1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Grof Žekula »

Нови тренер, нови тим, навике старе. Тешко нам иде све од ноге.
Два меча на отварању сезоне да се разигравамо за оно касније (нећемо се, надам се, и срамотити), а уз то и Евро-надметања...
Немамо кадар за све то. Зато памет у главу већ у петак, када у Београду, од 20 часова, отварамо сезону 2021/2022.
Дуго ће ово трајати, неки циљ морамо имати (и испунити).
Капитен за ДНЕВНИК wrote:- Видећемо када почне првенство шта ова екипа може да уради - рекао је нови капитен Немања Човић. - Овај тим се још увек упознаје и сви заједно очекујемо да ћемо, како време буде одмицало, приказивати све боље партије и да ћемо побеђивати. У деулу са Израелцима намерили смо се на доброг противника, па смо се нешто више повукли. По мени, требало је да будемо мало храбрији, али сам сигуран да ће убрзо све доћи на своје место.

- За сада све иде у жељеном правцу, када причамо о млађим саиграчима. Сви се надамо да ће и на суперлигашким теренима они доказати велики таленат којим располажу и да ће помоћи на путу ка остваривању циљева којима стремимо.
Београд, 16.07.2021. у 20:00
ц.з. - ФКВ 0:0

Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/2765" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Red Marquis »

Ovo treba shvatiti kao pripremni meč za Evropu.
Izgubićemo svakako, izgubićemo lagano, treba sačuvati igrače i svoje živce.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Turija »

Red Marquis wrote:Ovo treba shvatiti kao pripremni meč za Evropu.
Izgubićemo svakako, izgubićemo lagano, treba sačuvati igrače i svoje živce.
Da, ni meni nije primaran rezultat, vec kako cemo izgledati i igrati na terenu.
Primarno i imperativ za Vosu je prolaz u drugo kolo Lige konferencije, pa dalje.
Da doguramo do poznatijih klubova i zaradimo neke novce za pojacanja do kraja avgusta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Krle »

Nešto mi govori da nećemo izgubiti.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

Mi nemamo sta da izgubimo.
Stankovic ce sigurni traziti startnih 11 jer ih ocekuje tezak mec protiv Makabija/Kairata nekoliko dana kasnije.
Mislim da ce za njih poceti gotovo sigurno u spicu Krstovic uer nova akvizicija Lois Dioni jos nije fizicki spremna.
Iza njega ce sigurno igrati Katai Ivanic i Ben.
Sto se tice bonusa vrlo je moguce da ce u vezi zaigrati novo pojacanje Stanic i mislim da Topic ili Miletic nece imati bolju sansu da pokazu da su kvalitetniji od njega.
A pored njega u vezi ocekujem Sanoga na kog mora da se vrsi pritisak jer je u pripremnom delu od 4 penala koliko je skrivila zvezda cak tri napravio Sanogo.
Sigurno je da im se dosta vise tolerise u prvenstvu ali mislim da ce Busnic morati dobro da pritisne Sanoga. U odbrani ce zaigrati standardno kao i uvek samo ce Dragovic zauzeti mesto ili Babica ili Degeneka.
Mislim da je Rasa visak tu.
Bakayoko je odradio super pripreme pa mozda ne bude iznenadjenje da se i on nadje u startnih 11 umesto Rodica.

Sto se tice nas ja bih izasao :
Covic
Simic Zukic Bastajic
Busnic Topic
Devetak Stevanovic Kovacevic Bjekovic
Vuklis/Simic

Mada sada kada dobro razmislim ja bih Topica mozda klupirao i ubacio Novicu, trebace iskustva u duelima sa Sanogom.
Inace kada god vidim Krsticica odmah se setim kako je Novica izgarao protiv Sampdorije :cheers:
Izjave pred mec pokazuju da je ekipa spremna mentalno i da znaju sta ih ocekujes ali videcemo vec.
Nadam se da ce Djordjevic pokazati zasto je izjavio da ce morati dobro da se pomuce protiv nas !
Kao sto kaze kolega @Krle i ja imam neki pozitivan osecaj ali je cesto taj osecaj prelazio u kosmar pa se nadam da se ovog puta necu prevariti. Fizicki jako do koske i sve ce im biti oprosteno ! Videcemo kako ce se pokazati preVARa protiv cigana.

EDIT: Cigani ce stajati visoko pa mozda ne bi bilo ludo probati Simica u spicu ili da se ubacuje iz drugog plana.
Само ти_1914
Posts: 12
Joined: Thu Jun 24, 2021 1:53 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Само ти_1914 »

Слажем се са deep purple што се тиче наше поставе :cheers:

Да, цигани ће играти висок пресинг, и морамо да имамо одговор на то, тако што нећемо тражити улаз у игру из задње линије, јер нам то не иде као што нам није ишло ни код Лалата. Притом Буснић нема пас у напред, о томе сам већ писао тако да не очекујте од њега ништа, просечан играч. Одиграти на штопера и он да гађа неку зону где можемо да примимо лопту или да одиграмо из прве на Симића и Басту.

Видим позивају публику, деле карте, обезбеђују превоз... имају квалитет и суђење тако да је пред нама јако тежак задатак. Иако не ценим нешто претерано нашег тренера, не треба га разапињати ако одиграмо лоше, јер не треба кварити атмосферу пред пред европске утакмице.

Очекујем 3:1 или 4:1 за њих, а дај Боже да грешим !
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

Neka Simic Basta i Covic budu u liniji (zadnje linije) ofsajda stalno jer sada postoji var i moraju da pustaju napade do kraja pa vise nece smeti tako olako da dizu ofsajde. Da se gadja slobodan prostor pa makar i napamet. Bitno je da se zna da je neko gore i da ceka loptu koja bi tu mogla da nadje put. Cigani ce se sve vise i vise otvarati kako mec odmice pogotovo ako nas ne otvore brzo. Ali sve je to lako napisati.
Samo borbeno !
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Dragojlo »

Jel nama nije već uveliko jasno u zadnje 3-4 sezone, da svako pojavljivanje Bena na terenu protiv nas znači bar jedan gol od strane istog!? Tuga mi je što ovo pišem, al proći ćemo kao neki Dinamo Pančevo , Moravac Mrštane ili Borac iz Sakula.... :(
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by ssnigd »

Kao sto rece Turija. Da vidimo kako cemo izgledati na terenu i kako cemo se boriti.
Rezultat protiv najveceg djubreta na svetu me stvarno vise ne zanima, niti se stresiram. Imati 15 ili koliko vec uzastopnih poraza je nerealno cak i da je Juventus igrao sa spomenutim Borcem iz Sakula. Svi znamo kako funkcionise najveci kancer srpskog sporta od osnivanja.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iti/393093" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakle, ono sto mozemo, a to je da se borimo maksimalno i da zelimo pobedu.
Dobro je sto se Djordjevic drzi svog posla i ne mesa se u sve, kao prethodni trener.
Mozemo ocekvati jos 2-3 nova igraca do kraja prelaznog roka, kad legnu neke pare, sto je zelja trenera. Nadajmo se da ce stici ozbiljna pojacanja.
Topica, stalno, muci povreda, a sad jos i Kovacevic lakse povredjen. Izostanak Kovacevica bi bio ozbiljan problem, dok za Topica ima resenja. Izgleda da telo Topica ne moze da iznese napor seniorskog fudbala? Cele godine vuce povredu, a nije nastupao gotovo citavu polusezonu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by torrente »

samo optimistično,ako bude makar jedan Sremac u ekipi ne gubimo.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Turija »

torrente wrote:samo optimistično,ako bude makar jedan Sremac u ekipi ne gubimo.
Neka bude tako :cheers:
I Mondo nas svrstava u trku za trofej(e).

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1505957/ ... pored.html" onclick="window.open(this.href);return false;

U slucaju da dovedemo jos 3 ozbiljna pojacanja na deficitarnim pozicijama, mozemo biti prilicno respektabilan kandidat.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

Prva dva kola plus evropa su odgovor na sva pitanja u vezi toga koliko i sta ovaj tim moze. Da bi mi odneli bilo sta sa Stadiona Rajko Mitic mora Veljko Simic biti na visokom nivou kada vec nema Vukadinovica.
Samo da odigraju bez panike i moze da se nesto i uzme.
Inace poslednja dva meca sa zvezdom u Beogradu smo zavrsili sa desetoricom jer su i Gemovic i Djuric dobijali crvene kartone nakon startova nad Nikolicem. Treba se paziti ali na njihovu agresiju odogovoriti agresivno.
Spomenuta 2-3 pojacanja nadam se da ce stici u sto skorijem roku.
User avatar
Vale
Posts: 8
Joined: Mon Jul 06, 2020 3:59 pm
Location: Belgium

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by Vale »

Nadam se dobroj prvoj utakmici
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, petak 20h (Arena, B92)

Post by ogi »

Auu kvota na nasu pobedu je 15.00! Ne secam se da smo ikada bili toliki autsajderi protiv njih. Nista, $100 na Vosu :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked