2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

2. kolo: VOJVODINA - partizan 0:2 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Бод у домаћем првенству, па победа у Европи.
Многи ће рећи да је то изненађујуће. Ја кажем - ДА ПОНОВИМО.
За и више него добар старт сезоне у коме се још увек навикавамо на новог тренера, новајлије на терену, игру у којој, за сада, долазимо до позитиве, а сви знамо да морамо боље.
Нема дилеме, у недељу нас, од поменута четири меча, чека најјачи ривал.
Шансу тренеру и играчима морамо дати да би и они нас обрадовали. Нико још не зна колико ова Војводина може.
Сумњамо с разлогом. Нека нас разувере око 23 часа последњег дана викенда.
Борбом. Остало ће доћи.
И ти дођи на Стадион.

https://www.fkvojvodina.rs/pocinje-prod ... a-derbi-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

ФКВ - партизан 0:2 (0:1)
0:1 - Натхо 4'
0:2 - Натхо 58'

Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/2786" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by torrente »

Da se opet ponovim sa postom kao protiv Zvezde,ako bude protiv Partizana igrao jedan Sremac-pozitivan rezultat nam se smesi!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Turija »

Po konferenciji pred drugi derbi, kao smo malo posustali i u optimizmu, ali bice Sremaca u timu :cheers:

Ovde je preovladjivalo misljenje da ne treba odlagati ovu utakmicu, mada ja mislim da bi nam to godilo, jer imamo puno mladih igraca u sastavu. Treba biti spreman i fizicki psihicki u tim godinama za vazne meceve u malom vremenskom razmaku.
Bar neko da se oporavi dotle, a i Bastajic da dostigne fizicku spremu i takmicarsku formu.
Kad bi jos mogao i Vukadinovic da igra, to je vec bilo nesto za veci optimizam

PS
Da li neko zna kakvo je stanje sa povredom Neskovica?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by vdn slaninar »

Ђорђевић је реалан, не пада му на памет да прети јачем,не диже еуфорију,не лети у небо због почетних резултата.Свестан је да само ако испунимо све задатке на терену и уз мало среће можемо до доброг резултата.Скида и притисак са играча.Хладне главе без страха тако очекујем да играмо.Свиђа ми се ротација коју примењује Ђорђевић.Страшно је што ове мечеве играмо некомплетни и без правог шпица.Волео би да Зукић одигра од почетка,игра јако добро,то што сам видео.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by gospodinFKV »

Tiha voda breg roni.
Kad bude najbitnije, bicemo glasni, a sa Sremcima u ekipi, taj deo ne moze da omane.

Grobari se mnogo duvaju po netu. Neka ih, videcemo u nedelju. Momci, samo rad i tisina, kere nek laju. :cheers:
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Istocno stajanje »

Dobra vest je sto golman crnih odlazi, a zna se da im je drugi golman mnogo losiji.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by slanobarac »

Stevanović je odličan golman.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by 1892 »

slanobarac wrote:Stevanović je odličan golman.

Stevanović je treći golman
Come on you Reds!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by slanobarac »

Nisam rekao da nije samo kažem da neće osetiti odlazak Stojkovića. Mali Popović je branio zato što je bio U21 a ne što je bolji od Stevanovića. Lično bih više voleo Popovića na golu. Više me brine režimski sudija Elvis.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Deep Purple »

Popovic brani.
Busnica staviti na Zdjelara da ga preore.
Zdjelar je zivcan, veoma temperamentan i neretko kada mu ne ide od noge nesto njegov los temperament dolazi do izrazaja.
Stanojevic je najavio 4-5 promena tako da je za ocekivati mozda u vezi i par Natko-Scekic jer su i jedan i drugi u uvodna dva meca bili na klupi. Natko je u oba susreta odigrao zavrsnih pola sata dok je Scekic protiv Dac-a dobio 15tak min dok na premijeri sa Proleterom nije dobio ni sekund.
Jojic i Zdjelar su bili starteri u oba meca. Jojic je podigao formu ali mislim da bi bilo previse da pocnu zajedno i treci mec ali to zna samo Stanojevic pa da se ne bavim nagadjanjiima. Bice ozbiljne tuce u veznom redu i to ce odluciti pobednika.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Andreyos »

Pre početka sezone sam rekao sebi da bi 1 bod iz prva dva kola bio premija ( misleći pritom da bismo ga pre osvojili protiv partizana). Trenutno imamo, realno prilično slabiji tim od dva režimska ispljuvka.
Momcima želim samo da stisnu muda i da izginu na terenu, pa makar i izgubili.
Dopada mi se kako trener do sada vodi ekipu, komunikacija na i van terena i da prepoznaje naše vrline i mane.
Srećno sutra!
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Lemmy
Posts: 3
Joined: Sun Jul 05, 2020 4:04 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Lemmy »

Da li moze neko da mi kaze gde se kupuju ulaznice i koja je cena. Hoce biti mesta zbog ovih epidemioloskih mera. Hvala.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Deep Purple »

Lemmy wrote:Da li moze neko da mi kaze gde se kupuju ulaznice i koja je cena. Hoce biti mesta zbog ovih epidemioloskih mera. Hvala.
Mozes da kupis na blagajni na dan utakmice odnosno sutra.
Bice sigurno. Bice fina brojka po prvim najavama :)

EDIT: Evo ti direktno sa sajta

Nedelja: na blagajni između južne i zapadne tribine „Karađorđa“, od 14 časova do početka utakmice moći će da se kupe ulaznice za zapad; na blagajni na istočnoj tribini (pored restorana „Ognjište“), od 14 sati do početka meča moći će da se kupe ulaznice za istok; na blagajni na južnoj tribini (pored nekadašnjih teniskih terena), od 14 časova do početka utakmice moći će da se kupe ulaznice za jug; u šopu navijača Vojvodine na zapadnoj tribini „Karađorđa“, od 18 do 20:30 časova moći će da se kupe ulaznice za sever.
Last edited by Deep Purple on Sat Jul 24, 2021 9:28 pm, edited 1 time in total.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by 021 »

Da li će stare sezonske važiti za ovu utakmicu? Da li nove mogu da se kupe sutra pre utakmice, i gde? Gigstix ne radi vikendom...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 21h

Post by Deep Purple »

021 wrote:Da li će stare sezonske važiti za ovu utakmicu? Da li nove mogu da se kupe sutra pre utakmice, i gde? Gigstix ne radi vikendom...
Mislim da nece vaziti.
https://www.fkvojvodina.rs/u-prodaji-sezonske-ulaznice/" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked