6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by slanobarac »

naseljekolumbija wrote:
slanobarac wrote:I meni se učinilo da viču šampioni. Ako su skandirali osuđenom ratnom zločincu onda klubu sledi kazna. Ustvari, najbolje zatvoriti severnu tribinu iz predostrožnosti.
Извини, јел си ти Новосађанин или новопазарац,да не питам нешто друго? Ратни злочинац еј! Срамота!
Molim lepo. Naravno da sam novosađanin. A da nije možda heroj a ko baba se sakrivao po rupama? Kakva provokacija sa severa. To našem klubu ne treba. Ali kapiram, stižu novi vetrovi i moda sa Topčiderskog brda.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by gospodinFKV »

slanobarac wrote:
naseljekolumbija wrote:
slanobarac wrote:I meni se učinilo da viču šampioni. Ako su skandirali osuđenom ratnom zločincu onda klubu sledi kazna. Ustvari, najbolje zatvoriti severnu tribinu iz predostrožnosti.
Извини, јел си ти Новосађанин или новопазарац,да не питам нешто друго? Ратни злочинац еј! Срамота!
Molim lepo. Naravno da sam novosađanin. A da nije možda heroj a ko baba se sakrivao po rupama? Kakva provokacija sa severa. To našem klubu ne treba. Ali kapiram, stižu novi vetrovi i moda sa Topčiderskog brda.
Skandiranja ove vrste forsiraju oni koji zbog svoje krcunaske istorije moraju da budu ''krvavi do ramena'' u isticanju svog sRpSTvA. Nama to kao klubu, a ni kao navijacima, ne treba. Ako bi neko trebao da zna ko je i sta je, onda smo to mi. Ratko Mladic? 'Ajte molim vas...gledajte to malo fudbala sto se pika, dok se pika...

Pazarci su isto sra*e, drugo pakovanje. Pasteta nacionalizam i jeftine provokacije za jos jeftinije ljude.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3837
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Red Marquis »

Da su Ekstremi, Torcida ili kako se već zovu došli, pa da se nešto prepucavaju, bilo bi samo degutantno. A ovako sam sa sobom, je jadno i bedno.
A o tome da na nekoj levoj ligaškoj utakmici ti imaš transparent kako treba terati migrante, s kim vi klinci ratujete na Linglong fudbalu? Ma bole vas, sad će da vas pohvale na instagramu navijači onih klubova, isti oni koji vam na svakom postu o Firmi napišu Firma je ugašena za sva vremena i gde su vam zastave i pola/pola...
Io odio Belgrado
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Протомајстор »

Тим који је истрчао данас, са три нова играча у три линије и целом новом десном страном, је деловао солидно до тренутка када су помислили да ће се гости предати, али није било тако.

Памтићу само два маестрална момента: Кабића код гола и Топића на крају - то је оно што враћа публику на стадион. Не дирајте ми ова два момка! :evil:

Вукадиновић и Симић су деловали просто брутално на моменте, али сачекајмо јаче противнике и континуитет. Било би сјајно да овако стално кидају.

Напола сам већ заљубљен у ову Војводину! Нису потребна никаква појачања, потребна је можда само смена на голу и да до краја прелазног рока задржимо све играче, у чему баш и нисам оптимиста.

(Едит: свега 5 шутева у оквир: Вукадиновић и Симић по двапут, Мркаја једном)
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Dragojlo »

Protomajstore, nadam se da si bio sarkastičan... :shock:
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Istocno stajanje »

Jedva smo dobili ubedljivo najslabiji tim u ligi.
Mi nemamo lidera u ovoj ekipi, igrace od kojih mladji treba da uce. Pogresan pristup imamo podmladjivanju tima, ti da bi igrao sa 6 u21 igraca, moras da imas 3-4 vrhunska zrela igraca. Ako hoces i rezultat naravno.
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Turija »

Ovaj sastav, bez pojacanja, ne moze izboriti plasman u LK naredne sezone.

Nije nam vise toliko potreban brzi spic igrac, jer imamo dovoljno brzih napadaca ( Vukadinovic, Simic, Kabic, Novevski), samo nema ko da ih uposli, stane na loptu, a da zna dati i gol, tj bude lider ekipe.

E sad, kad se formira slika sa tim profilom igraca, verujem da svi vide jednog, koji je vec bio kod nas, ali tada to nije mogao biti, zbog Drincica ( i tadasnjeg trenera).
Ovo je pravo vreme za njega i Vosu.

PS
Ocekivalo se da bi povratnici Maksa i Kovacevic bili ti iskusni igraci, koji bi stabilizovali nasu mladost, ali ocigledno da se to nije desilo.

Maksa i meni, kao i Voji, deluje umorno ( istroseno). Uvek je Maksa bio odlican defanzivac ( i sada), ali ne i takav prenosilac lopte u napad i graditelj igre ( kao npr Sapuric na toj poziciji, iako dosta podseca na njega). Kovacevic je mnogo nazadovao u odnosu na raniji period u Vosi.

Takodje, bilo bi dobro da angazujemo onaj dvojac iz Panevezisa ( beka i veznog) i Micevica iz Lucana.
Mislim da toliko Vojvodina mora i moze da uradi i finansijski, ako se posteno gazduje u Klubu.

Inace, dosadasnjim pojacanjima, kvalitativno, nismo napravili iskorak.
Last edited by Turija on Mon Aug 23, 2021 11:08 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by draganas »

Deep Purple wrote:
naseljekolumbija wrote:
slanobarac wrote:I meni se učinilo da viču šampioni. Ako su skandirali osuđenom ratnom zločincu onda klubu sledi kazna. Ustvari, najbolje zatvoriti severnu tribinu iz predostrožnosti.
Извини, јел си ти Новосађанин или новопазарац,да не питам нешто друго? Ратни злочинац еј! Срамота!
Mislim da ova tema ne bi trebalo da se vodi jer je ipak ovo mesto o sportu i svemu sto ga obuhvata (obuhvata ga i politika i kriminal) ali ipak o ratnim herojima/zlocincima ili kako ih ko "smatra" ne bi trebalo jer mu nije ni mesto ni vreme.
Aposlutno bi trebalo da se vodi, skandirati jednom ratnom zločincu nas dovodi u nivo onih patetičnih navijača titovih blizanaca.

Kome je ta nesreća našeg naroda "heroj" trebalo bi hitno da poseti neko stručno lice da mu pogleda taj problem koji ima u glavi.
A ovaj forum bi takve nacoše trebalo da banuje kako ne bi zagađivali prostor svojom promocijom ratnih zločina.

Tekma kao tekma, jedna rutinska pobeda. Nije mi jasan i termin utakmice od 16:30 napolju je bio +35C tako da je i to doprinelo sporom meču.

Klinci su opet igrali, pobedili ide to nekako u pozitivnom smeru.

Još jedno zapažanje, Firma je nekoliko puta pokušavala sa povicima UPRAVA NAPOLJE, osim jednom pezosa na par piva niko drugi sa zapada nije nešto slično viknuo. Sad da li je to hejt prema Firmi ili nemaju ništa protiv uprave meni nije jasno.
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Turija »

Izgubljeno je poverenje i autenticnost Malog juga, kao i autenticnost uprave Kluba. I bilo koja druga, sada, bila bi ista.

Ono malo ljudi preostalo na Zapadu, kao i na Forumu, je previse vezano za Vosu da bi je se odreklo, sve nadajuci se pozitivnoj promeni. Otprilike, kao kad dete ode stranputicom, pa se na sve nacine pokusava vratiti na pravi put. Uspesnost, zna se kolika je.
Ali, sve dok postoji, vredi pokusavati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Протомајстор »

Dragojlo wrote:Protomajstore, nadam se da si bio sarkastičan... :shock:
Не. У вези чега? Можда ми је јуче сунчаница ударила у главу, али данас ми мој пост изгледа исто.
Ја Војводину гледам идеалистички, романтичарски. Више ми је стало како изгледа естетски, него да ли има резултата у бодовима и еврима. Док је било оно на нашој клупи, нисам овде ни писао, а и на утакмице сам ретко ишао. Био сам се сасвим охладио, а сад се поново загревам. Ако ме разумеш?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3837
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Red Marquis »

Razumem što si bio ohlađen, i ja sam čekao da mu vidim leđa, samo mi nije jasno što si se počeo zagrevati.
Ovi igraju najlošiji fudbal od kada pratim Vojvodinu.
Io odio Belgrado
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1270
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by MiSmoFKV! »

Ja razumem Protu, jer se i ja osećam nekako slično. I kontam da je stvar u tome što se opet pojavila neka nada. Ti kad vidiš Topića, Kabića, Devetka, Novevskog, imaš osećaj, e ovi momci će dogodine biti duplo bolji nego sada. Kasnije, možda zaigraju za reprezentaciju. Kasnije budu nešto poput Gojka, Duće, Radoje, Sergeja, predstavnici brenda FKV. Ja verujem u njih, a nadam se da i oni veruju u sebe.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Krle »

Tako nekako i ja gledam trudeći se da zaboravim na činjenicu da imamo upravu. Klinci su prošli kroz pakao u mesec dana i sada bi trebalo da bude sve bolje. Naravno, uvek ima mesta za dobronamernu kritiku, čisto da se ne opuste.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
ssnigd
Posts: 3366
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by ssnigd »

Da su im umesto Cucina i Busnica doveli normalnije igrace... Dva mala iskoraka unapred, a ne unazad.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

Post by Djisa »

MiSmoFKV! wrote:Ja razumem Protu, jer se i ja osećam nekako slično. I kontam da je stvar u tome što se opet pojavila neka nada. Ti kad vidiš Topića, Kabića, Devetka, Novevskog, imaš osećaj, e ovi momci će dogodine biti duplo bolji nego sada. Kasnije, možda zaigraju za reprezentaciju. Kasnije budu nešto poput Gojka, Duće, Radoje, Sergeja, predstavnici brenda FKV. Ja verujem u njih, a nadam se da i oni veruju u sebe.

Jeste, ali onda vidiš i N. Simića, Cucina, Stevanovića, Busnića, Mrkajića, Bastajića…... i shvatiš da ca klinci opet otići za tepsiju ribe, a da će ovi navuci još 10 m3 drvne građe!
Pa da se ne ljubimo!
Locked