30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by slanobarac »

Kako smo mi uopšte četvrti?
Ovo je dno.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Deep Purple »

U slucaju da se ne izjednaci bar do kraja, sto se mene tice Lalatovic i ceo njegov strucni stab mogu da traze novi klub !
Ne gledam utakmicu pa ne znam da li je namestaljka ili ne ali u svakom slucaju SRAMOTA
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Turija »

Vuklis je morao izaci kod oba gola.
Treneru 1 za izjavu pred mec, kad je rekao koliko bodova bezimo 5oplasiranom timu.
Sudija 12 igrac domacih. Dosudio onakav penal, nije nad Simicom.

Deep Purple, potpuno se slazem za Lalatovica. Nema on vise sta da da Vosi.
Last edited by Turija on Wed Apr 07, 2021 3:27 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:U slucaju da se ne izjednaci bar do kraja, sto se mene tice Lalatovic i ceo njegov strucni stab mogu da traze novi klub !
Ne gledam utakmicu pa ne znam da li je namestaljka ili ne ali u svakom slucaju SRAMOTA
Ne, ne. Mora ostati do kraja da svi vi što ste ga kovali u zvezde vidite koja je on prevara od trenera.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by NS DUNAV »

Те немамо центарфора,те овог те оног,НЕМАМО МИ НИШТА !!! Професионални фудбалери,а ни један ј....и центаршут,Андрић ужас.Имамо стрвину од скоро 2 метра,један центаршут,ало бре....Гемовића или вратити назад у затвор или отерати,једино Симић што се труди.Срећа што сам у пензији па имам времена на претек,иначе ово је жали Боже гледати.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by slanobarac »

Simića bi ja poslao na pozajmicu u grafičar. Najveće razočarenje za mene. Jedino što sam video od zvezdin škole je padanje u 16 na svakoj utakmici. Kod njega nije dobro uparen hardver sa softverom.
Maksa,Siniša i Bralić zaslužuju dres. Kako su im isplaćene plate ništa od fudbala ne možeš videti. Čuki smo bežali na polusezoni 6 bodova a sad mi kaskamo za njima. Sramota.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Danilo »

Lalatovic je krivac za ovakvu igru,a njegovi igraci cini mi se buse igru, vec duze vreme smo ocajni po igri.Lalatovic je ogorcen sto mu se ne nudi novi ugovor, vec odavno ne dolazi na treninge
Jako smo skupa ekipa al bez vrednosti na trzistu, skup nam je i trener
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Turija »

Zasto nismo pritisli ovako od pocetka?
Sada nas ni sportska sreca i sudija nece.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by slanobarac »

Hoće li trener nazad u bus sa ekipom ili će ostati da gleda svoj omiljeni klub?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Radoye »

Danilo wrote:Lalatovic je ogorcen sto mu se ne nudi novi ugovor, vec odavno ne dolazi na treninge
a) Kako moze da ocekuje da mu bude ponudjen ugovor ako ne dolazi na posao i ne ispunjava radne obaveze? Cudna mu je pregovaracka taktika, ko je jos video da se sa neradnicima produzava ugovor?

b) Ako vec ne radi svoj posao, zasto je uopste jos i zaposlen kod nas? Bolje i suvi prosek od trenera koji ce da radi za sta je placen nego samoproklamovani "najbolji trener u istoriji" koji ne radi. Ako nece da radi, teraj to u 3pm.

c) Da je Lalat stvarno toliko dobar koliko misli da jeste (tojest, koliko pokusava samohvalom da nas ubedi u to) danas bi vodio klub koji voli protiv vecitih im rivala. Cinjenica da ce i ovaj El Komunistiko da gleda sa tribina dovoljno govori koliko ga tamo cene i koliko su ubedjeni u njegove trenerske kvalitete.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Hoće li trener nazad u bus sa ekipom ili će ostati da gleda svoj omiljeni klub?
Sto se mene tice u NS ne mora ni da se vraca nakon ovako sramne "predstave". Misljenje o njemu kao treneru necu promeniti posle jednog meca ali ako vec na sav glas potencira svoje postenje iz dana u dan a onda priredi ovo Banjici...
Sto se mene tice vec novi trener moze da se trazi pa neka uigrava tim do kraja sezone, svakako je evropa kroz prvenstvo obezbedjena a sanse Radnika u kupu su u minusu tako da novo lice na klupi moze vec sada da se trazi.
Gacinoicu ne cvetaju ruze u Radnickom mozda bi mogao biti dostupan ili mozda Buac.

Svaka cast ekipi Napretka na tri boda ne predaju se.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by ssnigd »

Pomislih, ne znam stvarno zasto, da necemo izgubiti :mrgreen:
Najodvratnija ekipa uz blizance u zemlji Srbiji i mi ih ostavljamo u ligi. Extra.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Istocno stajanje »

Sa ovakvim timom i trenerom nemamo sta da trazimo u Evropi.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Danilo »

Mislim da se zbig mira u kuci ne sankcionise , zaduzio je klub na neki nacin, ne moze niko da spori, ali dalje pomaka nece biti....Šarac vodi treninge sto je legitimno,prica se da se nudi drugim klubovima,Spartak..., ovo su price po kuloarima , mozda je laz..Odlazak Lalata znaci i odlazak par igraca sa kojima Lalat ima dogovore......Kako ce to funkcionisati za Kup pojma nemam.
Mislim da nas ceka veliki remont ekipe i prica sa klincima sa 2 , 3 iskusnija igraca uz novog trenera
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by torrente »

zato sjebemo,Indjiju,Mačvu ,Bačku i ostale klubove iz blizine ...Ali kao i uvek Bg-ekipama se sklanjamo...i tako vec preko 100godina!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Locked