30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

30. kolo: Rad - VOJVODINA 2:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

На "Краљу Петру Првом" гостотваће екипа са "Карађорђа".
Дочекаће нас Кахриман и Калуђеровић, а код нас бити неће Топића, Вукадиновића и Човића.
Они за опстанак, ми за 3. место!
Мултипренос на Арена 1.
Пренос и на Новосадској!
Видак Братић за ДНЕВНИК wrote: - Не постоје више утакмице које се могу окарактерисати као лаке, а то свакако није ни сусрет с Радом који је пред нама - рекао је Видак Братић, један од асистената шефа стручног штаба „Старе даме“ Ненада Лалатовића. - Београђани се боре за опстанак и сигурно је да ће дати све од себе не би ли нас изненадили и победили. После ни мало лако победе над Новим Пазаром, ми на Бањицу одлазимо растерећени, али и свесни чињенице да је јако тешко савладати тимове који се боре за голи суперлигашки живот.

Свестан је Братић тога да „грађевинари“ овог пролећа играју много боље него јесенас.

- То је тачно, јер су се појачали искусним играчима, попут нападача Калуђеровића, голмана Кахримана или штопера Трнинића. Да је играо овако у првом делу првенства, Рад би данас сигурно био изван борбе за опстанак. Управо због тога и кажем да је пред нама веома тешка утакмица, али је сигурно и то да ћемо у њу да уђемо без икаквих калкулација и с израженом жељом да освојимо бодове.

Тим с Бањице умео је да буде веома неугодан ривал за Вошу у неким ранијим временима.

- Свесни смо тог податка и сигурно је да ћемо да упозоримо играче на ту чињеницу. Не желимо да допустимо никакво изненађење, хоћемо да освојимо треће место у Суперлиги, па су нам бодови с Бањице од велике важности. Постоји могућност да тамо терен неће бити у најбољем стању, али у томе не тражимо никакав алиби, јер какав буде нама, такав ће да буде и домаћину - додао је Видак Братић, помоћни тренер старијег новосадског суперлигаша.
Рад - ФКВ 2:0 (0:0)
1:0 - Калуђеровић 48' (пенал)
2:0 - Калуђеровић 52'


Извештај са утакмице: https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2592" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA, sreda u 14h

Post by naseljekolumbija »

Вуклишу изгледа нису дали из клуба тренерку, па мора на конференцију у тренерци ПСЖ-а!
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA, sreda u 14h

Post by N13 »

Mozda mu je to novi klub, samo jos nije javno objavljeno :D
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by ssnigd »

Ratnicki sastav za Banjicu i kaljugu. Jedna greska moze da odredi tok utakmice.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by slanobarac »

Ultra ofanzivni sastav. Tri stopera i dva zadnja vezna.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Ultra ofanzivni sastav. Tri stopera i dva zadnja vezna.
Za ovakve uslove najbolji moguci sastav.
Svesti igru na sto manje gresaka.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:Ultra ofanzivni sastav. Tri stopera i dva zadnja vezna.
Za ovakve uslove najbolji moguci sastav.
Svesti igru na sto manje gresaka.
I meni se cini da je sastav dobro prilagodjen terenu, a imamo i dosta povredjenih igraca, pa je tim okrnjen.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by slanobarac »

Ljudi ne zaboravite za koga navijate. Voša mora, bar sa ovom boranijom, uvek ići na pobedu.
Samo čekam da padne neki autogol.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Turija »

slanobarac wrote:Ljudi ne zaboravite za koga navijate. Voša mora, bar sa ovom boranijom, uvek ići na pobedu.
Samo čekam da padne neki autogol.
Sve je tako, ali mi nemamo pravog napadaca. Jedino klince da ubaci, a oni su fizicki slabiji.
Koga imamo na klupi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by slanobarac »

Turija wrote:
slanobarac wrote:Ljudi ne zaboravite za koga navijate. Voša mora, bar sa ovom boranijom, uvek ići na pobedu.
Samo čekam da padne neki autogol.
Koga imamo na klupi?
Lošeg i nabeđenog trenera.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Turija »

Kakav je ovo penal?Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by naseljekolumbija »

Ултраофанзива резултирала поготком у нашој мрежи
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by newnowapv »

Eeeeee, mi cemo da vadimo smRad iz govana... :roll:
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Pera Centar »

Kakva sramota najboljeg trenera u istoriji kluba. Pustio je (sm)Rad da ostane u ligi.Sramota,
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1461
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 30. kolo: Rad - VOJVODINA 14h (Arena, NSTV)

Post by Neizlecivi »

Vuklisu se kramponi zaglavili u blatu na liniji. I pre penala i kod drugog gola...
Maksa je dobro igrao, ali je Arandjel morao na teren. Ne umesto njega, nego umesto Andrica koji je zlocin za fudbal. Covek vec 20 utakmica igra defanzivno cisto da popuni, ofanzivno tako da mu je 97% dodavanja do Bralica unazad. Centarsut nula. Ne znam sta reci...

Da dodam ovo sto prenosi Novosadska je ocaj. Kurtes moze da radi svasta, ali da bude komentator nikako. Nije gledljivo bukvalno. Ma i da prenosi finale svetskog bilo bi tuzno za gledanje.
Last edited by Neizlecivi on Wed Apr 07, 2021 3:18 pm, edited 1 time in total.
Locked