27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:2 (2:1)

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:2 (2:1)

Post by Radoye »

Deep Purple wrote:Ima nesto i do kvaliteta zvezde u poslednjij par godina.
Ma neka su kvalitetniji, ne sporim ja to, nego se iz aviona vidi razlika u pristupu. S partizanom idemo na u kost, sve je prstalo od ostrih startova, na svaki njihov lakat ili prljav potez odgovarano je istom merom, kada fauliraju nekog od nasih svi skacu hoce da se biju, vrsi se konstantno pritisak i na sudije, znaci maksimalno napaljeno i naostreno nevezano za rezultat. A protiv zvezve ukliza njihov s ledja i pokupi naseg i nema nikakve reakcije ostalih igraca nego jos ovaj nas ustane i pruza ruku, a mi njima nismo dvaput posteno uklizali celu utakmicu, nema nikakve reakcije na sudijske propuste... O tome pricam, ne radi se tu o razlici u kvalitetu (koja realno postoji) nego nas tim koji izadje protiv partizana i koji izadje protiv zvezde iako su isti igraci na terenu jednostavno se ne ponasa kao ista ekipa. To ne vidi samo ko nema oci ili ko ne zeli da vidi. Mislim, mozda bi oni pobedili i da se ljudski pobijemo sa njima, ne kazem, ali mi ni ne pokusavamo. E to meni smeta. Neka izgubimo i 5:0 ali da se vidi da smo se borili, manje bi bolelo nego ovako kad spustimo gace i naguzimo se.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:2 (2:1)

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote:Ima nesto i do kvaliteta zvezde u poslednjij par godina. Nije kao da smo skinuli gace u poslednje dve sezone ali su bolji.
Skidanje gaca nije samo kada ih pustis u gol sansi.
Skidanje gaca je i kada ne napravis 3 postena faula, kada se ne bunis na sudijske odluke, kada im viris iz bu*e na konferencijama (sto nije samo Lalatovic radio). Samo uporedi Drincicev pristup u mecu s crnima na Karadjordju i sa crvenima. Oko i dupe. Protiv crnih su goreli za svaku loptu na Karadjordju. Dobili smo gol u jako nezgodnom trenutku i preokrenuli na cistu borbu. Od kako smo izgubili tu makar kakvu nezavisnost u odnosu na vlast i crvene, mi nijednu utakmicu sa crvenim :shit: nismo okrenuli. Nismo zube pokazali...
Stavise, lagano smo na 2:0 zaboravili fudbal da igramo onomad. Te price da ne skidamo gace crvenima od kako je Lalat dosao, nego da su eto prosto bolji, su prilicno naivne. Skidamo mi gace njima vec vise od pola decenije, od kako su uzjahali ponovo, samo je ponekad pitanje da li ima potrebe ili ne, a mi ih skinemo preventivno svakako. :deal:

I ja bih vise voleo da nas otkinu zasluzeno, i da smo u procesu dobili 4-5 zutih kartona, i da su za ta tri boda prosli kroz toplog zeca, ali to prosto nije tako. Zasticeni su na svim nivoima. Samo pogledaj kakve povrede su dobijali igraci protiv njih. Kada je poslednji put bilo koji njihov igrac prosao makar 10% kao Docic ili Suma. Pritom, ne govorim o prljavim startovima, vec prosto o malo cvrscoj igri. Pa oni vise modrica dobiju na treningu od saigraca nego na 30+ meceva u ovoj smejuriji od lige.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:2 (2:1)

Post by Dragojlo »

Lalatović ima sreće što nije on bio trener na onoj utakmici iz 2-0 volšebno u 2-3 protiv cigana na Karađorđu.... Pa dan - danas bi ga ovde po Forumu i posle četiri godine razvlačili k'o najgoreg zlikovca.... A ne sećam se da je tada baš nešto puno zamerano onom mutavom Ivanoviću....
Locked