked