1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0 (45')

Post by churguzijanac »

Deep Purple wrote:Pa mi da smo samo malo pametniji i da imamo napadaca danas bi pobedili... Svaka cast Djordjevicu
Pa to i ja kažem, pogotovo ova zadnja kontra.Moralo je da udje.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Istocno stajanje »

Sutevi u okvir gola: 5:4. Tako da nismo uopste tako losi bili. Hvala momcima, treneru i svim navijacima koji su otisli u Bg.
Odlicna uvertira za predstojece utakmice.
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by lazarr »

Uz malo sreće i puno borbenosti osvojen bod. Veliki uspeh, bar na psihološkom planu...
Jedino me zanima šta će biti na utakmicama gde treba da damo gol....
Čini mi se da će nam gol razlika u celom prvenstvu biti 17:12
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0 (45')

Post by slanobarac »

ssnigd wrote:Demantovali su me. Uz dosta srece, ali uz ogromnu brobenost i srcanost svih, dosli smo do vrlo bitnog boda za samopouzdanje svih i prekid sramotnog niza protiv crvenog blizanca.
Zasluzen bod, uzet na ciganski nacin, na ciganskom terenu.
Bravo za sve.
Apsolutno tačno od reči do reči.
Ako smo se već opredelili da igramo bunker onda smo trebali angažovati Ćurčića. Njegov bunker je imao dušu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Cane »

Za mene potpuno iznenađenje. Videlo se da je cigosima prva utakmica i da su još uvek dosta nepovezani, ali isto to važi i za nas. Ko zna šta bi bilo da smo i mi i oni u takmičarskom piku. Možda bi mi i učačkali koju kontru :D
U svakom slučaju čestitke za odnos prema igri i za rezultat, posebno jer su ovi gadovi bacili u vatru bukvalno sve što imaju na raspolaganju. Ajmo momci, podići samopouzdanje i nastaviti dalje. Još jednom čestitke i njima i treneru za postavku igre koja je verovatno jedina mogla dati rezultat, jer ovaj bod vredi mnogo više od nominalnog.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by MiSmoFKV! »

Au konačno, uzeli smo bod tamo gde smo praktično svi računali nulu. Svaka čast za borbenost i hrabrost.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Turija »

Nisam bio u mogucnosti da odgledam utakmicu, ali cestitke momcima i treneru Djordjevicu sa pomocnicima na stavu, borbenosti i osvojenom bodu. Po komentarima, da imamo valjanog spica, bila bi sva tri nasa.
Rastuzismo Lalatovica veceras, a obradovali navijace Vose.
Veoma vazan bod na psiholoskom planu pred mec sa Litvancima.
Momci su videli i shvatili da mogu. Samo bez opustanja.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Rabba »

Bez opuštanja ali bih dodao i bez zanošenja.

Čestitke na dobrom rezultatu ekipi, treba dodati da smo imali više sreće nego pameti. Ali veliki napredak u odnosu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by fare »

Posle dugih i sušnih 13 utakmica uzesmo bod i to na Mitru Miriću šta reći sem :thankyou: Đorđeviću i svim momcima
P. S. Rekoh ja da Kova nije zaboravio da pika fucu :D
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by ssnigd »

Po meni jedno od boljih sudjenja, koje smo imali protiv ciganije. Treba i to dodati.
Jeste bila nadoknada sedam minuta, ali smo zaista i lezali toliko na zemlji.

Nema zanosenja, sto rece Rabba, isto tako i nema nazad. Ovo mora da nam bude minimum, inace cemo propasti.

Ps. Posto sam cesto kudio Novevskog, red bi bio i da ga pohvalim za totalno drugaciju sliku u II poluvremenu, bez obzira na strah kod kontre i ocajnog suta.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by LIMAN »

Bas to sam i ja primetio, sudjenje izuzetno, prosto nisam mogao da verujem da ciganima nije poklonjen onaj penal kada je igra zaustavljena zbog VARa. Kriterijum ujednacen, nadam se da je ovo nagovestaj za nijansu transparentnije i postenije igre i sudjenja u celokupnoj ovoj bednoj ligi.
Само храбро до нове победе, але...
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Koral »

LIMAN wrote:Bas to sam i ja primetio, sudjenje izuzetno, prosto nisam mogao da verujem da ciganima nije poklonjen onaj penal kada je igra zaustavljena zbog VARa. Kriterijum ujednacen, nadam se da je ovo nagovestaj za nijansu transparentnije i postenije igre i sudjenja u celokupnoj ovoj bednoj ligi.
Utisak večeri. Neverovatno iznenađenje za svakoga koji poznaje prilike u našem sportu, da nije suđen penal u toj situaciji.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by gospodinFKV »

Ne sme da sudi to, jer je odbitak od noge.
Pogotovo ne sme da sudi to sada, jer ima i var i to bi bio skandal direktno da legne crnima.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Radoye »

Minja wrote:Ovaj trener vec sada je uradio vise nego prethodni.
:!: :lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by churguzijanac »

Minja wrote:Ovaj trener vec sada je uradio vise nego prethodni. Cestitam odlican start sezone. Bice ovde i uspona i padova, ali muda su pokazana.
Pa sad kako se uzme.Prvo kolo i srećan bod. I dalje ne mogu da se otmem utisku da smo ih morali kazniti za sve promašaje.Prethodni trener je uzeo kup protiv crnih, praktično na gostujućem terenu bez naših navijača.Ovaj bi morao najmanje da ponovi isto.
Locked