35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Post by Grof Žekula »

    021 wrote:Meč Vojvodine i Radničkog pod prismotrom Fudbalskog saveza Srbije


    Utakmica između Vojvodine i Radničkog iz Niša, koja se igra u sredu na "Karađorđu", biće pod specijalnom prismotrom.

    Oficir za integritet Fudbalskog saveza Srbije, Svetislav Đurović, u konsultacijama sa rukovodećim ljudima takmičenja i Zajednice klubova, odlučio je da specijalizovane emisare pošalje na četiri superligaška i pet prvoligaških susreta, prenosi Sport klub.

    Četiri kola pre kraja šampionata Vojvodina je obezbedila mesto u Evropi, ali njihov rival u sredu nije obezbedio ni mesto u Superligi naredne sezone.

    Nišlije su trenutno na 13. mestu u prvenstvu, sa 43 boda, koliko ima i novosadski Proleter. Oba kluba imaju samo bod više u odnosu na Rad, koji se nalazi u zoni ispadanja, a koji u narednom kolu igra protiv Crvene zvezde.

    Trener Vojvodine Nenad Lalatović već je izjavio da im ova utakmica nije rezultatski važna, te da im ništa ne donosi, ali niti im oduzima. Iz tog razloga, Lalatović će na meču protiv Radničkog dati priliku mlađim igračima.

    Osim utakmice između Vojvodine i Radničkog, pod posebnom prismotrom naći će se i mečevi: Napredak-Čukarički, OFK Bačka-Novi Pazar i Mladost Lučani-Voždovac.

    U Prvoj ligi će pod prismotrom biti na sledećim duelima: Sloa-Dinamo, Dubočica-Radnički (Sremska Mitrovica), Budućnost-Radnički (Pirot), Trajal-Napredak, Zemun-Borac 1926.

    Praksa je Fudbalskog saveza Srbije da na osnovu analiza i mogućih pretnji regularnosti, pogotovo u susretima od posebnog interesa samo za jednog od učesnika, delegira specijalne izvestioce. Na njima je zadatak da analizom ponašanja aktera na terenu i oko njega evidentiraju i prijave potencijalne neregularnosti, ili neuobičajena ponašanja. Kako se sezona bliži kraju, tako je i broj utakmica pod prismotrom srazmerno veći.
    021 wrote:Lalatović pred Radnički: Mi smo ovde koperfildi


    Fudbaleri Vojvodine dočekaće u sredu ekipu Radničkog iz Niša, koji se bori za opstanak. Šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović priliku na ovom meču daće mlađim igračima.

    Kako je objasnio Lalatović, meč protiv Nišlija za njih nema rezultatski značaj, zbog čega će priliku dati mlađim igračima. Upravo zato što im, kako kaže, ova utakmica ništa ne donosi, ali ništa ni ne uzima, ona je teška.

    "Igraćemo rasterećeno, a često kada igrači nemaju pritisak, igraju najbolje što umeju, tako da ćemo mi sigurno ići na pobedu i na ovom meču. Mi smo već među prva četiri tima, odavno smo obezbedili Evropu. Ne mogu da kažem da li je to dobro ili ne, ja nekako više volim da je sve napeto do samog kraja, da nema opuštanja. Igračima sam dao tri slobodna dana tokom praznika, da budu sa svojim porodicama i da se odmore. Juče smo odradili prvi trening, danas ćemo drugi, a već sutra igramo utakmicu koja Radničkom mnogo znači i može mnogo da im donese", rekao je Lalatović.

    On je potom pohvalio svoje igrače za koje kaže da su najzaslužniji za sve uspehe i rezultate Vojvodine u protekle dve sezone.

    "Moram da priznam da je jako teško da motivišemo tim, jer imamo mnogo igrača kojima ističu ugovori i oni mi i sami govore 'šefe, nismo dobili nove ugovore, a nismo još uvek našli drugi klub, ne daj bože da se povredimo, možemo da ostanemo godinu dana na ulici bez kluba i bez primanja'. Ja sam ponosan na svoje igrače, oni su snaga našeg kluba, jer onako odigrati drugo poluvreme protiv Crvene zvezde, sa tri stopostotne šanse Zukića, Bojića i Gemovića, dokaz je veličine naših fudbalera. Takođe, moram da dodam da smo mi ovde Koperfildi, samo to kod nas u klubu niko ne može da kaže, jer budžet Crvene zvezde iznosi 30 miliona evra, Partizanov je 20 miliona, Čukarički ima četiri do pet miliona evra, a Vojvodina 2,5. To ne govorim da bih hvalio sebe već svoje igrače, koji zaslužuju nove ugovore. Novi stručni štab će dovesti nove igrače, ali ne treba Vojvodina sada da dovodi 10 novih fudbalera, jer će biti jako teško da ponove ovakve dve sezone. Ipak, ja upravi kluba želim da nađu bolje igrače, koji će im doneti bolje rezultate nego mi, a želim im i da nađu boljeg trenera od mene, iako sam siguran da u narednih 50 godina niko neće ponoviti uspehe iz prethodne dve godine", poručio je Lalatović.

    On je ukazao i na to da Vojvodina posle dužeg vremena ima priliku da igra jesen u Evropi.

    "Vojvodina ima prvi put priliku da uđe u grupnu fazu jednog evropskog takmičenja i da zaradi ogroman novac, jer prvo kolo ne igra, u drugom i trećem je povlašćena i tek u četvrtom mogu da izvuku nekog zvučnog rivala. Ne znam da li vodeći ljudi u klubu razmišljaju u tom pravcu, ali nije lako da se sa sedam do deset novih igrača lako uklopi u tako kratkom periodu, sa novim trenerom. Po mom mišljenju mnogo teže će ući u grupnu fazu u takvim okolnostima, iako je prilika zaista velika", dodao je on.

    Lalatović je potvrdio da će šansu protiv Radničkog dobiti neki mlađi igrači, a posebno je istakao Vladimira Miletića, člana omladinskog tima Vojvodine.

    "Imamo nekoliko povređenih i umornih igrača, odsutan će biti Bralić, dok Bjeković ima koronu. Na ovoj utakmici imamo šansu da damo minutažu Novevskom i Miletiću i još nekim mlađim igračima. Počećemo i sa standardnim igračima Stojkovićem, Maksimovićem, Devetkom, tu će biti i Simić, Zukić, Topić, Mrkaić, ali moramo da damo šansu tim mlađim igračima, da klub može da vidi na koga može da računa u sledećoj sezoni. Želimo da vidimo da li je Miletić za Vojvodinu odmah ili će morati na pozajmicu, mada igra fenomenalno u Omladinskoj ligi Srbije i pred njim je velika karijera. Topić je već pokazao da će biti veliki igrač i siguran sam da će uz Zukića biti najtraženiji član Vojvodine", rekao je Lalatović.

    On se osvrnuo i na borbu za treće mesto sa ekipom Čukaričkog, koji u ovom trenutku ima dva boda više od Vojvodine.

    "Možda sam ih ja malo iznervirao što sam rekao da ćemo sigurno biti treći, ali uprava Čukaričkog je odlučila da duplira premije svojim igračima ako budu ispred nas i to je za svaku pohvalu. Dakle, njih svakako čekaju bonusi na kraju sezone ako budu četvrti, a ako budu treći, premije će im biti duplirane. To je još jedan pokazatelj kako jedan prvi čovek kluba voli svoje igrače. Zbog toga i dovodi najbolje mlade igrače iz Srbije i ja im želim sve najbolje. Ne bih imao ništa protiv ni da budu treći, ako im je toliko stalo. Mi smo svoje ciljeve ostvarili plasmanom u Evropu", zaključio je Nenad Lalatović.

    Utakmica između Vojvodine i Radničkog igra se u sredu, sa početkom u 16 časova.
    ФКВ - Раднички 0:0

    Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2694" onclick="window.open(this.href);return false;
    User avatar
    newnowapv
    Posts: 589
    Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
    Location: Telep

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, danas 16h (NSTV)

    Post by newnowapv »

    Eto sanse da budemo treci. Hocemo usrati?
    User avatar
    Deep Purple
    Posts: 3838
    Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, danas 16h (NSTV)

    Post by Deep Purple »

    Opet partizan na dve Arene, na jednoj zaseban prenos a na drugoj kao nosioc na multiprenosu. Banana televizija, banana drzava.
    User avatar
    Neizlecivi
    Posts: 1460
    Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, danas 16h (NSTV)

    Post by Neizlecivi »

    Ima li prenosa na novosadskoj? Idu vesti umesto tekme. Na promenadi panduri zapisuju i teraju... Kao u Severnoj Koreji da igramo.
    User avatar
    slanobarac
    Posts: 3497
    Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
    Location: Novi Sad

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, danas 16h (NSTV)

    Post by slanobarac »

    Nema prenos na novosadskoj tv.
    DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
    User avatar
    Pera Centar
    Posts: 820
    Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
    Location: Novi Sad

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, danas 16h (NSTV)

    Post by Pera Centar »

    Deep Purple wrote:Opet partizan na dve Arene, na jednoj zaseban prenos a na drugoj kao nosioc na multiprenosu. Banana televizija, banana drzava.
    Bez prenosa na Novosadskoj TV.

    Sve same banane, mogli bi da ih izvozimo....
    bob rock
    Posts: 11
    Joined: Tue Oct 24, 2017 10:38 pm

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, danas 16h (NSTV)

    Post by bob rock »

    Naravno da nema prenosa kada ne igraju Laletovi balvani. Ko kanda da on misli da ove naše klince ne treba niko da gleda da se nebi videlo koliko su bolji od balvana. Pokrij se ušima i čibe odavde
    User avatar
    Turija
    Posts: 10668
    Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
    Location: Vojvodina

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, danas 16h (NSTV)

    Post by Turija »

    Deep Purple wrote:Opet partizan na dve Arene, na jednoj zaseban prenos a na drugoj kao nosioc na multiprenosu. Banana televizija, banana drzava.
    Jos ima prenos i na b92.
    Oni su kompletni idioti.
    A novosadska, sta reci? Krs televizija, kao i sve u gradu.
    Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
    User avatar
    Deep Purple
    Posts: 3838
    Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, danas 16h (NSTV)

    Post by Deep Purple »

    Turija wrote:
    Deep Purple wrote:Opet partizan na dve Arene, na jednoj zaseban prenos a na drugoj kao nosioc na multiprenosu. Banana televizija, banana drzava.
    Jos ima prenos i na b92.
    Oni su kompletni idioti.
    A novosadska, sta reci? Krs televizija, kao i sve u gradu.
    Novosadska nije kriva ovde, Arena njoj pusta signal ali kako da joj pusti kada nema organizovanog prenosa vec samo sa jedne kamere koja nema tu tehnologiju. A ove sezone kada god smo bili sa blizancima u istom terminu a da nismo igrali sa njima bili smo u multiprenosu kao kolateralna steta. Arena treba da pusti RTV da prenosi.
    User avatar
    slanobarac
    Posts: 3497
    Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
    Location: Novi Sad

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0 (45')

    Post by slanobarac »

    Ko zna zašto je ovo dobro.
    DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
    User avatar
    Turija
    Posts: 10668
    Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
    Location: Vojvodina

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0 (45')

    Post by Turija »

    slanobarac wrote:Ko zna zašto je ovo dobro.
    Nije dobro.
    Taman docekasmo da vidimo Omladince u timu, kad ono ,,corak".
    Last edited by Turija on Wed May 05, 2021 5:46 pm, edited 1 time in total.
    Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
    User avatar
    Deep Purple
    Posts: 3838
    Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

    Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0 (45')

    Post by Deep Purple »

    Turija wrote:
    slanobarac wrote:Ko zna zašto je ovo dobro.
    Nije dobro.
    Taman docekasmo da vidimo Omladince u timu, kad ono ,,corak".
    Izgleda da se omladinci dobro drze protiv ekipe kojoj gori pod nogama.
    Locked