34. kolo: c.z. - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by gospodinFKV »

Nisam siguran da je penal. Penal i njihov ponisten gol su dve vrlo diskutabilne situacije.
Crveni je samo na buku i razliku u godinama. Visoko podignuta noga, decko u punom trku, nikog iza Djurica. Iako ima po koji argument za crveni, mene iritira to sto svi znamo da bi u suprotnoj situaciji lagano pokazao samo zuti. Generalno glup faul, ali Djuricu svaka cast na borbi danas.

Momci, svaka cast svima. Sretno svima dalje, a ovi poltroni, ljigavstine i poslusnici u foteljama neka se zamisle malo. :cheers:

Stankovic je nesto pokazivao Lalatovicu na nas grb, ali nisam mogao da razaznam sta je rekao.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3843
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote:Nisam siguran da je penal. Penal i njihov ponisten gol su dve vrlo diskutabilne situacije.
Crveni je samo na buku i razliku u godinama. Visoko podignuta noga, decko u punom trku, nikog iza Djurica. Iako ima po koji argument za crveni, mene iritira to sto svi znamo da bi u suprotnoj situaciji lagano pokazao samo zuti. Generalno glup faul, ali Djuricu svaka cast na borbi danas.

Momci, svaka cast svima. Sretno svima dalje, a ovi poltroni, ljigavstine i poslusnici u foteljama neka se zamisle malo. :cheers:

Stankovic je nesto pokazivao Lalatovicu na nas grb, ali nisam mogao da razaznam sta je rekao.
Mislim da je negde oko 70og minuta Lalatovic rekao napadaj, izlazi igramo za Vojvodinu, ako se ne varam. Sad da li je zbog te situacije Stankovic pokazivao ne znam.

EDIT: Upravo sam video situaciju nakon kraja meca gde Stankovic pokazuje na nas grb i to nema dodirnih tacaka sa situacijom iz 70og minuta. Situacija izmedju Lalatovica i Stankovica mi izgleda kao kad mladji brat pravda sebe zbog toga sto dobija sve. Izgrlio ga Stankovic a Lalatovic kadar nevera.
Last edited by Deep Purple on Thu Apr 29, 2021 9:32 pm, edited 1 time in total.
ssnigd
Posts: 3367
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by ssnigd »

Crveni kao kuca i duboki naklon Djuricu zbog toga, a posebno za odgurivanje Borjana.
Mnogo bolji sa igracem manje, konacno da sam video dupli pas od nas i neki fudbal.
Penal cist nad Gemovicem nije sviran.
Davno nismo bili ravnopravniji sa njima. Cim im pokazes zube malo, odmah se uprpaju. Ako im se sklonis onda te pregaze. Klasicne ciganske jajare.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3843
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

ssnigd wrote:Crveni kao kuca i duboki naklon Djuricu zbog toga, a posebno za odgurivanje Borjana.
Mnogo bolji sa igracem manje, konacno da sam video dupli pas od nas i neki fudbal.
Penal cist nad Gemovicem nije sviran.
Davno nismo bili ravnopravniji sa njima. Cim im pokazes zube malo, odmah se uprpaju. Ako im se sklonis onda te pregaze. Klasicne ciganske jajare.
Dobri smo bili i prosle sezone kada smo izgubili na Karadjordju 2:1 i tu su se iscupali.
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by Turija »

Zasto ne mozemo da igramo ovako kao u drugom poluvremenu?
Zar nam treba igrac manje, da bi poceli igrati fudbal?

Neki igraci su obelezili ovaj mec po dobru, a neki razocarali.
Svaka cast Djuricu, sto je otresao Borjana i stao na crtu :!:

Odlicni Bralic i Djordjevic.
Dobri Drincic, Gemovic, golman Simic i Mrkaic ( steta sto lopta nije usla u mrezu, posle onog kornera, jer je Borjan vec bio savladan),
Donekle zadovoljili Sanicanin i Topic ( obojica pogresili kod primljenog gola) i na momenat Vukadinovic ( to je vec poslovicno kod njega da nema kontinuitet) i Simic Veljko.

Svi drugi slabi.Najvise me je razocarao Covic.Za ostale nista novo, tj ocekivano losa partija.
Bojic i Zukic ponovo masili zicere.
Treneri - cemu ono na kraju?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by gospodinFKV »

U Lalatovicevu odbranu, pokusao je da se otrgne iz tog zagrljaja nekoliko puta, ovaj je navaljivao nesto da mu objasni, ali nisam na kraju shvatio sta se tu desilo.

Bilo kako bilo, svaka cast Lalatovicu, svaka cast momcima. I pored svih onih fekalija sto se nakupe u lozi, kad se udostoje da se uopste pojave, danas je bilo lepo videti Vojvodinu koja grize i bije. Par puta su otresli i onog mesara njihovog. :cheers:
CRD FCV
Posts: 1607
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by CRD FCV »

Жао ми је што након овкаве игре враћамо се оном мртвилу које нас краси већи део сезоне. Волео бих да грешим али сам скоро 100% сигуран у то.
Барем смо гледали једном како може и овакав тим да заигра и да имају потенцијал већи него што показују.
Видео сам и колико играчи живну кад Лалатовић устане са клупе и узме да управља.
Turija wrote: ( steta sto lopta nije usla u mrezu, posle onog kornera, jer je Borjan vec bio savladan),
Овде је Гемовић тукао главом, не знам да ли си ти написао да је то Мркаић пошто ми тако делује у твом посту.

Има овај видео без звука
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Kn7jOeC ... ligaSrbije[/video]

А има и овај са њиховог канала где има и нека музикица а и тон. Нема дела где Ђурић добија црвени картон као на оном изнад.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=r9aGF5r ... venazvezda[/video]
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by Turija »

@CRD FCV
Ako je Gemovic odigrao glavom, kod te akcije, onda sam pogresno napisao. Mislim da je i komentator rekao da je Mrkaic bio?
No, dobro je da navedemo tacno ime aktera. :cheers:
Onda jos jedan plus za Gemovica, a brisem ga Mrkaicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3843
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

@CRD FCV
Komentator je rekao da je bio u pitanju Mrkajic mada se i meni ucinilo da je Mrkajic u pitanju ali izgleda na kraju da je Gemovic.
Komentator je jedno 50 puta pomesao nase fudbalere. Drincic je postao Vukadinovic bar u 5 navrata :frown:

Steta za autogol Sanicanina, on nas je kostao dosta bodova ove sezone nije na nivou iz prosle i prethodnih sezona verovatno i zbog toga sto je jednom nogom van kluba. Neko rece danas da je Sanicanin cak zavrsio u zvezdi ali nemam neku informaciju tako da je za sada na nivou spekulacije.. Mislim da bi Tekijaski bio ne samo zamena vec i potencijalni apgrejd u odnosu na trenutnog Sanicanina.
Bralicu bih istog trena ponudio trogodisnji ugovor i nadam se da ce Kosanovic konacno pokazati zasto je tu gde jeste. Covek me je kupio svojim igrama. :cheers:

Na momente se videlo i osetilo da ova ekipa moze da igra itekako solidan fudbal. Sveli smo zvezdu i partizan u deset dana na 4-5 sansi kombinovano(toliko smo i stvorili). Izgubili oba meca ali pokazali da itekako ima kvaliteta ovde. Svima je jasno da kad bi ostali nosioci plus jos par kvalitetnih za nase uslove pojacanja i novih mladih snaga da bi tim bio jos bolji, nadamo se da ce se naci neki kompromis i da ce se raditi makar malo i korist kluba. Kosanovic zna dosta u fudbalu i nadam se da i on vidi neke stvari u vezi ove ekipe da fali motor u veznom redu, malo sveze krvi i po neki povratnik koji je vezan za klub da bi se sve ovo podiglo na jos veci nivo. Trener koji bi umeo da napravi spoj mladosti i iskustva. Vecini nosioca igre je bolje da ostanu kod nas nego da igraju za neke ekipe sa sredina tabela u nekim solidnim ligama.

@EDIT
Sad vidim da je i Turija napisao isto u vezi slucaja korner.
CRD FCV
Posts: 1607
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by CRD FCV »

Коментатор је више пута за неки потез рекао да је то био играч Војводине без да је покушао да пронађе име истог. Из прве је Погодио Мкасимовића, јел на срећу или знање ко ће знати. Верујем да је прочитао број на шорцу и проверио на брзину ко је.
Што се тиче одлазака и долазака, зависи од управе, који су њима планови и колико мисле да се задржавају овде а друго и од нашег домета у Европи. Доводити некога ко ће нас финансијкси исцрпети а да не уђемо у Европу нам се не исплати никако а и питање је да ли постоји жеља играча да дође овде због разлога више пута наведених на различитим темама. Вечити проблем са гледањем пар корака унапред.
Бралића дефинитивно задржати.
Уживајмо у, могу рећи, маестрално одиграној утакмици што дуже јер нас ускоро чека повратак у наш сурови просек.
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by slanobarac »

Vidim zadovoljne navijače Voše jer smo izbegli katastrofu, što su skoro svi najavljivali. Oni igrali koliko im treba mi koliko možemo i svi zadovoljni. Meni je utisak dobijeni žuti za Srnića zbog zadržavanja igre. A i najavljeni poljupci su pali. Sve u svemu meni je to bilo loše, ne očajno kao zadnjih nekoliko kola ali nedovoljno za renome kluba.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by Turija »

slanobarac wrote:Vidim zadovoljne navijače Voše jer smo izbegli katastrofu, što su skoro svi najavljivali. Oni igrali koliko im treba mi koliko možemo i svi zadovoljni. Meni je utisak dobijeni žuti za Srnića zbog zadržavanja igre. A i najavljeni poljupci su pali. Sve u svemu meni je to bilo loše, ne očajno kao zadnjih nekoliko kola ali nedovoljno za renome kluba.
U pravu si.
Prvo poluvreme lose, drugo nesto bolje, jer zvezda je samo cekala kraj utakmice, pa na slavlje. Da im je trebalo vise, bilo bi kao u prvom poluvremenu.
Ako pogledamo kako je Radnik odigrao u polufinalu kupa protiv njih, daleko smo i od Radnika.
A za onu trenersku predstavu, toliko ima duhovitih komentara na portalima. Mislim, sta reci? Sto napisao jedan lik: kakva scena, kao iz Beni Hila?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by slanobarac »

Jeste. Tu scenu samo malo ubrzati i original Beni Hil šou.
Ali ima jedna vrlo opasna i čini se zlobna izjava Lalatovića. Nešto kao ja još 4 utakmice a Vojvodina neka onda gleda šta će. E sad stavite tu rečenicu u usta nekom od igrača pa kakvu bi vam reakciju izazvala?
Taj sigurno više ne bi video travu Vujadina i Karađorđa a Lalatoviću se gleda kroz prste.
Naravno on je trofejni, najbolji u istoriji kluba pa mu se može. :frown:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Sasa1969
Posts: 622
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by Sasa1969 »

Izlapeli Jokic sad na Areni rekao da je bio penal za Vojvodinu kod starta nad Gemovicem.
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: c.z. - VOJVODINA, četvrtak 18:55 (Arena, B92)

Post by slanobarac »

Sasa1969 wrote:Izlapeli Jokic sad na Areni rekao da je bio penal za Vojvodinu kod starta nad Gemovicem.
Gledajući šta je Grujić juče dosudio Trajalu onda je ovo nad Gemovićem ne za penal nego za tri penala. Ovog sudiju zadatka treba trajno odstraniti iz fudbala.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked