29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Шарац за 021 wrote:Tokom prvog dela sezone tim iz Novog Sada poražen je u Novom Pazaru sa 3:1, pa domaći tim mora biti izuzetno oprezan, najavljuje Šarac.

On ističe da iako je Novi Pazar ekipa koja se bori za opstanak, ona poseduje kvalitet što je u više navrata i pokazivala.

"Mi imamo malo kadrovskih problema, imamo dosta povređenih igrača, njih petorica, Čolić, Đorđević, Topić, Bjeković i Vukadinović. Svi oni su nam veoma bitni. Ostali igrači probaće da iskoriste šansu i pokušaćemo da ostvarimo pobedu i na da se na taj način približimo Evropi", kaže Šarac.

On dodaje i da će ekipa pokušati da ispravi sve greške napravljene u prvom meču u kojem su poraženi.
ФКВ - Нови Пазар 1:0 (0:0)
1:0 - Мркаић 66'


Извештај са утакмице: https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2568" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, petak u 17h

Post by Neizlecivi »

Grof Žekula wrote:
Шарац за 021 wrote: "Mi imamo malo kadrovskih problema, imamo dosta povređenih igrača, njih petorica, Čolić, Đorđević, Topić, Bjeković i Vukadinović. Svi oni su nam veoma bitni. Ostali igrači probaće da iskoriste šansu i pokušaćemo da ostvarimo pobedu i na da se na taj način približimo Evropi", kaže Šarac.
Pjevam danu, pjevam nocu...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, petak u 17h

Post by slanobarac »

Ima li prenosa negde?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, petak u 17h

Post by Grof Žekula »

slanobarac wrote:Ima li prenosa negde?
Arena 1 & Novosadska (ako se to prenosom nazvati može)!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by slanobarac »

I to što kažeš. :shock:
Hvala.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by Deep Purple »

Pre nego sto je NSTV otkupila (dobila) prava na prenose mi smo prenoseni zasebno na Areni Sport 5 kada bi bili nosioci na Multiprenosu a sada... Hvala Novosadskoj na pokusaju svakako.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by Beonic »

Na našoj klupi onaj Rus što je došao iz Čelareva pre par godina, Matvey Martinkevich. Zna li se nešto o dečku, sem onog što piše na Transfermarketu?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by Radoye »

Ima li kakvog linka za prenos?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by fare »

Za sada je još slika ok ali igra katastrofa Čović i Vukadinović fale i to mnogo.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by Turija »

Popravila je Novosadska sliku, a mi pokvarili igru, kako sam i ocekivao (posle svake pauze u prvenstvu).
Kontrola lopte i igre je velik problem, iako imamo sijaset ,,veznih" igraca na terenu.

.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by slanobarac »

Turija wrote: Kontrola lopte i igre je velik problem, iako imamo sijaset ,,veznih" igraca na terenu.

.
Više je bezveznih nego veznih igrača.
Novi Pazar dobar. Ekipa iz zone ispadanja a prikazuje najbolju i najotvoreniju igru od svih ekipa koje su gostovali NS.
U pauzi su se naši samo slikali za instagram a trenirali ko zna šta?. Ovo liči na sve samo ne na fudbal.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by newnowapv »

Ljudi, zaustavite sve!
Mrkaic dao gol! :dance2:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by Deep Purple »

Katastrofalna igra. Konacno Mrkajic. Vazna tri boda. Sada se nadati kiksu Cukarickog protiv Spartaka.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by Turija »

Nema se sta komentarisati. Nasi posvadjani sa loptom.
Nesportski i neljudski gest Lalatovica prema Marini Buljovcic u izjavi posle meca. Pitanje je bilo sasvim na mestu, a odgovor Lalatovica potcenjivacki i sramotan, da ne upotrebim grublju rec.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 29. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, 17h (Arena 1, NSTV)

Post by CRD FCV »

Нисам испратио утакмицу али битно да се 3 бода уписало. Мркаић хвала Богу господу гол даде.
Сутра магични клуб из Београда игра против Инђије и очекујем лагана 3 бода за њих чиме стижу Пазар и можда Јавор а онда имају простора да изборе опстанак онако како умеју најбоље.
Спартак изгледа одлучио да помогне Чуки у поправљању гол разлике ако им затреба за крај сезоне.
Locked