26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 15h (Multiprenos Ar

Post by Turija »

Prvih pola sata dobro, ostalo po obicaju, branjenje stecenog vodjstva i losu nasu igru u drugom poluvremenu. Ne sme Vojvodina da se grcevito brani protiv Javora, pogotovo u NS.

Hajde, ovog puta i da razumem, jer igramo u cetvrtak jako vazan mec u Subotici.

PS
Ne razumem ovo dodvoranje Lalatovica gazdi Cukarickog? Je l se to on priprema i preporucuje preko tv ekrana za odlazak kod njih?
Koliko god Cukaricki, trenutno, imao vise novca od Vose, nikad nece biti klub kao Vojvodina. Tako da, aktuelni trener Vojvodine, ne sme na taj nacin da omalovazi Vosu sto je povratila, na trenutak izgubljemo, trece mesto na tabeli.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3498
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 15h (Multiprenos Ar

Post by slanobarac »

newnowapv wrote:
Neizlecivi wrote:Jel ima prenosa na Novosadskoj?
Ima prenosa, slika uzasna...
Ne znaš šta je gore. Slika ili ton?
Bondžulić izrasta u odličnog trenera.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 15h (Multiprenos Ar

Post by Pera Centar »

Konacno golman na golu.Prvo poluvreme odlicno.Drugo za zaborav ili brigu.Gemovic odigrao najbolje poluvreme od kad je u Vojvodini.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by Rabba »

Vukliš danas neuobičajeno nesiguran. U nekoliko navrata je mogao kumovati golu Javora. I pored toga vidi se mnogo veća sigurnost zadnje linije kad je iza njih on a ne Simić. Nadam se da je sadistički eksperiment sa Simićem završen i da ga od sledeće sezone više nećemo gledati u našem dresu. Vukliš na crtu, Toromana početi uvoditi polako a poziciju trećeg golmana popuniti nekim detetom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by Deep Purple »

Rutinska pobeda. Drugo poluvreme mrlja ali moramo bolje koristiti sanse. Gemovic je morao iz one situacije postici gol ali svakako dobar mec iza njega. Novica je dobio neke minute i to je pozitivna stvar jer je ore dolaska kod nas imas dobru sezonu u Grckoj a i svi mi znamo kakav je igrac tako da ocekujem da u finisu sezone bude na svom nivou. Imali smo srece prilikom proklizavanja Vuklisa. Vuklis ima 32-33 godine ali je u naponu snage sto se moze videti po njemu. Ja bih njega gurao ovu i sledecu sezonu i onda Toromana postavio na gol. Ali mozda moze Toroman i sledece sezone. Ovom timu fali jedan veznjak koji fali razliku (to je trebao biti Novica ali usled mnogo problema u kojim se nasao nije do sad pokazao svoje pravo lice). Dva stranca bi bila prava mera na pozicijama u veznom redu i u samom spicu napada. Treba ispratiti Sise-a iz Pazara igra odlicno a danas je bio kapiten Pazara. Ima ugovor do kraja sezone. Sada nam slede dve teske utakmice u gostima protiv Spartaka u kupu i Radnika u prvenstvu. Spartak mozda i mec sezone.
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by N13 »

Prestiz iz Metalca ljudi!
Ispratio sam ga danas, dao gol, iznudio penal, iznudio crveni karton.
Pobegao odbrani X puta.
Jako podseca na Abua!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by Djisa »

N13 wrote:Prestiz iz Metalca ljudi!
Ispratio sam ga danas, dao gol, iznudio penal, iznudio crveni karton.
Pobegao odbrani X puta.
Jako podseca na Abua!

Za njega su zainteresovani i blizanci i timovi iz inostranstva. Nemamo mi sanse.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by Deep Purple »

Metalac je koliko znam odbio 500k od neke ekipe iz Belgije za Prestiza.
Nama trebaju da budu realne mete Dilan Ortiz i Abdulaj Sise. I jedan i drugi se mogu dovesti besplatno jer im isticu ugovori. Ortizu nakon pozajmice istice ugovor sa Nacionalom. Isti je slucaj sa Sisseom kojem istice ugovor sa Novim Pazarom a njega zastupa menadzer Mladen Ratkovica.
Ako finansije budu omogucile najbolji moguci prelazni rok u vezi napadaca bi bilo dovodjenje Cabule i Ortiza i povratak Pantelica sa pozajmice. Cabula i Ortiz ne primaju velike plate i mislim da bi mogla postojati neka mogucnost dovodjenja njih dvojice a odlazak Mrkajica. Dakle na mestu spica bi mi bili Cabula Ortiz i Pantelic i svako da se bori za mesto startera. Cabuli bi to bio prvi inostrani angazman. Pantelic dobija minute u Indjiji i taman se privikava za sledecu sezonu. Dok se Ortiz vec navikao na nas fudbal. I sto je najvazmije sva trojica su razliciti profili napadaca. Ovo je samo neka moja zamisao.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor, nedelja 15h (Multiprenos Ar

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Prvih pola sata dobro, ostalo po obicaju, branjenje stecenog vodjstva i losu nasu igru u drugom poluvremenu. Ne sme Vojvodina da se grcevito brani protiv Javora, pogotovo u NS.

Hajde, ovog puta i da razumem, jer igramo u cetvrtak jako vazan mec u Subotici.

PS
Ne razumem ovo dodvoranje Lalatovica gazdi Cukarickog? Je l se to on priprema i preporucuje preko tv ekrana za odlazak kod njih?
Koliko god Cukaricki, trenutno, imao vise novca od Vose, nikad nece biti klub kao Vojvodina. Tako da, aktuelni trener Vojvodine, ne sme na taj nacin da omalovazi Vosu sto je povratila, na trenutak izgubljemo, trece mesto na tabeli.
Mislim da Lalatovic produzava ugovor sa nama.
CRD FCV
Posts: 1605
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by CRD FCV »

Рутинска победа, једна од оних које нам често фале за мирно маштање о Европи. Нема се много шта рећи осим да је четвртак пред нама.
Задовољство је било видети Максу на терену.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by Dragojlo »

Meni je, recimo, drago što imamo na golu dostojnog naslednika Saše Todića posle toliko godina ... Ako ne grešim, Vukliš nije savladan celih 5 zadnjih utakmica što je branio... Od Benovog gola u 75.minutu protiv cigana, to je celih 465 minuta igre! To od gorepomenutog Todića naovamo mislim da nijedan golman nije uspeo... :lala:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3839
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote:Meni je, recimo, drago što imamo na golu dostojnog naslednika Saše Todića posle toliko godina ... Ako ne grešim, Vukliš nije savladan celih 5 zadnjih utakmica što je branio... Od Benovog gola u 75.minutu protiv cigana, to je celih 465 minuta igre! To od gorepomenutog Todića naovamo mislim da nijedan golman nije uspeo... :lala:
13 meceva a 9 bez primljenog gola. Primio je od Pazara 3, Metalca 3 zvezde 2, Rada 1 i Protiv Backe ga je zamenio Toroman i primio gol.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Javor 2:0 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Dragojlo wrote:Meni je, recimo, drago što imamo na golu dostojnog naslednika Saše Todića posle toliko godina ... Ako ne grešim, Vukliš nije savladan celih 5 zadnjih utakmica što je branio... Od Benovog gola u 75.minutu protiv cigana, to je celih 465 minuta igre! To od gorepomenutog Todića naovamo mislim da nijedan golman nije uspeo... :lala:
Imao je Brkic. Sezona 10/11, i to mu je 1:1 s Metalcem presekao potencijalnu seriju od 10 utakmica bez primljenog gola. Ta odbrana je bila strasna, steta sto su svi osim Brksa i Pavlovica ispali teska :shit: .
Locked