7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

После тешко извојеване победе над Пазаром у минулом колу, бележимо овонедељни долазак јесени у Нови Сад и једног појачања у одбрани, позив шесторици да се одазову млађим репрезентативним селекцијама, те речи Вукадиновића у интервјуу да "Наша највећа снага треба да буде да на свакој утакмици екипа избаци једног појединца који се истакне и да гол за победу. И тако треба да остане, да се држимо заједно и да играмо један за другог".

Кога ће екипа "избацити" у недељу у Крушевцу, остаје да видимо! Тамо неће бити лако, али ако се деси ово поменуто заједништво, свашта може позитивно да се догоди. Јер терен, ако киша овако настави, више ће одговарати нама...Мало среће и пуно борбе, могу да анулирају слабо лоптачко знање.

Напредак - ФКВ 2:0 (1:0)
1:0 - Кунић 12'
2:0 - Керкез 74'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/2860" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Voja »

Da l nas Djumi sad cita? :mrgreen: Ocekujem pobedu,bez primeljenog gola :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Turija »

Voja wrote:Da l nas Djumi sad cita? :mrgreen: Ocekujem pobedu,bez primeljenog gola :cheers:
Za prvu recenicu sam siguran, za drugu nisam.
Vojo, Neskovic???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Voja »

Turija wrote: Vojo, Neskovic???
Hahahah.... to te Djumi sad nagovorio ispitujes :mrgreen:

Vec sam pisao ovde da nam je trener upgrade Lalata da ce imati igrace koje ceni i da ce biti nezamenjivi. Sto se Neskovica tice mislim da bez obzira da li je u pitanju oporavak ili recimo neposedovanje kvaliteta,ne ocekujem da ce dobijati neku veliku minutazu,jedino da pokusa da iskoristi sansu koja mu se ukaze (kao Kabic) da jednostavno u tih 15-30 minuta primora trenera da mu da novu sansu,ali... bice cupavo
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Vojo, Neskovic???
Hahahah.... to te Djumi sad nagovorio ispitujes :mrgreen:
Ha, haa. :mrgreen:
Ne, nego se secam sta si pisao ranije za Neskovica.
Djumi odavno ne pise na Forumu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2035
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by churguzijanac »

Djumi nepiše od kad je prešao u partizane.Sa ove distance ne zameram mu mnogo tu avanturu.Teško je ljubav održati kad se nema para, a baviš se trenerskim pozivom.

Mislim da nam je bod u Kruševcu puna kapa.Sve preko je čista premija.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by slanobarac »

Ih što volim ovo "bod nam je puna kapa".
Pa koji smo mi navijači, simpatizer, poštovaoci.... kluba kad očekujemo bod u Kruševcu. Stvarno se trebamo ugasiti. :evil:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Djisa »

slanobarac wrote:Ih što volim ovo "bod nam je puna kapa".
Pa koji smo mi navijači, simpatizer, poštovaoci.... kluba kad očekujemo bod u Kruševcu. Stvarno se trebamo ugasiti. :evil:

Nazalost, to nije ni ocekivanje vec vise nadanje. Samo smo realni, a i manje se iznerviram kad ne ocekujem nista, pa nesto dodje :dance2:
Pa da se ne ljubimo!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Danilo »

Ako uzmemo 3 boda mozemo da se sutamo u dupe.Odlican bi bio pocetak prvenstva , pauza ,konsolidacija igrackog kadra , pa da pucamo na plasman.Pocetak utakmice 16h katastrofalan
P.S.Lask je u grupi , mnogo ljudi je podcenilo Austijance, praticemo ih dalje
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Djisa »

Danilo wrote:Ako uzmemo 3 boda mozemo da se sutamo u dupe.Odlican bi bio pocetak prvenstva , pauza ,konsolidacija igrackog kadra , pa da pucamo na plasman.Pocetak utakmice 16h katastrofalan
P.S.Lask je u grupi , mnogo ljudi je podcenilo Austijance, praticemo ih dalje

Ko je podcenio Austrijance? Ti konstantno pokusavas da nas ubedis da je Vojvodina bolja nego sto jeste, a predlazes menadzerske igrace tipa Cecaric i Lukovic. Ili pisi svoje misljenje ili nemoj pisati.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Turija »

Danilo, niko ovde nije podcenio Lask. Naprotiv, dobili smo najjaceg protivnika od svih nasih timova u kvalifikacijama.
Medjutim, da smo se na vreme pojacali sa 3 igraca, moglo se napraviti cak i iznenadjenje, umesto sto se Vosa ovako osramotila. Najkrivlje mi je zbog ponasanja i arogancije njihovog trenera. Mogli smo ga bolno prizemljiti.

Protiv Napretka ce biti rezultatski vrlo neizvesno, bar se nadam da necemo tamo kapitulirati? Ne vidim nikakav problem sto se igra u 16h, jer leto je na izmaku. Temperatura je ovde manja od vremena pocetka utakmice. verujem da ni u Krusevcu nije mnogo drugacije.

PS
Kad Kopitovic ima pravo nastupa?
Danilo, cija je vecina u skupstini, da li znas?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by slanobarac »

Kažu iz kluba da se Đorđević vraća u tim. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Kad Kopitovic ima pravo nastupa?
Danilo, cija je vecina u skupstini, da li znas?
Trebalo bi da ima pravo odmah jer je stigao kao slobodan igrac pa nema nikakve preterane papirologije. Sa ekipom trenira tako da mislim da ce biti sa ekipom u Krusevcu ako trener proceni da je spreman.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Danilo »

Turija wrote:Danilo, niko ovde nije podcenio Lask. Naprotiv, dobili smo najjaceg protivnika od svih nasih timova u kvalifikacijama.
Medjutim, da smo se na vreme pojacali sa 3 igraca, moglo se napraviti cak i iznenadjenje, umesto sto se Vosa ovako osramotila. Najkrivlje mi je zbog ponasanja i arogancije njihovog trenera. Mogli smo ga bolno prizemljiti.

Protiv Napretka ce biti rezultatski vrlo neizvesno, bar se nadam da necemo tamo kapitulirati? Ne vidim nikakav problem sto se igra u 16h, jer leto je na izmaku. Temperatura je ovde manja od vremena pocetka utakmice. verujem da ni u Krusevcu nije mnogo drugacije.

PS
Kad Kopitovic ima pravo nastupa?
Danilo, cija je vecina u skupstini, da li znas?
Sns , navijaci , sps , na 3 dela..... ili sns i sps za jedan glas vise od navijaca zajedno, mislim da je ovo drugo
Last edited by Danilo on Sat Aug 28, 2021 11:39 pm, edited 3 times in total.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Danilo »

Djisa wrote:
Danilo wrote:Ako uzmemo 3 boda mozemo da se sutamo u dupe.Odlican bi bio pocetak prvenstva , pauza ,konsolidacija igrackog kadra , pa da pucamo na plasman.Pocetak utakmice 16h katastrofalan
P.S.Lask je u grupi , mnogo ljudi je podcenilo Austijance, praticemo ih dalje

Ko je podcenio Austrijance? Ti konstantno pokusavas da nas ubedis da je Vojvodina bolja nego sto jeste, a predlazes menadzerske igrace tipa Cecaric i Lukovic. Ili pisi svoje misljenje ili nemoj pisati.
Brate ko je predlozio Lukovica, ja sam pitao sta mislite o Lukovicu i ostalima niti znam igraca niti me interesuje , znam da nas je dva puta odvalio kad je igrao za backu i javor, apsolutno me ne interesuje....al mozda ga neko bolje zna i mozda ga je ispratio, eto nemam pojma da su oni menadzerski igraci i nemam pojma sta to znaci biti menadzerski igrac, samo poznajem ono sto vidim na terenu.....odvaluo nas je i onaj markovic iz pazara , al to mu je bila jedina utakmica , gde je bljesnuo, pa se totalno izgubio, ciji je on igrac pojma nemam , menadzerski
Pitao sam i za Milovanovica i Ilica ne poznajem ih ,jel kruzi prica za njih, jel to znaci da ih predlazem
Svi smo Lask podcenili kao Lalatovi igraci bi ga prosli ....znas kad, nikad
Ja te ubedjujem da ne mozes da izbacis 5, 6 klinaca , i uz ovakav raspored ocekujes ne znam sta, ako ces mlade moras imati strpljena , bice tu mnogo poraza i to bolnih
Al jednostavno ne znamo sta hocemo....hocemo li napad na titulu, hocemo li mlade , hocemo li ovu upravu zasto ne onu.....crtu treba podvuci na kraju izbornog ciklusa , ne mozes ti odmah ocekivati da ti Kabic bude igrac za 3 gola po utakmici , jer ti nije bio ni Tadic....dakle strpljenje
Locked