Kup Srbije 2021/2022

Locked
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by fare »

Rabba wrote:Ko tog Vukčevića gura, da je meni znati...
Mene više interesuje ko gura Stevanovića, Vukčević je dao baš lep gol glavom.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Rabba »

Fare, prijatelju, daj taj sastav, pošto ti jedini gledaš
fare wrote:Mene više interesuje ko gura Stevanovića...
To ni Stevanović ne zna
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Krle »

Rockov Stevanović Jeličić Lazarević Đorđević Topić Maksa Zukić Vukčević Simić Kabić
4:0 Zukić iz penala
Vukčević zna fudbala, makar više od Mrke i Matića zajedno.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by slanobarac »

Rabba wrote:
slanobarac wrote:Nema mesta optimizmu. Propala sezona. Kakav kup, Evropa.....

Znam da se verovatno nisi direktno obraćao meni, i dalje Rad bi trebalo da dobijemo, a za posle, takođe imam velike sumnje u konačni uspeh u kupu.
Upravo to. Nakantaće nas jedan od blizanaca u polufinalu ili finalu. Oni su svetlosnim godinama daleko od ovakve Voše.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by fare »

4:0 Zukić penal 46.
No problemo
Rockov, Lazarević, Đorđević, Jeličić, Stevanović, Maksimović, Kabić, Simić, Zukić, Topić i Vukčević
Rezerve svi i Kova i Mrka i Matić i Miljan osim povređenog Bjekovića :)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Rabba »

4-2-3-1 dok se boje ne rastope... Onih 3-4-3 je izgleda bilo samo da se zakamuflira da se ništa neće promeniti
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Istocno stajanje »

E sad da izvucemo Pazar i da odemo ni krivi ni duzni u finale kupa.
Bukvalno bi to bio najlaksi zreb ikada: Jagodina(3. liga), Javor i Rad(2. liga) i Pazar poslednji u super ligi.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by fare »

Kova ponovo na terenu baš mi je milo zbog momka za Stevanovića je DRMR lično :hurray:
A evo ga i Mrka :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Ko tog Vukčevića gura, da je meni znati...
Obicno ne volim da delim specificne informacije koje cujem od ljudi bliskih klubu, da ih ne dovedem u neprijatnu situaciju. Delim uglavnom stvari koje se mogu saznati ''bilo gde'' oko VB-a, odnosno koje nisu vezane za jednu osobu.
Sto se ovoga tice, mogu reci da sam cuo jako lepe reci za decka. Da je predan, miran, kulturan, i da trenira dobro. Kao takav, sve i da je menadzerski igrac, ako ce dati poslednji atom snage za klub, okej smo.

Obicno sam bio vrlo agresivan prema menadzerskim igracima, kao i ostatak stadiona, ali se to promenilo s onim sirotim Zocevicem, kad mu je sto ljudi je*alo sve zivo i nezivo. Decko stoji, gleda u ljude, i misli se zasto je koju majcinu otisao iz raspalog Borca u nesto malo manje raspalu Vojvodinu. Zna da nije za Vosu, znamo i mi. U Borcu mu niko nista ne bi rekao za tu igru, jer su i ostalih 10 igraca slicnih (ne)sposobnosti. Broji dane do kraja sezone da dobije papire i da ide opet negde tako.

Nijedan od tih igraca nije tu zato sto zeli da mu se je*e majka svaku utakmicu, vec zato sto je menadzer sredio kombinaciju, i on se tu ne pita. Dobice nesto malo vise para, krvavo ce ih zaraditi, ne zato sto je dobar igrac, vec bas zato sto ce se sve na njegovim ledjima slomiti. Obicno se uvek na tim igracima lomi sve, i uvek cu im pruziti inicijalnu podrsku, jer su svesni svojih nedostataka, za razliku od onih kombinacija koje su nam na reakcije s tribine odgovarali sa srednjacima, hvatanjem za mosnice i slicno.

Da se razumemo, ne kazem da su tvoje kritike ravne tom tretmanu koji imaju s tribina nekad, ali mislim da mu treba dati sansu. Boljeg nemamo, a ni mi nismo neka prilika, niti je on kriv sto je tu. Golove daje. Bes treba usmeriti ka onima koji su aminovali tu kombinaciju. Iskreno, na kraju krajeva, nije to preterano los igrac, koliko nemamo desetku. Pa onaj Rakonjac iz Cukarickog nista bolji nije, samo ima Docica, Kajevica i slicne iza sebe. 'Ajde da mu damo sansu, pre nego sto ga oteramo u Cukaricki da ga proda za 2 miliona. :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Red Marquis »

Ovo samo znači da će vašar u polufinalu u NS, i da će nas neko od blizanaca još jednom nakantati.
Radije bih da se prestanemo da se sramotimo u ligi no da se vija Kup koji se neće uzeti.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Rabba »

@gospodinFKV sve ja to znam, ali poverenja u te igrače ni najmanje nemam. Kako baš nama dođe iz mrtve Zete, gde ozbiljnog fudbala primirisao nije, a koja je u takvoj ligi ubedljivo poslednja? Rakonjac je doveden u Čukarički kao klinac, pa će na njemu i zaraditi, ali kojim igrama je ovaj momak zaslužio da dođe kod nas? Možda nismo prilika, ali i dalje imamo bar ostatke imena... Ipak, moje negodovanje i jeste usmereno na pajace iz uprave, koji imaju obraz kao đon. Ovaj deran nama zauzima mesto stranca. Jebote. Crnogorac. Jel moguće da su toliko nesposobni/bez obraza? Ne samo on, nego i Mrka po svemu sudeći ima samo pasoš BiH.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Maki »

Vukčević, Simić i Zukić po jedna asistencija i gol.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Turija »

Dobro prvo poluvreme i Vosina klasika drugo.
Sto rekao Radojicic, dobro je, ali jos daleko od onoga kako bi on hteo, a i mi navijaci.

Dobro je i da je data sansa svim igracima sa manjom minutazom i uglavnom mladima. Bice tesko poredjati trojicu najboljih u glasanju: da li dati prednost utisku ili ucinku?
Meni npr. Djordjevic danas odlican, iako su drugi imali asistencije i golove iza sebe.
Sve u svemu, vazna pobeda za podizanje samopuzdanja igraca i malo boljih vesti za navijace.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by Voja »

Za mene je sezona ocigledno zavrsena,ni danas mi se nije poklopilo da pogledam utakmicu,ustvari kroz izlog sam video prvi gol :D Onako iz daleka cini mi se 100% golmanov gol.Citajuci vas ovde,sticem utisak da je 4:0 previsoko!?
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/4 finala Kupa: Rad - VOJVODINA, sreda 18.30 (A3P)

Post by ssnigd »

Rad amaterski klub, teren amaterski, stadion odavno.
Utakmica odvratna za gledanje, lopta ide sporo, konstantno odskace... Sva sreca pa smo ih na vreme otvorili i udavili, inace bi bilo mucenje. Stoga, cestitke na prolazu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked