28. kolo: VOJVODINA - Inđija 2:1 (2:0)

User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija 2:1 (2:0)

Post by Stexman »

Minja wrote:
Deep Purple wrote:Da li je toliko tesko otvoriti klupski shop?
Jeste. Klub nema snage to da uradi.
Sve si u pravu osim citiranog. Nije tesko otvoriti shop i ne treba mnogo sredstava da se to uradi.
Cak bi i kompletnu opremu mozda mogao klub da dobije kao kompenzaciju za reklamu.
Potrebna je samo osoba koja ce da radi to i lokal. A lokal vec imamo...
Mi za svu stampu placamo dobro jednom coveku, koji posle prodaje personalizovane dresove kao originale(neki i jesu originalni da ne gresim dusu).
Tu bi moglo dosta da se ustedi ako bi se sve radilo u shopu. I za prodaju i za potrebe kluba.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija 2:1 (2:0)

Post by Deep Purple »

naseljekolumbija wrote:Дип парпл,немој да те обесхрабре песимисти на овом форуму. Свако има право на своје мишљење, и немој лако одустајати од свог. Мислим ја сам више песимиста када је реч о том доласку и чекању "бољих времена"( већ смо се сви добро начекали) него о питању маркетинга и промовисања клуба...
Ma sve razumem. I ja sam pesimista ali sam uvek kroz sport zeleo da ostanem optimistican koliko god da je to moguce.

A i kad kazem da se ide po skolama ne mora striktno da se da neki poklon ( i ako sam to napomenuo) ali moze da se napravi neka prezentacija da deca vide i informisu se o klubu da znaju sta im se nalazi ispred ociju.
Da se razumemo Minja je u pravu ni nas klub nije zdrava okolina za njih ali sva ta deca koja ne budu upoznala istoriju ovog kluba i stvorila neku vrstu afiniteta prema njemu pocece da navijaju za blizance a slozicemo se to je mnogo gora vrsta "decijih bolesti".

A Ofk Beograd dobro pa jos uvek i postoji jer se nalazi u gradu one dve tvorevine. Postoje ona price o navijacima Espanjola i Barselone , Minhena 1860 i Bayerne. E pa Ofk-a je jos specificnija ali necu na ovom mestu o tome. Ti ljudi koji se trude oko tog kluba mozda nisu nista ni postigli, mozda nece nista ni postici ali i kad oni odustanu nece deca nista izgubiti jer ce svakako navijati za uspeh a ne za tradiciju pa ni tu decu sa Karaburme nece puno zaboleti nestanak Ofk-a ali ostace jedna velika rupa u nasem i onako jadnom fudbalu.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija 2:1 (2:0)

Post by Turija »

U danasnje vreme je i bolje sto nema klupskog sopa, da ne nastrada neko dobro dete od sve vise ostrascenih budala.

Jedno su nase zelje, a drugo je realno stanje drustva. Nekada je celokupno vaspitanje bilo usmereno da covek bude kulturan, obrazovan, solidaran...a ne primitivan, bahat i naoruzan (ne samo kod nas, vec sve vise i u svetu). Ljudi izbegavaju ljude, a korona je samo dodatni pojacavac ,,ukusa".

Navijanje za Vojvodinu je stvar kucnog vaspitanja i zdravog rasudjivanja, pa koliko nas ima - ima. ,,Kupovina" navijaca poklonima je kratkog daha i nije u duhu izvorne Vojvodine.

OFK je urbani klub, kao i Vosa, samo je prvi platio cenu novog primitivizma. Ne predaju se, bore se (koliko mogu) i jos ima.
I Vojvodinu ta sudbina ceka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Inđija 2:1 (2:0)

Post by slanobarac »

I tako..... pobedismo mi strašnu Inđiju.
Odo' ja u off. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked