31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by Grof Žekula »

После срамоте (изгледа не баш свачије, јер у осталом и није сваки образ исти) на Бањици, у понедељак од 18 часова (у време када ће и Одбојкаши Војводине у Београду играти меч за титулу), дочекаћемо Златибор. Видање рана уз златиборске мезетлуке у јурњави за "Лалат зна и обећава нам" трећим местом почиње баш тада.
Бирајте шта ћете од наведеног гледати!
Бралић за Званични сајт wrote:– Нисмо се надали таквом исходу и то је разочаравајући резултат за нас. Мислим да смо наивно примили голове. Прво полувреме смо контролисали игру, доминирали и стварали шансе, да би нас ривал казнио због лошијег уласка у меч у другом полувремену. Примили смо два брза и наивна гола и после је било тешко да се вратимо у меч – рекао је Бралић.

Наредни ривал Војводине је екипа Златибора.

– Анализираћемо још данас игру против Рада, извући ћемо поуке и што пре заборавити тај меч и окренути се следећим. Желимо да се одмах вратимо на победничке стазе, да победимо на свом терену и да у правој форми будемо до краја сезоне – истиче Бралић.
ФКВ - Златибор 2:1 (1:0)
1:0 - Зукић 32'
1:1 - Вукић 63'
2:1 - Вукадиновић 77'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2615" onclick="window.open(this.href);return false;
CRD FCV
Posts: 1607
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor, ponedeljak 18h

Post by CRD FCV »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1840472
"Da popravimo utisak i uđemo u novu seriju pobeda"
Fudbaler Vojvodine Siniša Saničanin rekao je danas da se nada da će njegova ekipa, u predstojećem meču protiv Zlatibora, popraviti utisak iz prošlog kola.

"Igramo sa ekipom koja je pri dnu tabele i jasno je da smo favoriti. Ne bežimo od činjenice da se od nas očekuje da pobedimo u svakoj utakmici, jer smo našim igrama i rezultatima uticali na to. Želimo tri boda i da se na neki način opravdamo za poraz od Rada. Nismo očekivali taj poraz i nadamo se da ćemo ponovo ući u pobedničku seriju", rekao je Saničanin za klupski sajt.

Fudbaleri Vojvodine u ponedeljak od 18.00 dočekuju ekipu Zlatibora u utakmici 31. kola domaćeg šampionata. Izabranici Nenada Lalatovića su trenutno četvrti na tabeli sa 60 bodova, dok je Zlatibor na 18. poziciji sa 22 osvojena boda.
"Do kraja prvenstva želimo što više pobeda, iako smo na neki način osigurani što se tiče plasmana u Evropu. Ipak, dobra igra i pobede će nam značiti da na pravi način završimo sezonu, a novi trofej u Kupu Srbije bi bio neverovatan uspeh", rekao je Saničanin.

Vojvodini će na putu ka novom trofeju u Kupu stajati Partizan, protivnik u prošlosezonskom finalu.

"Zadovoljni smo žrebom jer igramo kod kuće, a to nam je bilo veoma važno. Svašta može da se desi, igra se 90 minuta, jedan detalj može da odredi utakmicu. Kup je specifičan, ali mi smo pokazali da umemo da igramo taj sistem i da pazimo i na najmanje greške, te da iste iskoristimo protiv naših rivala", rekao je Saničanin.
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor, ponedeljak 18h

Post by Turija »

Sve idealno, vreme, teren, protivnik, a mucenje lopte i gledalaca.
Fudbal ni na nivou nekadasnje Vojvodjanske lige.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3843
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor, ponedeljak 18h

Post by Deep Purple »

Sjajna asistencija Bjekovica i realizacija Zukica.
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 1:0 (45')

Post by slanobarac »

Užas je blaga reč za ovih 90 minuta.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 1:0 (45')

Post by Turija »

slanobarac wrote:Užas je blaga reč za ovih 90 minuta.
A hocemo u Evropu sa ovom igrom i igracima.
Kontrola lopte i kretanje igraca amatersko.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1607
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by CRD FCV »

Turija wrote:Kontrola lopte i kretanje igraca amatersko.
Ништа ново. Основе фудбалског знања код наших играча годинама уназад су очај. Ако планирамо да се појачавамо мислим да би то требало да буде са играчима који су прошли школу фудбала ван Србије. Овде се изгледа са играчима тј ползницима не ради на основама. А индивидуално и самостално тек не.

Нисам видео много од утакмице, можда 10 минута последњих првог полувремена. Закључујем да Симић треба да буде стандард играча испод ког наш клуб не би смео никако да залази. Борбеност, експлозивност и жеља су му феноменални. Нажалост мало ко то испрати у остатку екипе. Аранжел уме да потрчи. Дринчић дао лепу дугу лопту са неких 25-30 метара на леву страну коју је Гемовић изенанађујуће примирио из прве и изнудио фаул пар корака даље.

Ето толико.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3843
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by Deep Purple »

CRD FCV wrote:
Turija wrote:Kontrola lopte i kretanje igraca amatersko.
Ништа ново. Основе фудбалског знања код наших играча годинама уназад су очај. Ако планирамо да се појачавамо мислим да би то требало да буде са играчима који су прошли школу фудбала ван Србије. Овде се изгледа са играчима тј ползницима не ради на основама. А индивидуално и самостално тек не.

Нисам видео много од утакмице, можда 10 минута последњих првог полувремена. Закључујем да Симић треба да буде стандард играча испод ког наш клуб не би смео никако да залази. Борбеност, експлозивност и жеља су му феноменални. Нажалост мало ко то испрати у остатку екипе. Аранжел уме да потрчи. Дринчић дао лепу дугу лопту са неких 25-30 метара на леву страну коју је Гемовић изенанађујуће примирио из прве и изнудио фаул пар корака даље.

Ето толико.
Velja je strasan, nisko teziste, "prolazi" kroz igrace ali se vidi da mu fale Vukadinovic i Covic koji mogu taj ritam da isprate. Kljucan je problem da mi ne umemo da uspostavimo igru bez Covica i Vukadinovica. Totalno drugacija ekipa sa njima i bez njih. Steta za sut Arandjela sto nije usla u gol. Vukadinovic se vratio pun elana i nagradjen je za gol posle tog suta Arandjela. Gemovic ima kvaliteta ali jednostavno nema dovoljno za nas. Na bljeskove pokazuje ono sto je radio u Macvi. Sledece sezone moze da ide recimo u Javor ili Novi Pazar.
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by Turija »

I meni je Simic dobar, ali nema podrsku.
Ne znam zasto ga Lalatovic zamenio i zasto ga toliko cesto menja, cak i pre Gemovica?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by slanobarac »

Moje mišljenje o Simiću se razlikuje. Veliko razočaranje za mene, više sam očekivao. Možda on nema podršku igrača ali sem brzine i eksplozivnosti nisam ništa video. Vukadinović je više po mom ukusu. Nego, šta reče trener na kzš?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by fare »

slanobarac wrote:Moje mišljenje o Simiću se razlikuje. Veliko razočaranje za mene, više sam očekivao. Možda on nema podršku igrača ali sem brzine i eksplozivnosti nisam ništa video. Vukadinović je više po mom ukusu. Nego, šta reče trener na kzš?
Istinu :shock:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by Rabba »

Lizao se sa sistemom, pa ga isti ispljunuo... Tu istinu koju je ispričao, mi živimo već decenijama. Cvrkutao je dok je bio sa strane "jačih", da ih tako nazovem, sad odjednom je na strani "slabijih", pa mu nije pravo... Nisi ti rešenje Lalate, ti si isto deo problema... Ko i te dve struje koje te vole i ne vole.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by fare »

On makar ima šta da kaže a šta ovi mulci iz uprave?? Jel Samardžić liči na predsednika jednog velikana kakav je Voša?
Meni NE ni najmanje običan lutak kojim drugi upravljaju.
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by slanobarac »

fare wrote:On makar ima šta da kaže a šta ovi mulci iz uprave?? Jel Samardžić liči na predsednika jednog velikana kakav je Voša?
Meni NE ni najmanje običan lutak kojim drugi upravljaju.
Nije on tu "da nešto kaže" već da napravi igru. Očigledno nje nema pa se bavi vijanjem veštica. Posledice njegovog ponašanja će se tek osetiti. Uprava je tek priča za sebe.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: VOJVODINA - Zlatibor 2:1 (1:0)

Post by slanobarac »

Izvinjavam se za uzastopni post ali sad sam pogledao ovaj monolog na kzš. Situacija je gora nego što sam mislio. Jedna rečenica o utakmici, uobičajeno zahvaljivanje bla, bla. Onda plakanje i kukanje, bia, cia. Strašno. Željan pažnje i ljubavi, jadničak. Ni reči zašto igramo ovako loše celu polusezonu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked