4. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (2:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

4. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (2:0)

Post by Grof Žekula »

Четврто коло првенства, али наш трећи меч у истом.
Исто толико утакмица одиграсмо у Европи! И ту смо чак и успешнији.
Реално, мало тога можемо да хвалимо. Више среће, него знања и памети.
Е сад, кад нам долази Вождовац, коначно се поставља императив победе. До сад готово и да није. Зато ће бити јако занимљиво видети да ли смо ми у опште кадри да одиграмо меч на тај начин. Меч који морамо добити.
Да не буде само да нам је ЛАСК на памети. Не треба да буде. У Клагенфурту можемо само да се не брукамо. У недељу не узети три бода, биће посебна бламажа на куб. А онда повратка бити неће.
Свима дајем 6 мечева форе. То смо завршили. Горе не може. Тачније НЕ СМЕ!!!
Важи за све у Клубу! Или знате, можете и хоћете, или...

ФКВ - Вождовац 2:0 (2:0)
1:0 - В. Симић 23'
2:0 - Топић 37'

Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/2818" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Turija »

Za mene ce, sutra, biti najzanimljivije da li cemo napadati Vozdovac ili cekati na kontru? Ne mogu da kazem igrati na kontru, jer organizovanu igru na kontre nismo uspeli da vidimo ( do sada)..

Drugo, kakav cemo sastav izvesti? Ko ce na klupu od startera?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Voja »

Turija wrote: Drugo, kakav cemo sastav izvesti? Ko ce na klupu od startera?
Da li iskoristiti mec za uigravanje resenja za Cucina
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Drugo, kakav cemo sastav izvesti? Ko ce na klupu od startera?
Da li iskoristiti mec za uigravanje resenja za Cucina
Da, jedno od vise pitanja. Ima kandidata oho-ho.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Rabba »

Vukliš - Devetak, Kovačević, Stevanović, Cucin - Topić, Busnić - V. Simić, Čović, Novevski - Kabić

Izmene:

Toroman, Maksimović, Zukić, Miletić, Jeličić, Nešković, Mrkaić, Stojsavljević, Bastajić, Vukadinović.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Istocno stajanje »

Kabic za 3 poluvremena sto je igrao pokazao vise nego Mrkaic za dve godine.
Nadam se da ovaj trener nece nastaviti Lalatovu praksu da mu igra Mrkaic.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Rabba »

Gledam tekmu i mislim se koji je onda nivo kvaliteta ovog nesrećnog Voždovca tek? Voždovac važi za respektabilan superligaški klub, ako je to tačno, strahota našta nam fudbal liči...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Krle »

Naša deca imaju isti skor u ligi ko i Lalatov skupi starački dom.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Voja »

Tanko je ovo... pobedismo,ali tanko.Kabic nije kapacitet za vise od 20 minuta.A Zukicu zbog zajebancije u zadnjem minutu bih za nagradu dao minimum 5 meceva za redom na klupi
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Rabba »

1. Odbrana deluje nemerljivo sigurnije kada je Vukliš iza njih.
2. Kabić odigrao maestralnu utakmicu.
3. Novica je direktor sredine. Busnića držati u ekipi pre Novice ili Topića je zločin protiv kluba.
4. Neće biti dobro ako Jeličić bude na desnom beku u Klagenfurtu. Momak je odigrao pošteno, ali se vidi da nije desni bek. Pogotovo sa manjkom iskustva i na poziciji koja nije njegova.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Eric Frod »

Ja sam bas prijatno iznenađen igrom Busnica, delovao je odlucnije i hrabrije. Trazio je loptu i duel sa protivnickim igracom, igrao je od 16 do 16. Topica recimo nisam primetio, uprkos golu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Deep Purple »

Eric Frod wrote:Ja sam bas prijatno iznenađen igrom Busnica, delovao je odlucnije i hrabrije. Trazio je loptu i duel sa protivnickim igracom, igrao je od 16 do 16. Topica recimo nisam primetio, uprkos golu.
Odigrao je dobar mec i protiv Laska.
Pokretljiv je i veliki deo terena je pokrio. Mislim da tek moze biti bolji kada se jos malo privikne na nas dres i opusti.
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by Eric Frod »

Deep Purple wrote:
Eric Frod wrote:Ja sam bas prijatno iznenađen igrom Busnica, delovao je odlucnije i hrabrije. Trazio je loptu i duel sa protivnickim igracom, igrao je od 16 do 16. Topica recimo nisam primetio, uprkos golu.
Odigrao je dobar mec i protiv Laska.
Pokretljiv je i veliki deo terena je pokrio. Mislim da tek moze biti bolji kada se jos malo privikne na nas dres i opusti.
Kad bi od njega napravili nakakvog kambijasa, cisto da zuji po terenu i uteruje strah protivnickim organizatorima igre, vredeo bi nam mnogo.
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by exlimanac »

Mislim da se danas tacno videlo gde je Vojvodina danas....livade linglong lige su za nas tacno ono sto u ovom trenutku mozemo sa igrackim kvalitetom da ispratimo...evropa je za nas udaljena svetlosnim godinama.
Naloziti ovu nasu decu da cupaju na ovim prvenstvenim utakmicama i da nas drze u igri pa sta bude...zao mi je i tuzno je sto smo u ovom momentu na nivou jednog luxemburga ili islanda ali realnost je mozda i surovija.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: VOJVODINA - Voždovac, nedelja 18.55

Post by churguzijanac »

Meni je Topić jedan od najboljih kod nas, sigurno neko koga najpre možemo prodati.Nije odigrao lošu utakmicu ove godine.Kod njega baš vidim razliku u odnosu na prošlu godinu.Doduše kuburio je sa povredama.
Novevski mora na klupu.Sa Vukadinovićem početi pa kolko izdrži. Bićemo sigurno potcenjeni u Austriji. Na nama je da pokažemo dal je sa razlogom ili ne.
Locked