6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:1 (1:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by slanobarac »

Grehota za takvog igrača da igra u ovakvoj Vojvodini.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by MiSmoFKV! »

slanobarac wrote:Mrkaić het trik. :mrgreen:.... Barem.
One down, two more to go :mrgreen:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by naseljekolumbija »

Кад је тешко мркаја :D :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by slanobarac »

naseljekolumbija wrote:Кад је тешко мркаја :D :cheers:
Sad ću da ga istetoviram na ramenu. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Voja »

naseljekolumbija wrote:Кад је тешко мркаја :D :cheers:
Mrkaja kao Klose... moja teorija da svaki sut glavom u zemlju (a Klose samo tako tukao) je 99,5% neodbranjiv se jos jednom pokazuje tacnom
:cheers:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by fare »

Mislim da je golman Simić ispucao kredite vreme je za Vukliša.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Turija »

I dalje tvrdim da ekipa nema kondicije. Zato i stajemo kod pozitivnog rezultata. Da li je do kondicionih trenera ili se Sef strucnog staba zadovoljava takvim nivom spremnosti, ne znam?
Ali, ako imas pravo na 5 izmena, trebalo bi da razbijas tempom, kad vec ne mozes tehnikom.

Mislim i da je vreme da vidimo Toromana na golu, pa da se napravi plan u vezi golmana Vojvodine.
Vuklis ima puno godina, da je u ozbiljnim duzim planovima.
Simic je u dobrim godinama, ali je nesiguran golman i previse linijski, da bi se Vojvodina oslanjala na njega u nekoj blizoj buducnosti.

PS
Topic jedina prava akcija pred kraj meca. Kad bi tako igrao, onda OK. Cini mi se da je u tom momentu bio ljut, zbog prethodne greske u pasu, pa se zaintio i dao sve od sebe u tom driblingu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by vdn slaninar »

Утисак ми је да смо са појачањима промашили све.Невероватно ми је да нема Зукића.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Red Marquis »

vdn slaninar wrote:Утисак ми је да смо са појачањима промашили све.Невероватно ми је да нема Зукића.
Utisak je ne da smo promašili, već da su svi najgori igrači tima upravo "pojačanja".
Slavoljube, daj Simiću kačket, ne vidi gari po suncu, em je kikser em je slepac, previše je...
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Voja »

Jesam li ja da ne kazem sta... ili se stvarno jedno vreme skandiralo SAMPIONI!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by N13 »

Voja wrote:Jesam li ja da ne kazem sta... ili se stvarno jedno vreme skandiralo SAMPIONI!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I meni se na stadionu tako ucinilo u u prvih par sekundi, pa kad sam se fokusirao da bolje cujem, zapravo se skandiralo 'Ratko Mladic'. Ista melodija, isti broj slogova i tako ispade :D
Inace danas pomalo i preteran nacionalzam na tribini. To je odlika blizanaca i radovaca, mi ne bismo trebali to da kopiramo. Doduse, nije bilo vredjanja, pa nije strasno bilo.
Takodje oni topovski udari... u jednom momentu su roditelji sa decom koja placu napustali zapad.

Inace na zapadu bio i Limeni :mrgreen: bio je veca atrakcija od utakmice.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by slanobarac »

I meni se učinilo da viču šampioni. Ako su skandirali osuđenom ratnom zločincu onda klubu sledi kazna. Ustvari, najbolje zatvoriti severnu tribinu iz predostrožnosti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Dragojlo »

Što se tiče golmana Simića, on je retka pojava golmana sa visinom i fizičkim predispozicijama da gospodari u petercu, a on rupa!! Pada mi na pamet jedan sličan primer iz Premier Lige - Meslier iz Lidsa!! Ej, imaš dva metra, a buše te kako god stignu, na sve načine... :oops:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by naseljekolumbija »

slanobarac wrote:I meni se učinilo da viču šampioni. Ako su skandirali osuđenom ratnom zločincu onda klubu sledi kazna. Ustvari, najbolje zatvoriti severnu tribinu iz predostrožnosti.
Извини, јел си ти Новосађанин или новопазарац,да не питам нешто друго? Ратни злочинац еј! Срамота!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, nedelja 16.30 (Arena 2)

Post by Deep Purple »

naseljekolumbija wrote:
slanobarac wrote:I meni se učinilo da viču šampioni. Ako su skandirali osuđenom ratnom zločincu onda klubu sledi kazna. Ustvari, najbolje zatvoriti severnu tribinu iz predostrožnosti.
Извини, јел си ти Новосађанин или новопазарац,да не питам нешто друго? Ратни злочинац еј! Срамота!
Mislim da ova tema ne bi trebalo da se vodi jer je ipak ovo mesto o sportu i svemu sto ga obuhvata (obuhvata ga i politika i kriminal) ali ipak o ratnim herojima/zlocincima ili kako ih ko "smatra" ne bi trebalo jer mu nije ni mesto ni vreme.
Locked