27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:2 (2:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:2 (2:1)

Post by Grof Žekula »

После Суботице, правац Сурдулица.
Куп меч заслужено добисмо, а тврде нам да су плате измирене (и да "зла крв" више не постоји), па нема разлога да се у понедељак око 16 часова не радујемо и против високопласираног Радника.
Измешати карте (играче) и напасти од старта. Само победом бранимо треће место!

Радник - ФКВ 2:2 (2:1)
1:0 - Даноски 30'
2:0 - Бјековић (аутогол) 43'
2:1 - Дринчић - 45'
2:2 - Богдановски (аутогол) 74'


Извештај са утакмице: https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2532" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, ponedeljak 14h

Post by Turija »

Tek sada, posle remija Cukarickog, pobeda u Surdulici postaje potpuni imperativ.
Jako, jako vazna sutrasnja utakmica za nas. Da se odlepimo na trecem mestu i dokazemo da ekipa moze da iznese imperativ pobede.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, ponedeljak 14h

Post by naseljekolumbija »

Утакмица ће се скоро сигурно играти по киши или снегу
CRD FCV
Posts: 1604
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, ponedeljak 14h

Post by CRD FCV »

На инстаграму сам видео информацију, мислим да ће Deep Purple имати знати боље о чему се ради јер ако сам разумео његов пријатељ води ту страницу, да је Макарићев отац у тешком стању. Надам се да ће се изборити са тим, желим му брз опоравак.
Очекујем тврду утакмицу уз жељу да се тријумфално вратимо.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, ponedeljak 14h

Post by Deep Purple »

CRD FCV wrote:На инстаграму сам видео информацију, мислим да ће Deep Purple имати знати боље о чему се ради јер ако сам разумео његов пријатељ води ту страницу, да је Макарићев отац у тешком стању. Надам се да ће се изборити са тим, желим му брз опоравак.
Очекујем тврду утакмицу уз жељу да се тријумфално вратимо.
Rekao mi je : "Bio je jako teško, ali sada se malo popravila situacija i ide na bolje"
I ja zelim da pruzim podrsku Milanovom ocu da sto pre ozdravi i da nastavi da sina podrzava jos dugi niz godina !
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, danas u 14h (NSTV)

Post by Grof Žekula »

Др за Дневник wrote:Др Чолаковић: Повређени и даље на поштеди

Лекар Војводине др Владимир Чолаковић истакао је да тренер црвено-белих Ненад Лалатовић за утакмицу с Радником тешко да ће моћи да рачуна на услуге Топића, Вукадиновића и Андрића.

-Сву тројицу, како ствари стоје, очекујем на терену најраније после репрезентативне паузе, дакле тек почетком априла – истакао је др Чолаковић. – Можда би једино Андрић могао да се нађе у конкуренцији за тим већ у Сурдулици, али је препорука да је боље да паузира и да се не напреже, како би му се расекотина на капку добро и што пре зацелила.
Дневник wrote:Утакмица Радник – Војводина игра се у понедељак у Сурдулици, с почетком у 14 часова, уз пренос читавог њеног тока на Новосадској ТВ, а биће и део мултипреноса на првом програму ТВ Арена спорт.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, danas u 14h (NSTV)

Post by slanobarac »

Opet Mrkaić u startnoj postavi??!!!
:greenbutt:
Još ako i Lazar Kurteš komentari še na novosadskoj? :evil:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, danas u 14h (NSTV)

Post by Deep Purple »

Link?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, danas u 14h (NSTV)

Post by slanobarac »

Gledam preko eon-a :(
Nisam nahvatao nešto na netu.
Kakva golčina Bjekovića.
Totalno smo pogubljeni naročito posle prvog gola. Zukić dve šanse 1 na 1.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, danas u 14h (NSTV)

Post by Turija »

Propustili smo sanse iz kojih smo morali dati bar 2 gola. Ali, zato smo primili oba nasim greskama( Vuklisa i Bjekovica).

Dobro nas tuku i klizav teren, ali mora i Vosa biti cvrsca u duel igri i sa vise trcanja.
Vratio nas je u zivot gol Drincica. Sad mozemo i do pobede.
Bolji smo, ali moramo dodati gas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:1 (45')

Post by slanobarac »

Da li je moguće promašili ovakve šanse?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:1 (45')

Post by Deep Purple »

Pogledao sam samo poslednjih 10 minuta. Samo u poslednjih 10 minuta je ukradeni vise od 3 minuta koliko je produzeno...
Teren u Surdulici nije ni za beton ligu. Na Banovom Brdu sedan produzeno plus jos minut i po preko toga. A u Surdulici samo tri.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:1 (45')

Post by Turija »

slanobarac wrote:Da li je moguće promašili ovakve šanse?
Zaista je teze promasiti, nego dati gol iz takvih zicer prilika, kako je rekao i Lalatovic.

Ne mogu biti nezadovoljan drugim poluvremenom.
Mekano smo poceli u prvom delu, ali su nas i tukli zestoko, jos uz klizav teren, dobro smo prosli bez povreda ( samo Covic).

Ono sto smeta je slab centarsut( skoro svih nasih igraca) i igra glavom posle njega.
Koliko samo igrom odskacu Drincic i Simic zbog konstantnog kretanja sa loptom i bez nje, dok su drugi nasi velike ,cekalice" lopte u noge.

Na centarsutu, igranju glavom u napadu i kretanjem bez lopte, mora se poraditi, da bi mogli praviti pritisak na protivnicki gol, kao pred kraj meca danas.
Raduje povratak Maksimovica.

PS
Makaric nam je pravio velik problem i nije mi jasno zasto nije dobio ,,flaster" od strane Bralica, jer jedino mu je on mogao parirati (ili Sanicanin, da je bio u postavi)?
Teren blatnjava livada :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:2 (2:1)

Post by Stexman »

Stvarno vise i ovaj Mrkaic, brate mili, pa dokle vise. Pa nemoj da igramo sa centarforom ako mora on da igra. Bolje cemo igrati bez njega...

Kad se samo setim koliko igraca nije dobilo uopste priliku da zaigra kod nas a ispostavilo se da su svi efikasniji od ovog balvana... Dokle bre Lalatoviću?!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 2:1 (45')

Post by 1892 »

Turija wrote:
slanobarac wrote:Da li je moguće promašili ovakve šanse?
Zaista je teze promasiti, nego dati gol iz takvih zicer prilika, kako je rekao i Lalatovic.

Ne mogu biti nezadovoljan drugim poluvremenom.
Mekano smo poceli u prvom delu, ali su nas i tukli zestoko, jos uz klizav teren, dobro smo prosli bez povreda ( samo Covic).

Ono sto smeta je slab centarsut( skoro svih nasih igraca) i igra glavom posle njega.
Koliko samo igrom odskacu Drincic i Simic zbog konstantnog kretanja sa loptom i bez nje, dok su drugi nasi velike ,cekalice" lopte u noge.

Na centarsutu, igranju glavom u napadu i kretanjem bez lopte, mora se poraditi, da bi mogli praviti pritisak na protivnicki gol, kao pred kraj meca danas.
Raduje povratak Maksimovica.

PS
Makaric nam je pravio velik problem i nije mi jasno zasto nije dobio ,,flaster" od strane Bralica, jer jedino mu je on mogao parirati (ili Sanicanin, da je bio u postavi)?
Teren blatnjava livada :oops:

Interesantno bi bilo negde iskopati tabelu prvih poluvremena, siguran sam da smo u zoni ispadanja. Bonusi su nam nekvalitetniji u odnosu na matore. Takva generacija....nadam se da će Novevski Kabić i ta ekipa biti bolja, sledeće sezone.
Come on you Reds!
Locked