2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by Rabba »

Promašena pojačanja(Stevanović, Busnić, Cucin) -
Nedovršena čistka(Nekolicina igrača ne zaslužuju da budu u klubu, ili su preplaćeni za učinak ili jednostavno ničim ne zaslužuju da su tu, da ih ne navodim opet, još će se neko naljutiti) -
Trener koji je to aminovao.

Na sve to nesposobni poltroni u upravi.

Rezultati sa početka sezone su u suštini mnogo bolji od stanja kluba.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by Danilo »

Katastrofalna igra , kao da je igrao neki zonas .Ne mozemo preci pola.Akciju da napravimo da ne pricam.Bojim se da i protiv Cuke , Lucana , Tsc.... nemamo sta da trazimo.Neophodan nam je pod hitno neka 10 ,srednjak ofanzivni da poveze redove, spic pod hitno, i stoper , uz Miljana i Stefana da bar neato mozemo igrati.
Noveski cekao sam 4 utakmice da ga odgledam , ja ne znam kako on igra za mladu reprezentaciju , bez dosira lopte, uplasen, bezi od duela....mlad je ,al ovo sto igra ravno 0. Ne kazem da su drugi bolje al on je mladi reprezentativac
Lopta ide non stop nazad ...do golmana
Nemoj da se zanosimo utakmicom sa zvezdom, to je puka slucajnost
Bez obzira mnogo je vazno da prodjemo Litvance kako got,jer nam to donosi kakva takva sredstva koja klub nema.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by slanobarac »

Dosta je loših izgovora. Vojvodina je urušena iznutra, mnogo više nego spolja. Eto vam lože u nedelju i navodno izbačenog člana uprave.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by ernesto »

slanobarac wrote:Dosta je loših izgovora. Vojvodina je urušena iznutra, mnogo više nego spolja. Eto vam lože u nedelju i navodno izbačenog člana uprave.
Jel se zna mozda o kome se radi?
Locked