37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Распуцаност у Шапцу, па договор да са тренером за следећу сезону нема договора (вероватно и са неколико играча), а све као предуслов два последња овосезонска кола, у којима ћемо на "Карађорђу" јурити треће место на табели са онима који ће и догодине носити наш дрес.

Спартак, Пролетер, па да се разилазимо.

ЧОВИЋ за Званични сајт wrote:До краја сезоне, Војводину очекују још две утакмице, два мини дербија, против Спартака и Пролетера.

– Идемо најпре на победу против Спартака, желимо да одржимо разлику од два бода испред Чукаричког пред последње коло и да будемо на неки начин растерећени. Циљ нам је да извучемо максимум, дошли смо до самог краја, није лако, али желимо шест бодова и да осигурамо треће место које смо и заслужили због свега што смо урадили ове сезоне – закључио је Немања Човић.
ЧОВИЋ за Дневник wrote:- Интересовала нас је једино победа у Шапцу, одиграли смо добру и ефикасну утакмицу и стигли до бодова који су нас вратили на треће место на табели. Да бисмо и на крају првенства остали на тој позицији биће потребно да у преостале две утакмице у Новом Саду савладамо Спартак и Пролетер и испунимо циљ који смо пред себе поставили када је првенство почињало.
ЂОРЂЕВИЋ за Дневник wrote:- У дуел са Суботичанима ући ћемо с намером да победимо, чиме бисмо изједначили клупски рекорд по броју победа у једној сезони и створили предуслов да у последњем колу и у утакмици с Пролетером поставимо нови најбољи резултат у клупској историји - рекао је леви бек Стефан Ђорђевић. - Био би то леп завршетак првенства и потрудићемо се да до циља и стигнемо. Знамо да би Спартаку освајање једног бода пуно значило на путу ка избегавању евентуалног испадања, али, као и до сада, играћемо без икаквих калкулација, решени да, уз рекорд, оверимо треће место на табели.

Aтмосфера у екипи је на завидном нивоу и жеља свих нас је да сезону завршимо онако како планирамо. Суботичанима желим да обезбеде опстанак, али не са бодовима освојеним у Новом Саду –поручио је Ђорђевић.
ФКВ - Спартак 1:1 (0:1)
0:1 - Туфегџић 13'
1:1 - Мркаић 75'


Извештај са утакмице: https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2728" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak 16h

Post by slanobarac »

Da se nadamo prenosu ili će biti kao i prošlo kolo?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak 16h

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Da se nadamo prenosu ili će biti kao i prošlo kolo?
Bice prenosa na Novosadskoj jer smo glavni prenos u multiprenosu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak 16h

Post by slanobarac »

Nadam se. :shock:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:1 (NSTV)

Post by slanobarac »

Bez šuta ka golu za 45 minuta. Ne znam kako se zove ova igra?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:1 (NSTV)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Bez šuta ka golu za 45 minuta. Ne znam kako se zove ova igra?
Nisam stigao da gledam prvo poluvreme, jel bas toliko lose?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Malo smo se probudili i pritisli Spartak, pa i gol Mrkaica za izjednacenje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

Mislim da je ono morao biti penal.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by fare »

Ako Aranđel pristane da produži ugovor mora i traku dobiti obavezno a što se tiče utakmice stvarno smo pročitana knjiga i došlo je do veeeelikog zasićenja.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by CRD FCV »

Ако се не варам, неко од форумаша је изјавио како ће да се скине и улети на терен ако Мркаић да два гола до краја сезоне. Јуче је дао други гол...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by Deep Purple »

CRD FCV wrote:Ако се не варам, неко од форумаша је изјавио како ће да се скине и улети на терен ако Мркаић да два гола до краја сезоне. Јуче је дао други гол...
Kolega @Slanobarac.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by Dragojlo »

Dva gola na JEDNOJ utakmici, ukoliko se ne varam... :deal: :devil:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Dragojlo wrote:Dva gola na JEDNOJ utakmici, ukoliko se ne varam... :deal: :devil:
Pravilno pročitano. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by Dragojlo »

U tom slučaju se nadaj da ćemo pustiti Proleter, da ne dođe do "Džesi Lingard" fenomena u zadnjem kolu... :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Dragojlo wrote:U tom slučaju se nadaj da ćemo pustiti Proleter, da ne dođe do "Džesi Lingard" fenomena u zadnjem kolu... :mrgreen:
Na kojoj temi je bio taj moj post?
Znam šta sam napisao ali to se odnosilo na tu utakmicu. Metalac ili? Ne mogu da ga nađem.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked