2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by ogi »

Kako igramo i kakvu ekipu imamo, imali smo dosta srece sto nismo izgubili protiv cigana i litvanaca. Danas je sve to doslo na naplatu.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Deep Purple »

Mi smo pevali uprava napolje.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Dragojlo »

To bi bilo to, nažalost.... Neku nadu smo imali bar to jedno kolo... Sad još Panevežis i eventualno revijalni sparing dvomeč sa LASKom, pa se vraćamo u mračnu, a tako vojvodinašku, realnost na koju smo, doduše svi navikli...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by fare »

Najviše mi je krivo što ni oni nisu ništa nego smo mi katastrofa, Cucin i Devetak ko da se prvi put sreću sa loptom danas toliko je lopta bila u naših 16 da je strašno. Nisam brojao pogrešne pasove Cucina ali bilo ih je preko 10 sigurno. Možemo mi pljuvati i Drinčića i Bojića i Andrića i Gemovića i da ne nabrajam ali oni su za ove sadašnje profesori fudbala sa njima smo igrali fudbal a ovo danas je bilo anti propaganda fudbala samo se nadam da će povratkom Miljana, Stefana i Mihajla biti malo bolje pošto od pojačanja ne očekujem da će više biti završiti prvo poluvreme sa 0 šuteva na gol a utakmicu sa1 putem na okvir gola šta više pričati pametnom dosta, samo se plašim da nas ovo podmlađivanje ne košta mnogo (ako je podmlađivanje Bastajić) da ne bude posle kasno :o
Last edited by fare on Sun Jul 25, 2021 11:02 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by fare »

Deep Purple wrote:Mi smo pevali uprava napolje.
Svaka čast
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by slanobarac »

Dragojlo wrote:To bi bilo to, nažalost.... Neku nadu smo imali bar to jedno kolo... Sad još Panevežis i eventualno revijalni sparing dvomeč sa LASKom, pa se vraćamo u mračnu, a tako vojvodinašku, realnost na koju smo, doduše svi navikli...
Zaboravi na LASK. Prolazimo Litvance samo ako ne primimo gol. Dati ga nećemo. Sramotna igra. Ovo nisu profesionalci već rekreativci.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by exlimanac »

Jad...beda...ocaj...beznadje...praznina...to su trenuto reci kojima bih opisao igru svog voljenog kluba.Toliko smo smesni i bezidejni da to boli. Koji Djordjevic koji Cucini koji Busnici....sve je to buranija koja ne vredi ni pet para kojima je domet neko 4-5 mesto u ovoj presmesnoj pingpong ligi.Zao mi je sto ce svake sledece godine biti sve gore i gore...moramo to da prihvatimo
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Cane »

Veoma me čudi ovo iznenađenje i tolika razočaranost. Pa kome nije bilo jasno da će ovo biti prirodno stanje nakon onih "krupnih" odluka ovog smešnog UO, taj je u najmanju ruku mnogo naivan. Oterali su "tralalatovića" i uz njega skoro sve koji su nosili igru sa obrazloženjem da je to dalje neizdrživo i najavili podmlađivanje tima i ovo je jedini logičan rezultat toga. To je ta cena koju ćemo platiti, za mene je pitanje samo koliko dugo ćemo je plaćati i da li će se u nekom trenutku pojaviti tračak nade da je ta amputacija ipak put u ozdravljenje ili ne.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Turija »

Odavno sam prestao da se nerviram zbog Vose ( sto savetujem i Stexu), jer to vise nije taj Klub, ali ne mogu da navijam ni za koji drugi. Kad i ovaj minimum energije nestane, prestacu da pratim fudbal uopste. To vise nije sport.

Nisam gledao prve dve utakmice, ali ovako bojazljive igrace nismo nikad imali. Niko ne moze da prenese loptu i doda upotrebljiv pas. To smo vec videli, ali da tako lose odigramo defanzivu, to je vec previse.

Ocekivao sam jedan gol u mrezi gostiju
To je i trebalo da se dogodi da je Kabic sutirao glavom fudbalski.
Golove smo primili na isti nacin. Prvi nesrecno, a drugi iz greske.
Razumem trenera Djordjevica sto je razocaran, ali mi deluje da ima nesto vece iza ovog poraza i igre.Uprava je jos gora od ovih igraca i najveca je sramota Novog Sada i Vojvodine.

Nama je svejedno kako cemo proci u cetvrtak, jer ni poraz, ni pobeda, nista ne znaci ovakvoj Vojvodini. Ni sportski, ni finansijski.

PS
@ torrente
Nista ni od Sremaca. Ni Sremci vise nisu ono sto su bili :cheers:
Uprava napolje!

@ Cane, nije ni Lalatovic resenje problema, niti je bio. Isto smo igrali, samo su igraci bili iskusniji i fizicki jaci, zbog svojih zivotnih godina
Kljucni faktor je uprava.
Last edited by Turija on Sun Jul 25, 2021 11:34 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by borrissey »

Igra kao igra, očaj. Oni su realno bolji, ali mi smo tragedija. Možda prisutan umor, ali pre bih rekao da je nedostatak kvaliteta.
Ali glavni utisak je totalni debakl na tribinama. Mislim da je na istoku bilo 10:1 za ološ. E Novi Sade moj, nabijem te posred kurca.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Djisa »

Cane wrote:Veoma me čudi ovo iznenađenje i tolika razočaranost. Pa kome nije bilo jasno da će ovo biti prirodno stanje nakon onih "krupnih" odluka ovog smešnog UO, taj je u najmanju ruku mnogo naivan. Oterali su "tralalatovića" i uz njega skoro sve koji su nosili igru sa obrazloženjem da je to dalje neizdrživo i najavili podmlađivanje tima i ovo je jedini logičan rezultat toga. To je ta cena koju ćemo platiti, za mene je pitanje samo koliko dugo ćemo je plaćati i da li će se u nekom trenutku pojaviti tračak nade da je ta amputacija ipak put u ozdravljenje ili ne.
Teranje Lalatovica i njegovih pulena je bio ispravan potez (ja bih ostavio Bojica samo). Dovodjenje drugog cigana na klupu i ovih tkz pojacanja (sa izuzetkom Stevanovica i to mozda) je tuga.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Salvador »

Igra je teški očaj, Mrkaić, Cucin, Novevski, Simić su preloši.
Prosto je neverovatno koliko tu nema ni znanja ni volje.
Ako se nešto (taktika, trener?) uskoro ne promeni, ova sezona će biti borba za opstanak.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by fare »

Scenario koji sledi u Lučanima ne pobeđujemo jer nema ko gol da da od Laska ispadamo laganica (ako prođemo ove poluamatere uopšte) pa sledeću utakmicu na Karađorđu ogromnih 0:0 ko god da dođe i bay bay Đorđeviću pa krećemo na svakih 5 do 10 utakmica menjamo trenera pa staroj dobroj navici.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Red Marquis »

Ovo je naš nivo. Fudbalski nisam nimalo iznenađen, dva meča smo se izvukli, treći je pokazao gde smo i šta smo. Mrkaić i Devetak najgori, ostali loši.
Što se tiče LingLonga, super, rešili smo se ovih stresnih mečeva, čak imamo i bod, sad možemo da počnemo našu ligu bez briga. Cirkus odlazi iz našeg grada.
Firma kao odlazi a ne odlazi, malo mi taj potez ispao glupo, zapad tu negde, njih više, istok je bio katastrofa. Ovi su čak i transparent okačili tamo.

P.S. Jesam li jedini ja poverovao direktoru stadiona da je wc na zapadu renoviran? Eto, čak i takvu glupost su slagali.
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by ssnigd »

To je to sto se tice naseg kvaliteta. Crni blizanci su ozbiljnija ekipa trenutno od cigana. Ocekivao sam 1:1 iskreno, na neku muku, no ovo je realnost. Ne ulazim sada u uzroke toga.
Mrkaic ono... Nisi ti cak ni za ovakvu Vojvodinu.

Razocarenje najvece je da smo docekali da je 70-80% istoka njihovo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked