9. kolo, Radnik - VOJVODINA 0:2 (0:2)

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

9. kolo, Radnik - VOJVODINA 0:2 (0:2)

Post by Radoye »

Sta reci - agonija se nastavlja. Cini se da toliko malo fali da ovaj tim zalici na nesto i pocne da igra fudbal pa da se to i rezultatski valorizuje na tabeli prvenstva, a opet kao da je to potpuno nedostizno. Tanak igracki kadar, jalovost i dekadencija na terenu, organizacioni raspad u rukovodecim strukturama kluba, nastavi niz.

Spasa nam nema, propasti necemo.


Радник - ФКВ 0:2 (0:2)
0:1 - В. Симић 26'
0:2 - Бастајић 31'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/2892" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by gospodinFKV »

Ishod sednice je 90% ovog rezultata ovde.
Oni su ocajni, a tome treba dodati cinjenicu da imamo njihovog trenera, kapitena i da im je prvi strelac otisao. Ipak, nista od toga nece odluciti utakmicu. Odlucice je dogadjaj prekosutra.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by Turija »

Ako se ne varam, da sam dobro cuo na areni, u prenosu nase subotnje utakmice, da je bio prisutan na tribinama i trener Dusan Djordjevic, pa sam pomislio da je u nekoj kombinaciji sa Vosom?
Kad ono, on je, verovatno, znao da ce u Surdulicu, pa dosao da vidi sledeceg protivnika.
A receno je da je bio prisutan i Banjac iz TSC, verovatno da vidi Bastajica ili mozda prati i Vosu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by gospodinFKV »

Svo ovo crnilo i beznadje staje u cinjenicu da se utakmica igra za 4 sata i da u ovoj temi imamo najavu i dva komentara. :frown:
Nikom vise nije ni stalo do rezultata, a nisam siguran ni da se oni sto su otputovali u Surdulicu osecaju drugacije.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by ssnigd »

Od sajtova za gledanje imam onaj Vojin cuveni, http://livetv463.me/rs/" onclick="window.open(this.href);return false;
Medjutim, protiv Napretka se nije moglo uopste gledati, sekao je svake dve sekunde.

Ako neko ima jos neke pouzdane, bilo bi lepo da ih ovde okaci.
Hvala 8)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2788
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by fare »

Kovačević ni na klupi ali zato se Stefan Đorđević vratio :D a vidim Neškovića ponovno ni na klupi ovaj će ga uništiti.
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by Maki »

Toliko već sumnjam u naše kvalitete da mi je ovo ličilo na centaršuteve, a ipak su oba ušla. Ovi izgleda imaju veći problem sa golmanom nego mi.
Neka, samo tako, idemo!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by Sasa1969 »

Malo nam Bastajic zapusio usta... :lala:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by gospodinFKV »

fare wrote:Kovačević ni na klupi ali zato se Stefan Đorđević vratio :D a vidim Neškovića ponovno ni na klupi ovaj će ga uništiti.
Povredjeni obojica, bilo u Dnevniku.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by ssnigd »

fare wrote:Kovačević ni na klupi ali zato se Stefan Đorđević vratio :D a vidim Neškovića ponovno ni na klupi ovaj će ga uništiti.
Neskovic i Kovacevic su povredjeni. Barem je tako pisalo u dnevniku.

Edit: u isto vreme pisali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by Cane »

Šta je ovo, nigde nikoga. Jel gledao neko utakmicu pa da napiše konu reč o tome kako smo izgledali. Ja nemam Arenu pa nisam.
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by Turija »

Cane wrote:Šta je ovo, nigde nikoga. Jel gledao neko utakmicu pa da napiše konu reč o tome kako smo izgledali. Ja nemam Arenu pa nisam.
Nisam gledao utakmicu, niti cu do daljnjeg gledati utakmice Vojvodine.

Posle vidjenog na skupstini, za mene je ovo kraj FK Vojvodine, samo jos treba da joj promene ime. Jednostavno, Vojvodina vise ne postoji. Zao mi je Kabica i nikog vise. Neka decko sto pre gleda da ode negde preko.

Koliko budem u mogucnosti, ispraticu Buaca i Nikolica u Spartaku i Djumija u Napretku, dok su tamo.
To su jos jedini preostali ljudi kojima Vosa nesto znaci, a da su na nekoj funkciji u domacem fudbalu.

Ova skupstina i ponasanje prvog reda u sali je uspela da udalji od Kluba i najiskrenije navijace. Da ih osramoti i pred svetom, pametne ljude, pravi budalama.
Zato, Cane, nema nikog, niti ce biti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by slanobarac »

Gledao samo drugo poluvreme. Mnogo više trčanja i agresije nego na ranijim utakmicama.
@Turija.....ovo ti je brat bratu stoti put da si napisao da nećeš više pratiti Vošu ali ne ide to tako. Znaš i sam da prva ljubav zaborava nema. Proći će i ovi, staće Voša na noge. Hoćeš njima da prepustiš klub a da ništa ne učiniš već se samo skloniš?
Ja ponovo pozivam sve kojima je Voša u srcu da učinimo nešto a ne samo da plačem i kukamo pisajući ovde na forumu. Akcija jer od ovoga nema ništa. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by Voja »

slanobarac wrote: @Turija.....ovo ti je brat bratu stoti put da si napisao da nećeš više pratiti Vošu
:mrgreen:
slanobarac wrote:Ja ponovo pozivam sve kojima je Voša u srcu da učinimo nešto a ne samo da plačem i kukamo pisajući ovde na forumu.
Ja sam gledao Metalac-Kolubara... nisam kukao na forumu... jel se boduje? :D
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo, Radnik - VOJVODINA, petak,17.09. u 19:00

Post by slanobarac »

Ne. Ti si van konkurencije. Razvojna liga. :D
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked