7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Djisa »

Neizlecivi wrote:Novica i Kova ne znam sta igraju... Celokupna igra se svede na njihova neprecizna bunarenja.

P.S. oni koji su pljuvali Busnica i trazili Novicu, neka pogledaju sve nase utakmice od pocetka koje su igrali jedan i drugi, pa neka poredi. Takodje moze da pogleda i neku utakmicu profesionalnog fudbala da dodje sebi.

Udario bogalj na sakatog. Obojica su za Kabel!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Протомајстор »

Треба нам евентуално још један задњи везни, типа Буснић, за ротацију, и то је то. Не надам се да ћемо довести неко епохално појачање (нема пара), а ако пође баш тако наопако - ту је и зимски прелазни рок. Овако, сада допремати кубике дрва пре зиме, када су припреме давно прошле, нема неког смисла.
Тренер мора одмах произвести Симића у трећег голмана. Друго, тренеру треба дати још 2-3 меча шансу: или да буде јасног помака у игри, или резултату, или макар да се против некога распуцамо. Дајемо макс два гола на утакмици, и то из три шута у оквир. Може се чак рећи да имамо среће. Човић шутне једном у две утакмице, а понајбољи је наш играч што се тиче знања, скочности, искуства, итд. Ја бих њега гурнуо на задњег везног, мајке ми.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by fare »

Pa šta treba sada da se brukamo protiv svakoga pošto realno jesmo katastrofa mi do sada nismo ni jedan bod osvojili da kažeš ono laganica setite se prvo poluvreme Voždovac na Čmarakani čisti user a i protiv Novog Pazara na jedvite jade pa vi vidite da ne bude posle kasno. Mi ni Metalac nećemo dobiti ako nas usere neka kontra a ovaj Simić Nikola nije ni za tribine a ne za 1 golmana.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Rabba »

Ja pljujem Busnića i tražim Novicu. I nastaviću, pošto očigledno nismo gledali iste utakmice.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Neizlecivi »

Rabba wrote:Ja pljujem Busnića i tražim Novicu. I nastaviću, pošto očigledno nismo gledali iste utakmice.
Au Rabba, da li je realno da smatras kako je Novica u dosadasnjih par utakmica pokazao vise od Busnica?

Ne znam, mozda defanzivno i jeste, ali nam se igra sa njim u timu uz Topica svede na tesko bunarenje, dok uz Busnica jos nekako iznesemo loptu kroz pas igru. Osim toga evo samo danas je Novica kreirao protivnicima 2-3 pristojne kontre. Covek je totalno van forme. Poslednju sezonu pre odlaska u inostranstvo kod nas je odigrao vrhunski, ali od povratka ne znam da li je imao zapazenu ulogu na nekoj utakmici.
Opet da dodam, volim ga kao igraca, ali u ovoj postavi i postavci i sa ovom formom od njega ne dobijamo nista. Makar ja tako smatram. :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by slanobarac »

fare wrote:
slanobarac wrote:
fare wrote:Dali je sada jasno magarcima u upravi (ili ne znam kako da ih nazovem) da su nam pojačanja neophodna.
Za čega su nam potrebna pojačanja?
Da se ne bi borili za opstanak i strepeli do zadnjeg kola eto zato...
Pa i druga liga je za ljude.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Salvador »

Ne znam čemu čuđenje - doveli trenera pojačanje iz Surdulice iz čuvene ciganske škole fudbala, upravu čine nebitni poltroni i poslušni provincijski političari, igrači jeftini isprdci i talenti iz omladinske škole koji nisu bili interesantni zvezdi (čast izuzecima), sportski direktor ne zaslužuje ni komentar.

FKV trenutno jedino služi tome da se iz njene omladinske škole odvode talenti u zvezdu i pomalo da glumi senku svoje nekadašnje veličine.

Uprava, trener i sportski direktor što pre da odu inače se sprdačina nastavlja.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Turija »

Konferencija posle utakmice

https://www.google.com/amp/s/www.telegr ... ci-da-gubi" onclick="window.open(this.href);return false;

Procitah i komentare, a najbolji je onaj da Djordjevic treba da nauci da pobedjuje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked