2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by fare »

ssnigd wrote:To je to sto se tice naseg kvaliteta. Crni blizanci su ozbiljnija ekipa trenutno od cigana. Ocekivao sam 1:1 iskreno, na neku muku, no ovo je realnost. Ne ulazim sada u uzroke toga.
Mrkaic ono... Nisi ti cak ni za ovakvu Vojvodinu.

Razocarenje najvece je da smo docekali da je 70-80% istoka njihovo.
Šta se čudiš kakva je situacija u klubu takva je i na tribinama a bojim se da će biti sve gora i gora.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by gospodinFKV »

fare wrote:sa njima smo igrali fudbal a ovo danas je bilo anti propaganda fudbala
Ja ne znam sta si ti gledao pod Lalatovicem, ali bih rekao da se ova stvar nije promenila. :mrgreen:

Poraz kao poraz nije toliko bitan.
Ovi bolidi godinu dana imali da saniraju stadion spram pravilnika, a nedelju dana pred revans izlaze sa "e, da, jos ovu utakmicu smo na Karadjordju, posle moramo van Novog Sada hihi upssss"

U cijem interesu vi radite stoko jedna bedna? Vojvodina stvarno ima istoriju idiotluka u upravi u poslednjih 20 godina, pa me to ne iznenadjuje vise uopste, ali ova retko iritirajuca kombinacija apsolutne je*ene nesposobnosti, indolentnosti i partijskog pijavicluka je stvarno za Ginisa.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by MiSmoFKV! »

Nisam gledao meč, ali ne vidim smak sveta u ovoj lošoj igri i lošem rezultatu. Jednostavno, kad imaš tri važne utakmice jednu za drugom, negde moraš da se žrtvuješ.

Znam da je odvratan osećaj, al jedna utakmica, ko nijedna. Čemu ta histerija posle prvog poraza u sezoni?
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Go west »

borrissey wrote:Igra kao igra, očaj. Oni su realno bolji, ali mi smo tragedija. Možda prisutan umor, ali pre bih rekao da je nedostatak kvaliteta.
Ali glavni utisak je totalni debakl na tribinama. Mislim da je na istoku bilo 10:1 za ološ. E Novi Sade moj, nabijem te posred kurca.
Nije debakl već pobeda. Tih 10-ak ljudi se borilo i sa protivničkim navijačima i sa obezbeđenjem i sa odlukama uprave.
Nisu puštali na istok ni ljude koji su imali sezonsku kartu 2019/2020, koju su ljudi svojevremeno platili isključivo iz ljubavi prema Voši jer sa bez nje možda u toj sezoni nije moglo ući na najviše 2 utakmice, iako je objavljeno da se danas može ući i sa njom.
Kakva nam je uprava i 10-ak ljudi na istoku su pravo čudo.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Istocno stajanje »

Da li je moguce da u Novom Sadu ne mozemo da nadjemo bolje ljude u upravi kluba? Spali smo iskljucivo na nesposobne stranacke ljude, kojima ne bih dao da vode nacrtanu ovcu, a kamoli klub kao sto je Vojvodina.
Onaj lik "direktor stadiona" mrtav ladan ono izjavi bez ikakve odgovornosti. Druze, podnesi ostavku, ti si kriv sto je stadion u takvom uzasnom stanju.
Ovi iz uprave stvarno misle da se fudbal moze igrati bez napadaca? Toliko su nesposobni da ne vide ni znacaj ulaska u Evropu. Uprava napolje!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by naseljekolumbija »

fare wrote: Šta se čudiš kakva je situacija u klubu takva je i na tribinama a bojim se da će biti sve gora i gora.
Трачак наде што се тиче наше публике појавио се јуче на северу. Видећемо. Што се игре тиче, људи ово је екстра колико смо танки на неким позицијама. Са овом управом тешко ћемо се појачати
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by slanobarac »

Ovo je najbednije izdanje voljenog kluba otkako znam za sebe. Gledao sam dva puta kako dobijamo i sedam golova ali ovako kukavičku igru ne. I zamolio bih pojedine forumaš da ne relativizuju ovu bednu igru. Ako vidite tračak fudbala u ovome i ako mislite da će biti bolje onda ste u zabludi. Pre početka prvenstva sam rekao da ćemo sa ovim timom žonglirati na ivici play off-a. Sada više ne verujem ni u to. Možda treba da se ponovi 85/86 i katarza posle koje možemo da se resetujemo pa krenemo u stvaranje novog, moćnog tima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by Cane »

Da ne bude zabune, nije reč ni o kakvom žalu za bivšim trenerom, on je prošlost i to je završena priča. Aktuelni trener je možda čak sada i najsvetlija tačka u klubu. Poenta je u totalnoj neozbiljnosti i amaterizmu onih likova koji sebe nazivaju UO, jer sinoćnje izdanje je mnogo više njihov rezultat a ne onih kojima je zapalo da trče ili ne trče na terenu. Tipičan primer toga je pojava ovog "Boga pitaj ko je" direktora stadiona i budalaštine koje je isti nalupetao. Jer na isti način kako je taj anonimus bukvalno izmišljao i pričao neke nesuvislosti o stadionu itd, ovi vode klub. Evo već neko vreme se ponavlja kao mantra famozna priča o tobožnjem dovođenju 2-3 "adekvatna" pojačanja, a da iza toga ne stoji bukvalno ništa, osim laži i kupovine vremena. Tako da zamerati nešto nekom Cucinu, Mrkaiću ili već kome je skroz promašeno, jer oni su samo posledica drugih stvari.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by borrissey »

Go west wrote:
borrissey wrote:Igra kao igra, očaj. Oni su realno bolji, ali mi smo tragedija. Možda prisutan umor, ali pre bih rekao da je nedostatak kvaliteta.
Ali glavni utisak je totalni debakl na tribinama. Mislim da je na istoku bilo 10:1 za ološ. E Novi Sade moj, nabijem te posred kurca.
Nije debakl već pobeda. Tih 10-ak ljudi se borilo i sa protivničkim navijačima i sa obezbeđenjem i sa odlukama uprave.
Nisu puštali na istok ni ljude koji su imali sezonsku kartu 2019/2020, koju su ljudi svojevremeno platili isključivo iz ljubavi prema Voši jer sa bez nje možda u toj sezoni nije moglo ući na najviše 2 utakmice, iako je objavljeno da se danas može ući i sa njom.
Kakva nam je uprava i 10-ak ljudi na istoku su pravo čudo.
Naravno, videli smo i mi da neki naši nisu pušteni sa starim sezonskim što je epska sramota Kluba. Nego nazivati zapadnu i istočnu tribinu tribinama za domaće navijače je smešno. Moraš prvo da uradiš sve što možeš da dovučeš svoje navijače na nju. A ti nisi uradio ništa, i tako već XY godina. Eto sinoć smo dočekali da nas grobari ućutkuju i prete nam na Istoku, našem Istoku. A, možda nekima zvuči smešno, bez jakih tribina, nema ni jakog kluba, ni grada. Sever respekt.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

Ovo sto partizan ima u igrackim kadru su sve ozbiljni igraci, reprezentativci, igraci koji su igrali u ligama petice. A mi igracki kadar nevera u poredjenju sa njima.
Ovde je najmanji problem u igracima i treneru ovde je uprava dobro zakazala. Ako ova tri pojacanja o kojima Djordjevic kuka (sa pravom) ne bude na renomeu pojacanja kakve Vojvodina mora da ima mogu lepo svi da se spakuju jer animozitet ka njima prelazi svaki nivo.
Ja cu u Austriji ako dodje do meca sa Laskom napraviti i pokusati da unesem transparent uprava napolje. Ovo vise nema smisla. Iz postovanja cu otici da gledam klub jer to nisam ucinio u proteklih par godina i jace je od mene i moracu da odem.
Jebes upravu koja ne moze da odgovori blizancima na njihove povratnike bar Medojevicem. Ma sve je otislo u majcinu. Snage nemam a trudim se da ispratim sve sto mogu u vezi kluba.
Kao sto kaze @Turija ako prestanem da pratim klub prestacu fudbal da pratim, bukvalno me samo ovaj klub drzi u vezi fudbala toliko mi se sve smucilo. Sve je ovo jedan mazohizam na visokom nivou.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Salvador »

MiSmoFKV! wrote:Nisam gledao meč, ali ne vidim smak sveta u ovoj lošoj igri i lošem rezultatu. Jednostavno, kad imaš tri važne utakmice jednu za drugom, negde moraš da se žrtvuješ.

Znam da je odvratan osećaj, al jedna utakmica, ko nijedna. Čemu ta histerija posle prvog poraza u sezoni?
Zato sto je to juce bila toliko ocajna i bezidejna igra, da se to davno nije videlo. Nas tim gubi i uopste ni ne pokusava (ili nije u stanju) da napravi jednu smislenu akciju - mi nijednu sansu na celoj utakmici juce nismo imali!
A sto se tice rasporeda, oni su sportisti u naponu snage i njima tri utakmice u deset dan ne bi smele da predstavljaju problem.
Potpuno je razumljivo da ljudi ne zele da gledaju takav besmisao, ja sam juce bio samo zato sto sam se uzeleo Vose, ali ovo je cist mazohizam.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by vdn slaninar »

Нема потребе овако доживљавати пораз од црних,тек следе текме у првенству где ћемо видети колико вредимо.Гробље има много играча искусних,плус солидног тренера,плус су наоштрени да скину циганију,плус имају идеју терања курца систему,плус су можда и пројекат за титулу ове године,и опет нису ништа посебно.Код нас је проблем што немамо опасног нападача око којег би се они намучили да зауставе.И против других екипа биће проблем дати го.Симић је одиграо слабије ил су га зауставили свеједно,одма је то крај за нашу игру у нападу.Управа је очајна,било би лепо да се Дунђа обрати да каже шта се дешава,оћемо играти фудбал ил шта.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by torrente »

a uh...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by N13 »

Najmanji problem je poraz od crnih... ni prvi ni poslednji put.

Problem je kvalitet. I naravno da o tome sad treba sto glasnije pricati jer je prelazni rok u toku i postoje kakve takve sanse da se nesto promeni. U septembru ce biti kasno za kukanje i kritikovanje.

Ono juce sto smo gledali je najkatastrofalniji nas mec u poslednjih 10 godina. Ne zbog toga sto smo izgubili, ili igrali lose (desava se). Ali je bilo ocigledno da mi u timu nemamo ni jednog igraca sa individualnim kvalitetom.
Za 90 minuta nismo napravili vise od 3 vezana pasa na njihovoj polovini. To su osnovni elementi fudbalske igre. Prijem je katastrofa svakom igracu, pas je precizan samo ako je igrac kome se dodaje lopta na udaljenosti kracoj od 5 metara. Cim je malo veca udaljenost, lopta ni jednom ne dolazi do igraca kome je namenjena! Panika u odbrani non stop, ispucavanje napamet (to smo i u Litvaniji gledali). Za ceo mec 0 driblinga i 0 duplih pasova, 0 dobijenih duela u napadu.
Skok duele su dobijali jedino Covic i Kova. Ni jedan nas igrac nije vukao loptu duze od 10 metara, niti imao loptu u nogama duze od 10 sekundi u sva 3 meca ove sezone!
Mali Kabic je trenutno nas tehnicki ubedljivo najbolji igrac, a do pre samo 2 meseca je bio ispod proseka. Jeste on dosta napredovao nakon ovih priprema, cak i sazreo... ali i prosek kvaliteta u timu se srozao na svaki minimum.

Dakle nije problem sto smo izgubili, niti 3-4 teske utakmice. Rezultati su cak i okej, ali mi igrom nismo zasluzili ni bod protiv cigana, niti pobedu protiv Litvanaca. Ne mozemo se oslanajti na srecu celu sezonu, a kvalitet nemamo.
Ako se narednih dana ne dovedu makar 4 igraca (od toga 2 stranca) koja ce da budu daleko iznad trenutnog proseka, zali boze para za sezonsku!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by Turija »

N13 wrote:Najmanji problem je poraz od crnih... ni prvi ni poslednji put.

Problem je kvalitet. I naravno da o tome sad treba sto glasnije pricati jer je prelazni rok u toku i postoje kakve takve sanse da se nesto promeni. U septembru ce biti kasno za kukanje i kritikovanje.

Ono juce sto smo gledali je najkatastrofalniji nas mec u poslednjih 10 godina. Ne zbog toga sto smo izgubili, ili igrali lose (desava se). Ali je bilo ocigledno da mi u timu nemamo ni jednog igraca sa individualnim kvalitetom.
Za 90 minuta nismo napravili vise od 3 vezana pasa na njihovoj polovini. To su osnovni elementi fudbalske igre. Prijem je katastrofa svakom igracu, pas je precizan samo ako je igrac kome se dodaje lopta na udaljenosti kracoj od 5 metara. Cim je malo veca udaljenost, lopta ni jednom ne dolazi do igraca kome je namenjena! Panika u odbrani non stop, ispucavanje napamet (to smo i u Litvaniji gledali). Za ceo mec 0 driblinga i 0 duplih pasova, 0 dobijenih duela u napadu.
Skok duele su dobijali jedino Covic i Kova. Ni jedan nas igrac nije vukao loptu duze od 10 metara, niti imao loptu u nogama duze od 10 sekundi u sva 3 meca ove sezone!
Mali Kabic je trenutno nas tehnicki ubedljivo najbolji igrac, a do pre samo 2 meseca je bio ispod proseka. Jeste on dosta napredovao nakon ovih priprema, cak i sazreo... ali i prosek kvaliteta u timu se srozao na svaki minimum.

Dakle nije problem sto smo izgubili, niti 3-4 teske utakmice. Rezultati su cak i okej, ali mi igrom nismo zasluzili ni bod protiv cigana, niti pobedu protiv Litvanaca. Ne mozemo se oslanajti na srecu celu sezonu, a kvalitet nemamo.
Ako se narednih dana ne dovedu makar 4 igraca (od toga 2 stranca) koja ce da budu daleko iznad trenutnog proseka, zali boze para za sezonsku!
Sve potpisujem, od reci do reci.

Mi nikad nismo bili ovako nemocni i slabi,. Ni kad smo ispali iz Lige. I tada smo igrali fudbal ravnopravno, ali su nas napikirali zbog slucaja Zjajo i dovoljno je par ukradenih bodova i ti si u zoni ispadanja.
Medjitim i onda smo imali igrace koji sa loptom bili na ti, koji umeju da je prime, dodaju, predriblaju, daju gol, oduzmu je protivniku....

Ovo sto smo sinoc videli od Vojvodine je neopisiva i neobrisiva sramota. To je rang medjuopstinske lige Vrbas- Titel.
Sa loptom moze nesto Kabic i donekle je petljao Zukic.
U skoku moze da se nosi sa protivnickim igracima Kovacevic ( ali je jako slab i nesiguran u dodavanju i iznosenju lopte) i Covic ( medjutim, slab na zemlji i pasu). To sto ga sruse na 40 m od protivnickog gola, to nije nista, jer napad ide ispocetka.

Niko se ne otkriva i ne trazi loptu, da li zbog straha i nedostatka samopouzdanja ili zbog tehnicke obucenosti, ostaje nerazjasnjeno?

Pod hitno dovesti devetku i desetku, desno krilo i levog beka, a leglo bi nam i brzo levo krilo.
Bez svih njih, necemo uci ni u plej of.
Pitanje da li cemo proci i Panevezis, a sa Lincom cemo se provesti gore nego zvezda sa PSZ.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked