8. kolo, VOJVODINA - Metalac 2:2 (1:2)

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

8. kolo, VOJVODINA - Metalac 2:2 (1:2)

Post by Radoye »

U goste nam dolazi ekipa iz Gornjeg Milanovca koja poput nas nije bas najsjajnije zapocela sezonu, trenutno su cetrnaesti sa 4 boda iz 6 utakmica, pola manje od nas uz nesto slabiji raspored od naseg. No s obzirom na prikazan (ne)kvalitet nase igre sva je prilika da ce rezultat biti neizvestan. Jedino sto je izvesno da cemo se tesko nagledati dobrog fudbala...


ФКВ - Металац 2:2 (1:2)
0:1 - Антонијевић 29'
1:1 - Вукадиновић 36'
1:2 - Ступаревић 40'
2:2 - Човић 73'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/2876" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by Danilo »

Koliko smo uvazeni , govori i zacementirani termin za fk Vojvodina od 16h.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by Turija »

Bastajic danas pocinje kao starter.

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 11-09-2021" onclick="window.open(this.href);return false;

@Danilo
Sto se tice Skulentara, previse je i sto je bio jedanput u Vosi.
Eto, i posle setnje po inostranstvu, ne treba ni partizanu.
Drugo, mi nemamo ekipu i igrace za takvog tipa centarfora. On je ala Mrkaic, samo malo brzi i skocniji.

Videcemo sta danas moze Bastajic u spicu i koliko je spreman? Izgleda da je voljan da popravi prethodne utiske u dresu Vojvodine?
Takodje, mislim da je termin u 16h za ovaj vremenski period dobar. Dnevni termin na finoj temperaturi za igru i gledaoce na stadionu. Nije dobar samo za one ljude koji rade subotom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by fare »

Evo dokaza koliko smo jadni kada je kvota na nas u sred Novog Sada protiv jednog metalca ej metalca 2,10 pa ja ne pamtim kada smo bili domaćini da je kvota na nas preko 1,60 (osim kada kanceri dolaze) :shock:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by N13 »

fare wrote:Evo dokaza koliko smo jadni kada je kvota na nas u sred Novog Sada protiv jednog metalca ej metalca 2,10 pa ja ne pamtim kada smo bili domaćini da je kvota na nas preko 1,60 (osim kada kanceri dolaze) :shock:
Potpuno opravdane kvote... Nisu kladionice lude.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by Turija »

Mi smo i bez golmana. Dobija gol sa peterca u akciji gde lopta leti li leti, a on zalepljen za gol liniju.
Vracajte Vuklisa ili Toromana na gol.
Na sta nam lici odbrana treneru?
Last edited by Turija on Sat Sep 11, 2021 4:43 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by fare »

Boranija :oops: i ovaj Kopitović je kao i ostala pojačanja izgleda ovaj ga otreso kao slinu :x
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by Dragojlo »

Sad već definitivno, iako je tek sedmo kolo, treba da nam je jasno.... Kuku nama ove sezone! Ovde nema spasa, nažalost....
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by slanina »

Dokle će ovaj da sedi na klupi,pa čovek ne bi po meni ni indeks vodio.Igraju Busne,Kopita,Mrke... deca na klupi.Da nije Vukadinovića i Čovića ne bi se razlikovali od Kabela .Busna dobija crveni do kraja.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by Istocno stajanje »

Kao sto sam nedavno napisao, da ponovim: bod po bod do opstanka. Nasi rivali nisu Cuka, tsc i drugi iz vrha tabele, nas zanimaju timovi iz donjeg dela tabele.
Tuzno, ali istinito.
Ostaje nam da vidimo sta ce se promeniti nakon skupstine kluba.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by fare »

Kakva je ovo zajebancija kakav je ovo fudbal? :evil: Jel ovi stvarno oće da ispadnemo iz lige???
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by AntonioKasano »

Nekoliko utisaka. Sudija nam spasio bod. Potpuna nezaintersovanost ljudi za utakmicu. Mislim da je bilo vise ljudi na severnoj tribini nego na istocnoj i zapadnoj zajedno ili u najmanju ruku jednak broj. Cucina ako neko placa da igra fudbal taj je lud ili zlonameran. Ne vidim sta moze sustinski da se promeni na predstojecoj skupstini. Mislim da moze i dosta gore od ovoga i da cemo tek padati nize
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by Neizlecivi »

1. Djordjevicu ti si jebeni idiot. Ovo sto ti igra ekipa je ljiga od fudbala.
2. Cucin je kao saran, pliva, zalece se... Bjekovic nista bolji nije bio kad je usao.
3. Dajte meni da branim, Simic nas je dovoljno usrao. Skinite ga sa gola, daj Toromana, daj nekog omladinca...sta god.
4. U ofanzivi smo dibidus bili, Bastajic opet nista doneo nije. Pusti Covica na spica i daj malom Kabicu da ide na krilo.
5. Ovaj termin je taman takav da ih niko ne dodje gledati. Na istoku na 30 stepeni nemas da uzmes vodu.
6. Doziveo sam da od redara na nasem stadionu dobijem komentar "stavi to u sebi u gace" kada sam pitao gde da bacim smece i pokusao da bacim u neku kesu na podu.

Sta ljudi da ocekuju? Ko ce da gleda bre ovo? Nula od fudbala. Nula od dogadjaja. Ko ce vam doci na onom raspadu od stadiona bez vode i icega da gleda bilo sta???
Ko ce doci na 30 stepeni da gleda ono bre? Docice samo pacenici i umobolni ljudi... Nazalost sam jedan od takvih. Ovo je vec 20. put da redari silje onu stvar i da dozivljavam da moram da coveka 20 godina starijeg od sebe teram u k***c... Kakva vam je bre ovo celokupna organizacija dogadjaja? Nesposobni ste za zivot, a kamoli za bilo sta drugo. Niste u stanju da date nekom 1000 dinara i 10 flasa soka i vode koju moze prodavati na jednoj tribini? Celokupna manifestacija vam je u rangu cetvrtoligaskog fudbala. Jebem vas sve u usta od predsednika do sportskog direktora.

Sry za izlive besa, nekulture i svega.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by vdn slaninar »

Ђорђевића би отерао највише због прелазног рока Копитовић,Бастајић,Цуцин, Стевановић,Буснић не знаш ко је гори.Молим вас не доводите више никог.Овако се уништава клуб.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 8. kolo, VOJVODINA - Metalac, subota 16h

Post by ssnigd »

Turija wrote:Mi smo i bez golmana. Dobija gol sa peterca u akciji gde lopta leti li leti, a on zalepljen za gol liniju.
Vracajte Vuklisa ili Toromana na gol.
Na sta nam lici odbrana treneru?
Nije do Simica. Oba gola smo primili zbog Kopitovica, koji je bio uzasan u svakom smislu danas.
Prvi gol, igrac mu prolazi lagano iza ledja. Drugi gol, bio je otresen u duelu i posle povratna na penal.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked