7. kolo: Napredak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10793
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Turija »

Danilo wrote:
Djisa wrote:
Danilo wrote:Ako uzmemo 3 boda mozemo da se sutamo u dupe.Odlican bi bio pocetak prvenstva , pauza ,konsolidacija igrackog kadra , pa da pucamo na plasman.Pocetak utakmice 16h katastrofalan
P.S.Lask je u grupi , mnogo ljudi je podcenilo Austijance, praticemo ih dalje

Ko je podcenio Austrijance? Ti konstantno pokusavas da nas ubedis da je Vojvodina bolja nego sto jeste, a predlazes menadzerske igrace tipa Cecaric i Lukovic. Ili pisi svoje misljenje ili nemoj pisati.
Brate ko je predlozio Lukovica, ja sam pitao sta mislite o Lukovicu i ostalima niti znam igraca niti me interesuje , znam da nas je dva puta odvalio kad je igrao za backu i javor, apsolutno me ne interesuje....al mozda ga neko bolje zna i mozda ga je ispratio, eto nemam pojma da su oni menadzerski igraci i nemam pojma sta to znaci biti menadzerski igrac, samo poznajem ono sto vidim na terenu.....odvaluo nas je i onaj markovic iz pazara , al to mu je bila jedina utakmica , gde je bljesnuo, pa se totalno izgubio, ciji je on igrac pojma nemam , menadzerski
Pitao sam i za Milovanovica i Ilica ne poznajem ih ,jel kruzi prica za njih, jel to znaci da ih predlazem
Svi smo Lask podcenili kao Lalatovi igraci bi ga prosli ....znas kad, nikad
Ja te ubedjujem da ne mozes da izbacis 5, 6 klinaca , i uz ovakav raspored ocekujes ne znam sta, ako ces mlade moras imati strpljena , bice tu mnogo poraza i to bolnih
Al jednostavno ne znamo sta hocemo....hocemo li napad na titulu, hocemo li mlade , hocemo li ovu upravu zasto ne onu.....crtu treba podvuci na kraju izbornog ciklusa , ne mozes ti odmah ocekivati da ti Kabic bude igrac za 3 gola po utakmici , jer ti nije bio ni Tadic....dakle strpljenje
Da, u pravu si za neke komentare da bi Lalatovicevi igraci to mogli, a to je cista zabluda ili navijacko opredelenje jednog dela navijaca naklonjenih Lalatovicu.

Sto se tice ovog drugog: sta hocemo? To pitanje ne treba da postoji u kluba sa takvom tradicijom, imidzom i gradom kakvi su Vojvodina i Novi Sad.
Za Vojvodinu to mora da bude sve zajedno, bez razdvajanja. Samo mora Uprava biti sposobna i postena, a dokle ce dogurati sa plasmanom, to vec zavisi i od spoljasnjih okolnosti. Bez obzira na sve, za Vosu je donja crta trece mesto u domacoj lige i najmanje plej of u Evropi (ako bas nema srece sa zrebom u trecem kolu kvalifikacija), a cilj LE.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Djisa »

Ja sam strpljiv covek :mafia: . Ali ovo ne ide u dobrom smeru i tu je problem. Rezultati su za mene ok, nemam prituzbi na njih.

Ne svidjaju mi se trener sa njegovom defanzivnom taktikom i to necu nikad prihvatiti. Vojvodina ne sme tako da igra bez obzira na (ne)kvalitet tima.

Ne svidjaju mi se igraci koji su dovedeni, tu se cak ne sme ni upotrebiti rec pojacanja, to je skart!

Ne svidja mi se nedostatak vizije u upravi. Ne mozes ti oterati Bojica i Gemovica na primer, a njihovo mesto dovesti Busnica i Bastajica. To moze samo lud covek. Ja naravno ne znam, kao sto ne zna ni vecina forumasa kakve su ugovore imali oni u Vojvodini i kakve imaju ovi novi, bio bih ti zahvalan ako mozes i zelis da podelis tu informaciju sa nama pa da uporedim koliko ustedimo mesecno, pa da makar tu nadjem neku logiku.
Nije produzen ugovor sa Andricem, tu hocemo Bjekovica da guramo i to je jasno, ali ako otpustas igraca ti moras imati spremnu zamenu, a ne vijati 15. septembra.

Dovodimo jos jednog stopera, a to je jedino mesto gde nam ne treba igrac (imamo Jelicica, Devetka i malog Jelenkovica koji je veliki talenat), ako cemo gurati igrace, daj da ih guramo!

Kakva je prica o podmladjivanju ako su nam Lukovic i Cecaric opcije?

To su problemi i to ce doci na naplatu!
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10793
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Turija »

@ Djisa
Slazem se sa napisanim.
Nista nije transparentno, a prelazi rok je uzasno odradjen.
I ja ne vidim toliku potrebu za stoperom. Nama je problem napad i organuzacija napada.
Jelicic moze da bude OK rezerva u rotaciji. Ne verujem da je Kovacevicu ovakva igra maksimum.
Takodje, jos ne vidim neki velik dobitak sa Stevanovicem u odnosu na Devetka. Imamo tu i Stojsavljevica, a na stoperskoj poziciji i perspektivnog Jelenkovica.
Glupo je bacati novac za 10-20% mozda boljeg stopera, kao i zadnjeg veznog.

Sve je uradjeno lose u prelaznom roku. Ako se nesto popravi do kraja, skupo nas kosta kasnjenje.
Trener mora dobiti pojacanje u napadu i organizaciji igre, da bi videli i mogli oceniti njegov rad i koncepciju tima i igre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3597
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by slanobarac »

@Turija
Bez obzira na sve, za Vosu je donja crta trece mesto u domacoj lige i najmanje plej of u Evropi (ako bas nema srece sa zrebom u trecem kolu kvalifikacija), a cilj LE.

O ovome pričam, uvek i svuda. To treba napisati na ulazu u VB i na stadion. Štampati na svaku godišnju propusnica. Treće mesto u ligi minimum jer to je do nas. Za nešto više se pitaju i drugi ali ne bi smeli da se zadovoljava o večito trećim mestom. Duša me boli kad vidim ovaj Čukarički, bivši zonaš ili TSK bivši AIK B.Topola. I ovde na forumu se pišu hvalospevi o njima a zaboravlja ko smo zapravo mi a ko su oni. Poštujem Niš, Kragujevac, Kruševac jer to nisu nekakvi surogat klubovi kao ovi pomenuti i Spartak, Metalac, Lučani... Zbog ovih nesposobnih iz uprave sad nas cela fudbalska javnost stavlja u istu ravan sa njima. I mi navijači smo postali pomalo ravnodušni i postajemo saučesnici u sunovratu kluba Rezultati u ligi su daleko iznad rezultata i sad ostaje ona večita navijačka polemika. Hoćemo li rezultate ili igru? Ja lično bih voleo oba, ako je moguće. Ne verujem u ovaj tim ali ga podržavam svim srcem. Idemo na pobedu u Kruševac!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4024
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Rabba »

@Djisa

100% u centar.

@Turija
Osim Stojsavljevića, to je to.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3955
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Deep Purple »

Nasih trenutno najkvalitetnijih 11 izlazi protiv Napretka.
Mozda samo rokada Simic/Vuklis ali slicnog su kvaliteta i sve je stvar ukusa.
ssnigd
Posts: 3415
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by ssnigd »

Cukine ambicije smo videli. Sklanjalica klib, nula ucinak u Evropi. Postali su mi ogavni. Nazalost i od njih se moze uciti malo, npr. rad omladinske skole i broj igraca koje su izbacili.
Za TSC tek cemo da vidimo, kakve ambicije imaju. Ocekujem slicno kao Cuka.

Ps. Danas verovatno tuca 90 minuta, defanziva nasa i cekanje dve kontre.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by ernesto »

Deep Purple wrote:Nasih trenutno najkvalitetnijih 11 izlazi protiv Napretka.
Mozda samo rokada Simic/Vuklis ali slicnog su kvaliteta i sve je stvar ukusa.
Nemaju ni Simic ni Vuklis kvalitet za Vojvodinu!
Bolje neka Toromana forsiraju,em je nase dete em je veliki potencijal!
fare
Posts: 2840
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by fare »

Ipak nema Đorđevića Stefana na klupi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9864
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Voja »

Nikola Simic na putu da nadmasi originalnog Nikolu Simica :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3955
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Deep Purple »

Kiks Bjekovica,gol na njegovu dusu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4024
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Rabba »

Neko link?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Djisa »

Ovaj Simic je koristan kao naocare na slepom coveku. Pa koliko mi bodova treba da prospemo zbog ovog nazovi golmana, da bi ga neko sklonio?
Kup je nas!
Cane
Posts: 1091
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by Cane »

Možda link neki negde?
fare
Posts: 2840
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16.00 (Arena 3)

Post by fare »

Odbrana švajcarski sir bukvalno.
Locked