32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Grof Žekula »

Победа над Златибором, тренерова жалопојка на конференцији за медије, тренинг опоравка у велнес центру хотела „Фрушке терме“, па правац Бачка Паланка.
Све то као предуслов полуфиналног куп дуела наредне среде.
Пише се да "јуримо" рекорд по броју победа у првенству - чувене сезоне 1994/1995 имасмо 22, а сада смо на коти 19.
Биће Лалат најуспешнији тренер коме није продужен уговор! Него шта...

Бачка - ФКВ 1:2 (0:2)
0:1 - Гемовић 6'
0:2 - Гемовић 28'
1:2 - Зличић 61'


Извештај са утакмице: https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2626" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA, petak 16h

Post by Turija »

Osim pobede sutra, valjda, ne dolazi nista drugo u obzir.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA, petak 16h

Post by Istocno stajanje »

Cini mi se da nikoga nismo pobedili u gostima ove polusezone. Postali smo domacinska ekipa...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA, petak 16h

Post by CRD FCV »

Утакмица у којој поред оне са Мачвом очекујем победу јер су прежаљене екипе. Да се обори тај рекорд од 22 победе, бољу прилику нећемо имати јер се, хвала Богу, смањује број екипа у лиги. После играмо са црвеним који ће јурити сезону без пораза и екипе које се боре за опстанак и некима ћемо можда уступити бодове.
Успут су ове преостале утакмице добра прилика да се убаци млађи кадар да осете чари суперлигашког фудбала. Такође да и Бркић стане међу стативе на макар једној и тиме се опрости од фудбала.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA, petak 16h

Post by Deep Purple »

Nakon dosta vremena konacno i mi na zasebnom prenosu na Areni sport.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA, petak 16h (Arena 1, NSTV)

Post by Turija »

Prvo poluvreme 2:0 za Vosu, bez Lalatovica i Drincica u protokolu. Po recima komentatora izostali su sa gostovanja, jer se zdravstveno nisu osecali dobro.
Igra na momente, uz dosta sansi.
2 gola Gemovica. Prvi posle centarsuta Simica, a drugi posle prekida, kojeg je odlicno izveo Stojkovic.
Losa partija Bjekovica.
Ulaze Andric, Vukadinovic i Covic. Napustili igru Bjekovic, Mrkaic i Zukic.
PS
Eskic iz Backe ostavio dobar utisak u prvom poluvremenu.
1:2 Zlicic, kaznio nasu poznatu mlaku igru unazad i u sirinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA, petak 16h (Arena 1, NSTV)

Post by slanobarac »

Turija wrote:... kaznio nasu poznatu mlaku igru unazad i u sirinu.
To je ono po čemu smo poznati a to ih naučio najbolji trener u istoriji Vojvodine. Do njega je ne do igrača.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Deep Purple »

Jedna od retkih pozitivnih stvari nakon meca je ta sto je Novici Maksimovicu ovo bila druga utakmica zaredom koju je odigrao od pocetka do kraja.
Bice nam potreban zdrav Maksa za kraj sezone. Pogotovo ako Drincic ne bude u stanju da igra u sredu.
Pobegli smi Cukarickom na 4 bodova ali oni imaju mec manje koji igraju u ponedeljak na teskom gostovanju u Pazaru i pritisak je nakon duzeg vremena na njima.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Djisa »

Moj jedini utisak je da smo na poluvremenu na rezultatu 2-0 protiv najgore ekipe lige izbacili oba bonusa i ubacili 2 matorca. Pa dobro, majku mu j....., kad ces dati sansu klincima ako ne na 15 bodova prednosti ispred 5 I zagarantovanom ligom konferencije (iako cemo ispasti u trecem kolu) nego sad.
Pa da se ne ljubimo!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by ssnigd »

Igraci iz povreda, pripreme za Kup.
Od sledeceg vikenda, ocekujem klince na terenu, posto je Evropa obezbedjena
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Turija »

ssnigd wrote:Igraci iz povreda, pripreme za Kup.
Od sledeceg vikenda, ocekujem klince na terenu, posto je Evropa obezbedjena
I ja mislim da je to bio razlog, ali me nisu, ni malo, ohrabrili igrom.

Bojic promasio 2 zicera, Covic i Vukadinovic nevidljivi, a Andric po starom - cvrsci u odbrani od Bjekovica, ali slabiji u napadu.

Valjda ce protiv crnih imati motiv i ucinak?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by gospodinFKV »

Pogledao highlightse, ako se taj hrkljus moze nazvati highlightsima.
Liga nam je na nivou amaterskih sa zapada. Najosnovniji potezi odisu teeeeskim amaterizmom - od prijema lopte, ispucavanja iz kaznenog, lopti koje idu iza ledja,...

J E Z I V O :(
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Danilo »

Idealna prilika je bila da mec igraju klinci i ovu i utakmice do kraja, a mi na klupi imali samo dvojicu mladih Toromana i Topica, mozda sam eventualno jednog jos ispustio na klupi
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by gospodinFKV »

Videcemo koliko ce klinaca gurati od sledeceg vikenda.
Da se ne lazemo, sada je Evropa resena kada je u pitanju liga. Ako Surdulica ispadne u sredu (a hoce, da se ne lazemo), bice prava prilika da zapravo da sansu nekim klincima, pogotovo ako ova njegova drvna gradja ide iz kluba zajedno s njim.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by MiSmoFKV! »

Pogledah i ja highlightse i moram da pohvalim gol igrača Bačke, fino se izvukao u prazan prostor, brzo se okrenuo i uputio dobar udarac. Sve fudbalski
Locked