9. kolo, Radnik - VOJVODINA 0:2 (0:2)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9686
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by Voja »

slanobarac wrote:Ne. Ti si van konkurencije. Razvojna liga. :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Brate poceo gledati utakmicu i Radnik odmah od starta dominacija,veci posed,kruzenje oko 16m i ja sta cu prebacim,jer se u GM igrao lepsi fudbal.Svakako sam se povremeno vracao na nas,video golove,lepi,ali zadnja 4 gola sve na kvalitet pojedinca,bez ikakve akcije... gledajuci sinoc zavrsetak prelaznog roka,bice ovo dobra sezona za ljubitelje domaceg fudbala,ali veoma teska za nas. Sledeca je Kolubara po meni jedna od "sasavijih druzina" u ligi. Narodski receno "ne je*u zivu silu",igraju fudbal na maksimumu,pa koliko protiv koga urade
Image
vdn slaninar
Posts: 1008
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by vdn slaninar »

Одавно фудбал и игра на терену није најважнија тема за нас.Једноставно риба смрди од главе,а код нас већ толико заудара да је мука свима.Управа и само управа је главна тема.Код мене је толико неповерење у управу да не знам дал су толико неспособни ил им је циљ да свесно униште ФК Војводину.Да не развијам сад теорије завере.По мени прелазни рок јасно покаже способност и амбицију управе.
Што се тиче утакмице од почетка смо играли одбрану са целим тимом организовано,добар приступ утакмици и жеља за победом на високом нивоу. Прво полувреме смо се надигравали и показали да овакве екипе би требали рутински да решавамо.Морали смо много боље против Металца и Напретка.Друго полувреме смо успорили ритам целе утакмице и рутински победили.Ја би волео да видим Човића у шпицу а Зукића на његовом месту.Не знам распоред ал би волео још коју овакву текму па онда сударе са озбиљнијим екипама,јер кад би поновили овакве партије добили би на самопоуздању.
Locked