7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9682
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Voja »

Bas me zanima postoji li tim u ligi koji se plasi okrsaja sa nama.Kao sto rekoh i Lucani ce prvo nas otresti. SRAMOTNO!!!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Rabba »

Zar ne bi čovek reprezentativni golman, po rečima Tralalatovića? Ko mu drži leđa, da mi je znati...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by fare »

Može da priča ko šta hoće za Lalatovića i njegovu ekipu ali Lalatović je Doktor Magistar lično za ovog Đorđevića a Lalatovićev tim matoraca je Dream team za ove sada trenutne na terenu ovo je žalosno gledati ovo je dno dna što bi rekao Đoka Balašević :oops:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Rabba »

fare wrote:Može da priča ko šta hoće za Lalatovića i njegovu ekipu ali Lalatović je Doktor Magistar lično za ovog Đorđevića a Lalatovićev tim matoraca je Dream team za ove sada trenutne na terenu ovo je žalosno gledati ovo je dno dna što bi rekao Đoka Balašević :oops:
Isto sranje drugo pakovanje... Verujem isto Balaševićeve reči.

Na konto pojačanja, danas je igrao, i dao nam gol, lik kojeg smo morali privoleti puno pre svih ostalih dovedenih u zadnjoj liniji, i koji je puno bolji igrač od svih dovedenih. Toliko o tome da na tržištu nije bilo kvaliteta za Vojvodinu.
Last edited by Rabba on Sun Aug 29, 2021 6:09 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9682
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Voja »

Auuuu... pa mi ne mozemo ni posle meca da budemo na nivou gospodskog kluba... NIJE OVO VISE VOJVODINA!!! :oops: :oops: :oops:
Image
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by fare »

Dali je sada jasno magarcima u upravi (ili ne znam kako da ih nazovem) da su nam pojačanja neophodna.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Pera Centar »

Trener koji očekuje preokret od igrača kvaliteta(?) Mrkaića nije za Vojvodinu.

Mrkaić je dečko zalutao u fudbalsku igru, nema osećaja ni za jedan elemenat iste.
Nikola Simić je linijaš koji je izgubio današnju utakmicu, pošto smo pored svega bili više manje ravnopravni sa Napretkom.
Jesu napadi Vojvodine spori i bezopasni, ali to je pitanje za sportkog direktora i trenera.
Šta vežbate na treningu? Kako se posle više od 10 utakmica ne vidi napredak ni u jednom elementu igre?Prenos lopte katastrofa!!
Gde su vam gospodo pojačanja? Kako je moguće da Mrkaić(?) menja do tada najboljeg na terenu Kabića?
Kako je moguće da je Simić(golman?) brani pre Toromana?

Katastrofa!!!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Dragojlo »

Odo sad da čitam kako je sve sjajno i bajno i kako je ovo samo jedan beznačajan poraz, iako smo bili sto puta bolji i zafalilo nam je sreće, na FB stranici i u Viber grupi... :greenbutt:
I kako smo mi ustvari mnogo jaki i bićemo još jači, i kako smo ustvari mi pobedili, samo vi na Forumu ovde mračite i tvrdite da smo loši.... :dance2:
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Topic najgori igrac na polju. Dzabe pet dobrih poteza kada mu je poslednji koji mora da bude konkretan katastrofalan. I to vec ide na zivce iz meca u mec.
Faul na Simicu i ako var naravno nece ponistiti
Odavno pisem ovo za Topica. Alibi kretanje, alibi dodavanje, alibi duel. Zasto, samo on zna.
Golman Simic je dosao prvi do lopte, ali je lose zahvatio. Kontakt je bio kasnije. I kod prvog gola je kriv. U prvi mah ga je spasao Kovacevic, ali dzabe. Simic je golman koji nema prostornu orijentaciju.
@ Voja
U pravu si za sve, osim da necemo primiti gol u Krusevcu. Sto napisao Danilo: bod u Krusevcu, da se sutamo u d..e.

Vreme je da svi iznesu stvari na videlo, od trenera, sportskog direktora, direktora Kluba i upravnog odbora. Dosta je zamajavanja, obecanja i kupovanja vremena. Ovako ne ide, niti moze da ide dalje.

Veljko Simic i mladi Kabic jedini od kojih mozes ocekivati nesto fudbalski. Ostalima treba 3 kontakta da stave loptu pod kontrolu, cak i kad nema protivnickog igraca oko sebe.
Iz nase odbrane svaka lopta odigrana glavom ide protivnickom igracu.
Poziciono stojimo amaterski, a kretanje bez lopte i sa loptom nam je jos gore.
Sve u svemu, potuna nemoc na terenu i izvan njega.
Last edited by Turija on Sun Aug 29, 2021 6:17 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1462
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Neizlecivi »

Novica i Kova ne znam sta igraju... Celokupna igra se svede na njihova neprecizna bunarenja.

P.S. oni koji su pljuvali Busnica i trazili Novicu, neka pogledaju sve nase utakmice od pocetka koje su igrali jedan i drugi, pa neka poredi. Takodje moze da pogleda i neku utakmicu profesionalnog fudbala da dodje sebi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9682
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Voja »

Samo da iskoristim priliku da CESTITAM DJUMIJU na pobedi,i sveukupnim izdanjima carapana od kako je on na njihovoj klupi i da mu uputim izvinjenje za to sto mu nije pruzena ruka posle pobede koja je zasluzena i cista kao suza.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Turija »

Pridruzujem se cestitkama Djumiju :!:

Kada, sad, na areni cujem koliko i kojih igraca je debitovalo u njegovom trenerskom mandatu u Vosi i kakve su napravili karijere kasnije i sam sam iznenadjen da je toliko.

Od sadasnjih igraca Vojvodine samo Simic i Kabic mogu napraviti ino karijere u ozbiljnim ligama. Ostali su suvi prosek kao i Lalatovicevi igraci, koje vodi sa sobom po Srbiji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by slanobarac »

fare wrote:Dali je sada jasno magarcima u upravi (ili ne znam kako da ih nazovem) da su nam pojačanja neophodna.
Za čega su nam potrebna pojačanja?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by fare »

slanobarac wrote:
fare wrote:Dali je sada jasno magarcima u upravi (ili ne znam kako da ih nazovem) da su nam pojačanja neophodna.
Za čega su nam potrebna pojačanja?
Da se ne bi borili za opstanak i strepeli do zadnjeg kola eto zato...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by churguzijanac »

Eto, vi se sekirate više od igrača, a tek od uprave.
Ko da niste znali, da ovakvi kakvi smo za bolje nismo.
Locked