30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Prvi put posle duzeg vremena sam odlucio da ne mracim, a onda su izasli na teren i pokazali zasto ljudi na ovom forumu vecito ''mrace''. Tacno sam znao, ali reko ajde, necu, uvek su mu puna usta neke casti i postenja, pa da vidimo...
Ova ekipa i oni iznad njega ne bi u recniku umeli naci i procitati ''cast'' i ''postenje''. Mrs bre...

Ovaj na konferenciji prica o Vidicu. Druze, prvo ti i tebi slicni da se sklone iz fudbala, pa tek onda da dodje, inace ce biti samo kozmeticka promena. Kako vas bre sve nije sramota!? Igras bunker protiv ekipa iz zone ispadanja kod kuce, i onda na kaljugu u goste izvedes ovakav sastav kao satro igramo ofanzivo. Koga ti zaje*avas? Je l' mislis da smo mi slepi? Terajte se bre iz Vojvodine svi.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by Turija »

torrente wrote:zato sjebemo,Indjiju,Mačvu ,Bačku i ostale klubove iz blizine ...Ali kao i uvek Bg-ekipama se sklanjamo...i tako vec preko 100godina!!!
Slazem se za prvi deo posta, ali za drugi ne.
Nije 100, ali 30 jeste.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by CRD FCV »

Игра - патетично. Додавање, кретање, убачаји, константан поглед на лопту играча који води лопту... Делује као да су фудбалски неписмени.
Не боли пораз него што су ови остали у животу.
Делује да је Лалатовић достигао свој врхунац негде против Стандарда и у финалу купа, од ове екипе се нема више шта извући а боље играче ћемо тешко набавати.
Тужно је и што нам европа зависи од пораза Радника против црних или евентуално пораз у финалу ако се деси чудо.
Борба за опстанак и дље неизвесна. Рад има пар утакмица са већ отписаним, Напредак једну, Јавор ниједну. Има доста мешовитих текми међу екипама које се боре или могу да се боре за опстанак. И има гомила утакмица са екипама којима бодови не значе ништа па се ту може свашта договорити.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Sa ovim trenerom i ovakvom upravom dovedeni smo na nivo Surdulice, Metalca, Voždovca i sl.
Da mogu naše legende da ustanu i vide šta nam rade od kluba.
Kad nismo imali petlju i presekli sve posle finala 2011 ko nam je kriv? Sad za bolje i nismo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by CRD FCV »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... ezone.html
Lalatović: Bićemo treći na kraju sezone
Trener Vojvodine Nenad Lalatović čestitao je ekipi Rada na zasluženoj pobedi i poželeo "građevinarima" opstanak u ligi.

Ekipa Vojvodine poražena je danas na gostovanju u Beogradu protiv ekipe Rada sa 2:0, a bivši igrač Vojvodine i reprezentativac Andrija Kaluđerović postigao je dva pogotka.

Ipak, Lalatović veruje da će do kraja "stara dama" biti ponovo treća na tabeli.

"Ne smatram da su sudije krive. Mi smo izgubili i zato što smo igrali bez Bojića, Čovića, Vukadinovića, Đorđevića, Topića i to je zaista mnogo za nas", naglasio je Lalatović.

Komentarišući meč, dodao je da je njegova ekipa bila dobra u prvom poluvremenu, a u drugom su odigrali koliko su mogli.

U narednom meču, u ponedeljak 12. aprila Vojvodina će ugostiti ekipu Zlatibora iz Čajetine.
Locked