Kup Srbije 2021/2022

Locked
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Krle »

Rekreativci. I oni primaju platu za ovo?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by fare »

Ovo sve osim Rockova rasterati ovi nemaju blage veze za poluvreme 14 šuteva na gol pa mi nemamo toliko za polusezonu ovo je horor sezona samo da se više završi...
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Vladimir »

Jeličić zalutao u fudbal :x
Телеп
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Turija »

fare wrote:Ovo sve osim Rockova rasterati ovi nemaju blage veze za poluvreme 14 šuteva na gol pa mi nemamo toliko za polusezonu ovo je horor sezona samo da se više završi...
Svi mogu da idu i oslobode nas sramote. Rockov se svakako vraca u Madjatsku, iako on nije sporan. Danas odlican. Spasao nas katastrofe.
Na sta ovo lici? Kako vas sve u Klubu nije sramota da izadjete na ulicu?
Pustite decu u poslednja dva kola, da vidimo ima li nade za Vosu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by slanobarac »

Očekivano. Ipak je ovo sudar dva neravnopravna protivnika. Dobro smo i prošli s obzirom na šanse crnih. Jeličić je izgubljen u vremenu i prostoru. Simić ni jedan duel nije izdržao na nogama. Ciganska balerina. Ipak će ova generacija ući u istoriju kluba. Svi će se sećati sezone 21/22. Naravno kao jednu od najgorih. Ja kad bih ovako igrao bilo bi me sramota otići na bankomat da dignem platu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Rabba »

45 minuta teške, teške muke. Utisci, hronološki: Sudija je na početku stavio do znanja koliko je sati. Dva-tri ničim izazvana faula za grobare, a na sve to Zukićev nestvarno glup žuti karton. Gol koji je teško zaista objasniti da mi primamo u polufinalu kupa, par naših šansi u kratkom egal delu utakmice, a onda Rockov, Rockov, Rockov, Rockov!?!, Rockov, Rockov, Rockov, gol. Stevanović je nestvarno užasan, imao ja pik na njega ili ne, Jeličić tek nešto bolji. Zapravo, ako ne računamo Rockova, neki defanzivni učinak su imali jedino Lazarević i Novica. Što se napada tiče, jedini iole opasan je Simić, jedini od koga je došao zadnji pas je Zukić. Matić i Vukadinović praktično nevidljivi, na obe strane terena. Zapravo, jedini put kad su se vratili nazad smo dobili drugi gol. Radojičić loše postavio igru. Pokušao je hazarderski, pokušao je sa Matićem i Stevanovićem, na poluvremenu odmah može u svlačionici da ostavi Stevanovića, Miljana i Matića a da ubaci Kovu, Kabića i Neškovića, pa čak i da spusti Novicu ili Topića u zadnju liniju i da povuče dublje Zukića u sredinu, a da napred pokušamo da brzinom Kabića, Neškovića i Simića nešto uradimo. Jer, ovako nikako ne ide... Ni igrački, ni formacijski. A i sa ovim predloženim pitanje je šta možemo, jer gubimo 2:0

EDIT: Samo Kabić - Vukadinović... Malo je to.

EDIT2: Jao sudija...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by fare »

Ja se ovako jalove Vojvodine ne sećam ispadali smo u 2 ligu bio je tu Vaduz i razno razni levi klubovi bili smo loši ali ovo ovo je za plakanje stvarno nemam reči šta nas očekuje na Leto majko moja :shock:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Rabba »

Jedino što mi je drago je da je sudija uravnoteženije loš
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by fare »

Zašto ovako nisu odigrali i 1 poluvreme kao 2? Samo zahvaljujući Rockovu nije pukla katastrofa epskih razmera :evil:
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Maki »

Definitivno sastav Voše koji je završio utakmicu treba da počne svaku.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by gospodinFKV »

Fala bogu, zvanicno za nas gotova i ova mucna sezona.
Srecno leto svima koji slave!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Rabba »

I dalje jalovo, ali neuporedivo bolje drugo poluvreme, desilo se nešto što dugo nisam video a to je da smo iz jedine šanse u poluvremenu dali gol. Da li je partizan u 2. poluvremenu bio nezainteresovaniji, pa smo mi iz toga delovali bolje, ili je nešto drugo u pitanju, meni ipak ostaje žal što je korner Zukića išao direktno u gol, što Kabić nije na vreme zategao odmah posle gola, što Rockov nije otišao napred na skok na poslednjem slobodnjaku... Jednostavno nije bilo znanja da se napravi bar još jedna šansa, makar bila i polušansa. Nemamo za čime preterano da žalimo, objektivno smo bili puno lošiji, kad se sve ukupno sagleda. Sa ovim izdanjem, i da smo dobili, nismo imali šta sa ganima da tražimo u finalu, i to je to.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Voja »

Usao sam u 82.minutu na prenos,do tada na mobilnom gledam 2:1,mislim se mora da smo ih stisli,da gol visi u vazduhu,samo da ne sevne kontra.Ulazim,pitam caleta napadamo li,on cuti,kao da se i ne igra mec,pogledam zadnjih desetak minuta,pa ono je sramotno.U medjuvremenu zovu ljudi,cestitaju bravure Rockova... pogledacu ih kasnije... mi gubimo gol razlike,imamo penale ukoliko damo jedan gol i NE POKAZUJEMO NIKAKVU ZELJU ZA IZJEDNACENJEM!!! BRUKA!!!! Ajd jos ta dva poraza da odradimo do kraja sezone i nek ide sve u 3 pm
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Rabba »

Vojo, to što si pogledao to je bio naš apsolutni maksimum u tim trenucima. Ne slažem se da nije bilo volje i želje, nije bilo znanja, što timskog, što individualnog, za još jednu polušansu ili šansu. To je tužno, ali je istina.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Voja »

nije mi bilo tesko,seo sam sinoc pred TV i pustio ceo mec... Neverovatno je koliko nam je sreca bila naklonjena,i to nismo znali iskoristiti.Isto kao kad Grof izgubio od Vozdovca namestenu titulu... Bas u tih zadnjih 10 minuta jedino fudbalski je bilo da se mec zavrsi 2:2... ostaje veliki zal,sto eto ni pokusali nismo ili nismo znali
Image
Locked