28. kolo: VOJVODINA - Inđija 2:1 (2:0)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by Turija »

Neka daju RTV da preuzima prenos sa Arene.
Ovo je patnja gledati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by Deep Purple »

Ne znam samo sta radi RTV...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by newnowapv »

I onda pored utakmice WH - Arsenal u HD da gledam ovo?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by Deep Purple »

newnowapv wrote:I onda pored utakmice WH - Arsenal u HD da gledam ovo?
Nemoj da gledas Arsenal lose je po zdravlje, pogotovo ako gajis simpatije orema tom klubu...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by newnowapv »

Deep Purple wrote:
newnowapv wrote:I onda pored utakmice WH - Arsenal u HD da gledam ovo?
Nemoj da gledas Arsenal lose je po zdravlje, pogotovo ako gajis simpatije orema tom klubu...
Ne brini, simpatije idu vise ka protivnickom timu i zanimljivom duu Ceha :)
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by fare »

Drugo poluvreme opet Očajno!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by Turija »

Zasto je sada usao Mrkaic, a ne npr Novevski?
A, Novevskog stavlja u startnu postavu u Bg, protiv partizana???

Sta je sa Bjekovicem, zna li neko?
Sta je Andric uradio vise od Bjekovica danas?

Maksa, kao stoper, isto, klimavo. Da je jaca ekipa od Indjije, dobili bi gol. Ako racunamo na Kovacevica, onda je trebao biti on na mestu stopera danas, kad vec nije Sanicanin.

Devetak ,,posvadjan" sa dodavanjem i centarsutom. Nazalost, tesko napreduje po tom pitanju.

PS
Ima li ovo ,,zamrzavanje slike" veze sa promenama prenosa utakmica na Areni u multiprenosu?
Last edited by Turija on Sun Mar 21, 2021 5:47 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Zasto je sada usao Mrkaic, a ne npr Novevski?
A, Novevskog stavlja u startnu postavu u Bg, protiv partizana???

Sta je sa Bjekovicem, zna li neko?
Sta je Andric uradio vise od Bjekovica danas?

Maksa, kao stoper, isto, klimavo. Da je jaca ekipa od Indjije, dobili bi gol. Ako racunamo na Kovacevica onda je trebao biti on na mestu stopera danas, kad vec nije Sanicanin.

Devetak ,,posvadjan" sa dodavanjem i centarsutom. Nazalost, tesko napreduje po tom pitanju.
Rece komentator da je Bjekovic odsutan znaci nije tek tako van 18. Ni meni nije jasno zasto nema Novevskog...
Devetak nije bek vec iskljucivo stoper koji moze da odgovori na bekovskoj poziciji. Covek nema funkciju u napadu. Cim je Maksa na stoperu pre Kove to ti jasno kaze u koliko losem stanju je je Kova.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by slanobarac »

@Turija
@Deep Purple
Vi sumnjate u rad našeg šefa "struke"?
Taj je završio istu trenersku školu koju pohađa i vučić samo drugi smer. SNS stručnjak. Koliko vodi naš tim nije odigrao dve krštene utakmice k'o svet.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:@Turija
@Deep Purple
Vi sumnjate u rad našeg šefa "struke"?
Taj je završio istu trenersku školu koju pohađa i vučić samo drugi smer. SNS stručnjak. Koliko vodi naš tim nije odigrao dve krštene utakmice k'o svet.
Izbacio me je ovaj mec iz takta, otvorimo sa dva brza gola, Indjija je danas morala da primi 4-5 golova ali mi odjednom stajemo i igramo iza lopte. Nije mi jasno stvarno. Ili je psihicka barijera ekipe pa se povlacimo ili jos gore odluka trenera. Kada jurimo rezultat ili kada je nereseno igramo dobro ofanzivno ali cim povedemo tu je kraj ekipa prestaje da igra.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by Istocno stajanje »

Mrkaic cim ne pocne utakmicu, odmah povedemo 2:0, bas kao protiv Javora. Smuci mi se kad vidim da fudbaleri nose rukavice, kao neke pickice.
Prenos na NSTV je kao povratak u prosli vek, razlika izmedju slike sa Arene i njih nebo i zemlja. Protiv Radnika su se cak i kapljice kise videle na kameri u prenosu :roll:
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by srkins »

Prvo poluvreme solidno drugo ocaj. Zao mi Indjije mislim da je to to sto se njih tice takodje sto se evrope tice mislim da je to to jedino ako Surdulica ne napravi cudo u kupu. Samo se nadam da cemo sledecih par kola lepo odraditi... Ne bih voleo bas da gubimo bodove od Pazara i rada
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija 2:1 (2:0)

Post by slanobarac »

Lalatović:"Сада идемо на заслужени одмор, пласирали смо се у полуфинале Купа Србије, остали смо на нашој трећој позицији и остварили смо све што смо до сада зацртали."
E moj treneru. Zadovoljan trećim mestom?
Na polusezoni pre 9 kola su nam crna :shit: bežala 2 boda a sada 14 i ti to nazivaš ostvarenjem zacrtanog. Jadno izdanje iz drugog poluvremenu nema opravdanja. Nula šuteva na gol Inđije. Ej Inđije a ne Bajerna ili MU. Mi ovako bedno nismo igrali ni kad smo ispadali iz lige.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by fare »

Deep Purple wrote:Ne znam samo sta radi RTV...
Dobio sam informaciju iz pouzdanog izvora kome verujem da Rtv nije dobio saglasnost od Arene a Novosadska tv jeste e sada zasto ??? :?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija, nedelja u 15

Post by Turija »

fare wrote:
Deep Purple wrote:Ne znam samo sta radi RTV...
Dobio sam informaciju iz pouzdanog izvora kome verujem da Rtv nije dobio saglasnost od Arene a Novosadska tv jeste e sada zasto ??? :?
Imalo bi logike zato sto je Novosadska tv lokalna televizija (kao npr TV Novi Pazar), a RTV sa nacionalnom frekvencijom, ali kako onda moze B92, koja je isto sa nacionalnom frekvencijom, da preuzme neke utakmice sa arene: npr, onomad, nasu protiv partizana, a ne moze RTV???

Jos jedan dokaz da ovde nema nikakvog pravila ni logike :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked