14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by lazarr »

V.Simić je ubedljivo naš najbolji igrač. Danas je odigrao vrhunsku utakmicu.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by N13 »

Ovaj Kragujevac je ubedljivo najgora ekipa koju sam gledao na Karadjordju u poslednjih 10 godina. Ni jedan dobar potez, ni jedan kvalitetan individualac koji se izdvaja, katastrofa prenos lopte, bezidejnost... bas su katastrofa. I mi se realno i sa takvima napatima. Prvo poluvreme smo bili jos gori od njih, u drugom poluvremenu nesto malo bolje, ali i dalje katastrofa.

Pohvalio bih dobro navijanje na severu.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by vdn slaninar »

Све је до приступа,само кад гинемо у сваком дуелу,за сваку лопту направимо резултат,чим је мало слабији,у фазону лако ћемо са њима,следе муке и са најслабијим екипама.То се најбоље видело данас у разлици првог и другог полувремена.Лига је пресмешна,мало озбиљности и играћемо Европу.Опет ћу написати да ми је најјачи утисак промашај са појачањима,прича се о штедњи а доведу се играчи који курцу не служе,ко ће одговарати за те промашаје.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by ssnigd »

Kakva je tu sps kombinacija ispala Toncev Bajat. Ja ne verujem da je neko mogao dati 150.000 EUR za Stevanovica. Vojvodini ne trebaju seoski stoperi.
Mnogo bolje drugo poluvreme i zasluzena pobeda. No kakav uzas od igre, borbe, duela u prvom poluvremenu.
Pohvala za Topica, poceo je smelije da igra, hrabrije, da trazi loptu, sut takodje popravljen.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Rabba »

Gledajući snimak, prilikom postizanja gola, deluje da je Vukadinović pokušao/krenuo da se razračuna sa nekim na zapadu/klupi, a da ga je ekipa zaustavila?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by N13 »

Rabba wrote:Gledajući snimak, prilikom postizanja gola, deluje da je Vukadinović pokušao/krenuo da se razračuna sa nekim na zapadu/klupi, a da ga je ekipa zaustavila?
Svaka cast za zapazanje, tek posle ovog komentara obratih paznju na to, i ocigledno je sa nekim hteo da se obracuna... i ocigledno je nesto cega su i drugi igraci svesni, cim su u sekundi uspeli da reaguju i zaustave ga, kao da su znali kako ce reagovati.
Ne bih rekao da je gledao ka tribini, vise mi deluje da je klupa nasa u pitanju.
Od zapada je posle gola dobio aplauz, i uzvratio je aplauzom.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Turija »

Realno, Vukadinovic je bio, blago receno, neprimetan, da ne kazem los.
Osim tog gola, gde mu se, slucajno, namestio odbitak lopte, a on dobro sutirao, ostalo za svaku kritiku. Pre toga je iz odlicne prilike slabo sutirao u golmana po sred gola.
Nije cudo sto je nekog iznervirao. E sad, njegova reakcija posle datog gola je za osudu, narocito ako je krenuo prema nasoj klupi.Razumem negativan naboj i nervozu, zbog lose partije, ali mora igrac imati kontrolu nad sobom i raditi na tome.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by ernesto »

Jako losa atmosfera i u klubu i oko kluba.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by slanina »

Rabba wrote:Gledajući snimak, prilikom postizanja gola, deluje da je Vukadinović pokušao/krenuo da se razračuna sa nekim na zapadu/klupi, a da ga je ekipa zaustavila?

Po meni jedan od naših boljih igrača,mada njegove izjave novinama za partizan(čini mi se da jarko želi da pređe) možda su nekog iznervirale.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Danilo »

Vukadinovic je nezadovoljan jer je uprava stopirala njegov transfer u Partizan....mislim da im vise i nije interesantan jer onaj mali Terzic razbija
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Turija »

Danilo wrote:Vukadinovic je nezadovoljan jer je uprava stopirala njegov transfer u Partizan....mislim da im vise i nije interesantan jer onaj mali Terzic razbija
I bez Terzica, prosao bi u partizanu kao Matic nedavno. Vosa je za njega plafon i to ovakva kakva je sada.
Brzina i snaga su mu glavne odlike. Tehnika mu nije jaka strana, a ni disciplina u igri, narocito u defanzivi. Cesto ne pomaze odbrani i ostavlja naseg beka na vetrometini u sirokom prostoru.
Vrlo je slican tip igraca Vukanovicu u zvezdi. A, vidimo koliko i Vukanovic igra tamo. Toliko bi i on u partizanu. Jos sklon povredama.

Treba da je zadovoljan u Vosi, jer je medju boljim napadacima. Za neko vreme ce ga sustici mladi Novevski, samo da stekne seniorsko iskustvo, odnosno jos pre Kabic, kad bi igrao na svojoj prirodnoj poziciji desnog krila.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by ssnigd »

Novevski mora na pozajmicu gde ce igrati 90min. Izgubio je samopouzdanje, svilen je u duelima, centarsut mu je na nivou Vulicevica sa pocetka karijere u Vosi. Totalno nebitno da li ce biti u prvoj ili drugoj ligi, ali samo da igra stalno.
Topic se podigao sto je dobro za sve. Zukic ili Kabic moraju da igraju od pocetka sa Covicem. Dosta vise eksperimentisanja sa Bastajicem i Mrkom.
Devetak umesto Stevanovica na levom stoperu, mada je ovo naucna fantazija vec...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by N13 »

I meni je potpuno neshvatljivo neigranje Kabica.
Sa tim da bi po meni on trebao ostati na spicu / poluspicu / krilnom napadacu. Ali nikako da igram po cistom krilu da igra, ne dolaze do izrazaja njegovi kvaliteti ako igra samo po strani... mora ofanzivnije i blize sredini. Taj decko je biser koji moze da dostigne vrednost od nekoliko miliona, cak i u ovakvoj raspadnutoj Vojvodini. I mi to ne koristimo.
Generalno sam bio kritican prema nasim klincima, govoreci da je nasa skola posle bate u teskom raspadu, da nemamo ni jednog bisera koji odskace kvalitetom jos od Sergeja i Mijata. Evo, za Kabica tvrdim da je upravo novi biser koji ima kvaliteta da jednog dana igra u najjacim ligama na svetu. Ali mi to ne koristimo.

Takodje, po meni najvece (pijatno) iznenadjenje ove sezone je veliki napredak Topica. Nekako je stagnirao u prethodnom periodu, nije se ni malo izdvajao. Ali u nekoliko utakmica ove sezone me je obradovao. Decko uma da primi loptu, smiri je, bez panike, napravi potez-dva, pretrci protivnickog igraca. Fali mu jos malo osecaja za predaju lopte, da pravi pametnije odluke prilikom dodavanja.

Sto se Zukica tice, nazalost, ja tu ne vidim neki napredak, niti odskakanje kvalitetom. Daj Boze da gresim. Decko ima stofa, to je jasno, ali mu fali fudbalska inteligencija. Ima jako cudne i nerazumne odluke na terenu, od kretanja njegovog, do dodavanja, suta, driblinga. Cak i sad protiv Kragujevca cini mi se da je imao dobru kontru, gde je potpuno nerazumno isao u dribling dalje od gola umesto ka golu, sto je uprskalo celu akciju. Njemu na primer fali ta fudbalska inteligencija koju ima ovde cesto spominjani Nemanja Nikolic (ne smatram ga nekim natprosecno kvalitetnim igracem, ali mora se priznati da ima tu lucidnost i inteligenciju koji mnogi protivnicki igraci, pa i treneri, ne mogu da razumeju, pa to u pravi razliku na terenu). Po meni bi spoj Zukica i Nikolica proizvelo novog Sergeja. Nisam siguran da li je to nesto sto Zukic moze da popravi svojim radom, ili su to ipak neki uredjeni kvaliteti/nedostaci.

Za Novevskom ne znam sta da kazem. Delovao mi je u pocetku kao dosta talentovan igrac, ali vremenom sam izgubio to misljenje. Slazem se da mora na pozajmicu, mozda ga to preporodi, kao sto je bio slucaj sa Ivanicem nekada.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Danilo »

Apsolutno se slazem da je za neke igrace Vojvodina vrh,tipa Vukadinovica, Čovica,Djordjevica,Mrkajica ....i nikako ne razumem odluke tipa Bojana Matica da predje u Partizan ,a mogao je ovde da bude tata i sto da ne ,napravi dobar transfer napolje.Novevski apsolutno pozajmica nikako da vidimo to nesto , zbog cega je prvo makedonski a onda i nas mladi reprezentativac, sto kazu kad moze Ivanic cigan moze i on.Kabic takodje mora uci pa bar i na 15 minuta u igru.
Ono sto se ne slazem s vama ke pitanje Mrkajica, bez obzira na igracke limite ne zasluzuje takve uvrede,jer mislim kad got je na terenu daje sve od sebe,a onako korpulentan nesto i iscacka i ucacka,korpulentnoscu pravi problem za protivnicke odbrane sto daje sansu nasim drugim igracima.Topic se dize ,dok Zukic ne igra svoju poziciju ,centralnog veznog igraca, za krilo nije zbog brzine.Stevanovic je korektan...
Postavlja se pitanje sta je sa Kovacevicem,nigde ga
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnički (Kg) 3:1 (0:1)

Post by Turija »

Kovacevic i takvoj formi, kakvoj je sada u Vosi, bolji je od Kopitovica.
Dobro je da je Djordjevic dao sansu mladom Jelicicu, pa da se vidi koliko momak moze. U svakom slucaju perspektivniji je od Kopitovica van forme.
Nekako meni je Kopitovic i fizicki slab za stopera, a nije ni brz. Cini mi se da je promasaj to sto je doveden u Vosu.
Verovatno nema malu platu. A, za te novce trebalo je dovesti boljeg stopera. Toga bar ima na domacem trzistu.Npr. Micevic iz Lucana.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked