Kup Srbije 2021/2022

1892
Posts: 1055
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, 11. maj

Post by 1892 »

Rabba wrote:Ne treba biti neskroman, Mrkaić je možda svoju jedinu dobru utakmicu za klub odigrao upravo u finalu kupa 2020. godine. Da je iole sposobniji, dao bi grobarima tada bar 2 gola. Bilo neobično gledati kako je tresao kao sline njihove centralne odbrambene.
Mrka ih je ubio to finale. S obzirom kako (ne)igra Matić, ne vidim kako Mrka ili Crnogorac mogu biti gori.
Come on you Reds!
User avatar
slanobarac
Posts: 3518
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, 11. maj

Post by slanobarac »

Dragojlo wrote:Na ovoj utakmici bi obavezno trebao biti Momo u prvoj postavi, red je da konačno i taj čovek napravi nešto veliko za Vošu! Ovo bi mogla biti njegova prekretnica kao igrača, imam neki osećaj.... :D
Tek sad vidim da mi je ovo jubilarno,500. palamuđenje ovde.... :cheers:.... Pa daj onda da se ostvari ovo što napisah....
Prekretnica u karijeri za igrača 30+???
On treba da završi karijeru a ne da mu ova utakmica bude prekretnica. On nije igrač za Vošu kao u ostalom ni Matić. Moj pik za c fora je ovaj mladi đetić. Nema boljeg.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, 11. maj

Post by Maki »

slanobarac wrote:Moj pik za c fora je ovaj mladi đetić. Nema boljeg.
Slažem se. Dečko ima potencijal, samo mu utakmice fale. Istina, Matić bolje izgleda na terenu, ali on je odavno dostigao svoj limit.
fare
Posts: 2802
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, 11.05. (14h)

Post by fare »

Ne znam ali ja mislim da mi izbacujemo glodare iz kupa u Sredu.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Протомајстор »

Ова тишина боли...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3875
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Deep Purple »

Samo zbog ovoga :
https://sportklub.rs/posts/na-danasnji- ... upa-srbije" onclick="window.open(this.href);return false;


https://youtu.be/HfrSa9MfOIc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 505
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by torrente »

ko ovo moze zaboraviti,ja sam priveden na Zapadu jer smo kum i ja vredjali citavu tribinu,pijani kum uzeo karte za Zapad,sve grobari a kum ,ja i jedan svestenik koji ne znam kako se tu zadesio navijamo za nase...
Bilo bi lepo kad bi se danas malo igraci prisetili kako je bilo 2011...
i da li ima negde da se gleda tj.neki stream ,jer ima nas koji sljakamo u ovom terminu!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3875
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Deep Purple »

torrente wrote:ko ovo moze zaboraviti,ja sam priveden na Zapadu jer smo kum i ja vredjali citavu tribinu,pijani kum uzeo karte za Zapad,sve grobari a kum ,ja i jedan svestenik koji ne znam kako se tu zadesio navijamo za nase...
Bilo bi lepo kad bi se danas malo igraci prisetili kako je bilo 2011...
i da li ima negde da se gleda tj.neki stream ,jer ima nas koji sljakamo u ovom terminu!
Livesport24.net na ovom sajtu.
Okačiću oko 16h direktan link ! :cheers:
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by LIMAN »

torrente wrote:ko ovo moze zaboraviti,ja sam priveden na Zapadu jer smo kum i ja vredjali citavu tribinu,pijani kum uzeo karte za Zapad,sve grobari a kum ,ja i jedan svestenik koji ne znam kako se tu zadesio navijamo za nase...
Bilo bi lepo kad bi se danas malo igraci prisetili kako je bilo 2011...
i da li ima negde da se gleda tj.neki stream ,jer ima nas koji sljakamo u ovom terminu!

Сећам се, то је било моје прво гостовање, бежање из ОШ, и то на какав догађај, финале купа са овим црним клошарима. Улазим са другаром на исток, и хватам се за главу мислећи да смо ушли на гробарску трибину јер никад у животу до тад нисам видео толико наших навијача, а знао сам да њих увек има ко гована. После нашег гола, лудница која се не може речима описати. Сви подижу са пода испљуване и изгажене заставице Војводине, и креће спонтана кореографија... Шта би тек било да смо узели куп те године, не могу ни да замислим.

И поред свега што се дешава са нашим клубом, надам се да пролазимо ове данас, ако може неким пеналом ван казненог у 94. мин :greenbutt:

А онда, зна се, гажење Новог Пазара у финалу!
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Rabba »

Rockov - Đorđević, Stevanović, Jeličić, Lazarević - Maksimović, Topić - Vukadinović, Zukić, Simić - Matić

EDIT: Majko mila koliko je ovaj Okuka nepismen :shock:
Last edited by Rabba on Wed May 11, 2022 4:14 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Rabba »

Rezerve: Bogunović, Bjeković, Devetak, Kovačević, Kopitović, Miletić, Nešković, Busnić, Bastajić, Kabić, Vukčević
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2802
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by fare »

Jebala vas odbrana ko sir :evil:
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Maki »

Obe njihove šanse posle gluposti Zukića. Obe naše šanse, mlaki šutevi u golmana.
Nije još gotovo, delujemo hrabro.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by Dragojlo »

torrente wrote:ko ovo moze zaboraviti,ja sam priveden na Zapadu jer smo kum i ja vredjali citavu tribinu,pijani kum uzeo karte za Zapad,sve grobari a kum ,ja i jedan svestenik koji ne znam kako se tu zadesio navijamo za nase...
Bilo bi lepo kad bi se danas malo igraci prisetili kako je bilo 2011...
i da li ima negde da se gleda tj.neki stream ,jer ima nas koji sljakamo u ovom terminu!
Ja se oženio 8.maja, a svo vreme imao u podsvesti to finale, jer jbg, prva ljubav.... :dance2:
fare
Posts: 2802
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: partizan - VOJVODINA, danas 16.30 (A1P)

Post by fare »

Jel mi igramo fudbal ili samo posmatramo da nema Rockova već bi bilo 5:0 minimum, Teraj onog Stevanovića napolje ne mogu više da ga svarim vrte ga kao na ringišpilu momak je pogrešio profesiju.
Locked