25. kolo: partizan - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

25. kolo: partizan - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

За четврти успех за редом над овим ривалом, без Човића (картони) и Топића (повреда), као и Младеновића и Ђурића (печалба), данас на стадиону који ових дана је био и мета посете органа реда...
ДНЕВНИК wrote:"Партизан игра квалитетан нападачки фудбал и због тог опредељења они су и ефикасни, кад се узме у обзир да смо ми трећепласирани тим, а да су они тренутно на другој позицији и то морам да кажем заслужено. Очекује нас један тежак меч, али ја апсолутно верујем у свој тим, верујем у своје играче. Ми идемо тамо да се надигравамо са њима. Нећемо се бранити, покушаћемо и ми да играмо за гол више", рекао је Лалатовић

"Немамо разлога за страх, моји момци су показали да знају да играју против Партизана, што говори и чињеница да имамо последње три везане победе против њих. У финалу Купа смо их победили, освојили трофеј, у Новом Саду су водили па смо ми преокренули на 3:2, тако да ће они сигурно тражити неку освету да покажу да су бољи тим од нас", додао је Лалатовић.

"Очекујем тврду и неизвесну утакмицу, очекујем да моји играчи дају свој максимум, не 100 него 200 посто својих могућности и да са правом покажемо да смо ту где јесмо. Оно што је мени циљ ове године јесте да одбранимо трофеј Купа Србије. Утакмица ће свакако бити један спектакл и криво ми је што је корона и што неће бити публике јер тада утакмица добије на жару, на борби, на једној врелој атмосфери као што је било у Нишу. Ја за такве утакмице живим и волим такве утакмице да водим, оне ме инспиришу и извлаче максимум како из мене тако и из мојих играча", каже Лалатовић.
партизан - ФКВ 2:0 (1:0)
1:0 - Асано 25'
2:0 - Асано 64'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2486" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Grof Žekula »

Deep Purple wrote:Derbi sa partizanom koji ponovo sa klupe predvodi Stanojevic sa kojim smo vodili uvek "zestoke" meceve. Oni nas cekaju puni samopouzdanja nakon 12 pobeda od kojih je upravo poslednja i najubedljivija. (Indjija - partizan 0:6) Sigurno puni samopouzdanja da niz poraza protiv nas prekinu. Mi idemo put Beograda nakon minimalne pobede nad Napredkom, poljuljani raznim stvarima unutar i van kluba ali sa zeljom da niz pobeda nad rivalom produzimo. Za ovaj mec nisu dostupni :. Djordje Djuric , Bogdan Mladenovic (transfer/pozajmica), Mirko Topic (obnovljena povreda) i Nemanja Covic (kartoni).
Nenad Lalatovic na konferenciji pred utakmicu :
Партизан игра квалитетан нападачки фудбал и због тог опредељења они су и ефикасни, кад се узме у обзир да смо ми трећепласирани тим, а да су они тренутно на другој позицији и то морам да кажем заслужено. Очекује нас један тежак меч, али ја апсолутно верујем у свој тим, верујем у своје играче. Ми идемо тамо да се надигравамо са њима. Нећемо се бранити, покушаћемо и ми да играмо за гол више", рекао је Лалатовић на конфенецији пред сутрашњи дуел.

"Немамо разлога за страх, моји момци су показали да знају да играју против Партизана, што говори и чињеница да имамо последње три везане победе против њих. У финалу Купа смо их победили, освојили трофеј, у Новом Саду су водили па смо ми преокренули на 3:2, тако да ће они сигурно тражити неку освету да покажу да су бољи тим од нас", рекао је Лалатовић.

Izvinjavam se sto pokrecem temu pre svega sto sam svez clan i ne zelim da se namecem na bilo kakav nacin ali mislim da je tema pred ovaj duel bila neophodna.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Turija »

Po svoj prilici i stvorenom ,,ambijentu", cini mi se da ce nas Cukaricki preteci posle ovog kola :?:
No, hajde da podrzimo optimizam nasih igraca i trenera. Igracki smo podjednaki.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Istocno stajanje »

Tesko da cemo izbeci poraz, ocajni smo, oni opet u odlicnoj formi i zele da nas dobiju kao nikada pre. Bod bi bio kao kuca! Samo da ne bude katastrofa...
Ne vidim zasto bismo se toliko plasili Cuke, sve i da budu ispred nas na tabeli gotovo sigurno i cetvrti ide u LK.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

Vodi ih stanojevic koji gaji animozitet prema nasem klubu koji je kulminirao posle finala kupa i one sramne press konferencije. Lalatovic i stanojevic su slicni treneri koji igru svojih ekipa zasnivaju na mentalitetu i samopouzdanju. Ekipi partizana "klecaju" kolena od nas u poslednje vreme ali to ne mora nista da znaci. Individualno su neosporivo kvalitetniji od nas ali nije to velika razlika. Velika razlika je u vrednosti tima. U ovom trenutku stojim iza toga da nas tim ima kvalitetnije domace igrace od njih ali da njihovi stranci prave veliku razliku na terenu.
partizan voli da igra napadacki ali im najvise prija kada njihovi igraci imaju prostora u napadu i igraju na kontre ili polukontre, mi moramo da uspostavimo dobru komunikaciju izmedju veze i zadnje linije i da tu nema puno rupa u igri. Ja bih poceo u formaciji 5-4-1 ili 3-6-1 kako je kome draze. Sa tri stopera i dva beka. U veznom redu se pobiti sa njima. Fali ce im Zdjelar koji se oporavlja od virusa covid-19 (pozitivan pred mec sa Indjijom). I ovom prilikom koliko god da ne gajim neke fudbalske emocije prema njemu zelim mu uspesan i brz oporavak.
Igracima i treneru puna podrska sta god da se desi u danas ali nadam se da ce igrati do poslednje kapi znojaa i istorija nas je naucila da kad god smo bili negde favoriti uglavnom smo se proveli kao bosi po trnju dok smo veoma cesto umeli da iznenadimo kada god bi ljudi digli ruke od nas. Drino kapitenu vodi nas do nove pobede nad partizanom. Pa da potpisemo sa Drinom ugovor do kraja karijere i da fudbal napusti kao jedna nasa mozda ne kao legenda ali kao neko ko nam je puno dao ! Zavoleo nas je, zavoleli smo ga.
To se nasa Vojvodina bori !
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by torrente »

tako je Deep Purple,konacno malo optimizma inace na ovom vecito mracnom forumu koji i u bilo kakvom uspehu"ako ovde i postoji uspeh"vidi trostruku zaveru...
Daj malo base-a...
idemo danas ,samo jako,ne plasimo ih se i cvrsto ! :cheers:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

@torrente Na pobedu pa kako bude.
Zvanicno startnih 11 su: Simić – Andrić, Bralić, Saničanin, Devetak, Đorđević – Drinčić – Vukadinović, Novevski , Simić – Mrkaić.
@Turija Novevski u 11 :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by gospodinFKV »

To je ta cvrstina nazad. Sva tri stopera su odlicni, Andric i Djordjevic takodje. :cheers:
Raduje me ova postava. Zube pokazite crnim :shit: , i borbom na terenu da sterate jednu debelu ku****u upravi koja je na sve nacine pokusala da vas destabilizuje pred ovaj mec. :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by slanobarac »

Ovo je klasična bunkeraška postava. Kko će tu povezati odbranu sa krilima? Drinčić je ostavljen sam a oni su tu oko centra najjači. Simić i Vukadinović ako dobiju koju ispucanu loptu pa da se nadamo nečemu. Bod se ne osvaja bunkerom već napadom. Ajde, videćemo već šta je trener zamislio.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Deep Purple »

Nije to toliko lose ali se bas oseti da nemamo spica za ovaj nivo. Gemovic umesto Novevskog i Bojic umesto Mrkajica i da jurimo rezultat.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Nije to toliko lose ali se bas oseti da nemamo spica za ovaj nivo. Gemovic umesto Novevskog i Bojic umesto Mrkajica i da jurimo rezultat.
Da.
Medjutim ne uvodi se klinac bez superligaskog iskustva, u najtezu utakmicu, gde ga npr cuva internacionalaci bivsi reprezentativac Obradovic. Nije cudo sto je Novevski ,,sagoreo" u zelji.
Inace, zadovoljan sam 3 stoper, mada je Sani pogresio kod gola, Simic imao loptu na ruci, a pre tog gola bila je ruka igraca partizana.
Sudija ima kriterijumdosudjivanja faula u kojem ce se izgubiti svi biti besni na njega.
Inace, mislio sam da su arenini komentatori najgori, ali nisu. Gori je b92 na kojem sam gledao prvo poluvreme.
Nisam nezadovoljan nasim izdanjem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Nije to toliko lose ali se bas oseti da nemamo spica za ovaj nivo. Gemovic umesto Novevskog i Bojic umesto Mrkajica i da jurimo rezultat.
Da.
Medjutim ne uvodi se klinac bez superligaskog iskustva, u najtezu utakmicu, gde ga npr cuva internacionalaci bivsi reprezentativac Obradovic. Nije cudo sto je Novevski ,,sagoreo" u zelji.
Inace, zadovoljan sam sa igrom 3 stopera, mada je Sani pogresio kod gola, Simic je imao loptu na ruci, a pre tog gola bila je ruka igraca partizana.
Sudija ima kriterijum dosudjivanja faula u kojem ce se izgubiti i svi akteri biti besni na njega. Nasi narocito.

Nisam nezadovoljan Vosinim izdanjem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by slanobarac »

68 minuta bez šuta u gol. Bravo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by Neizlecivi »

Ne mogu da se oduprem utisku koliko je Andric los u ofanzivi. Ovo boli...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: partizan - VOJVODINA, danas u 16h (Arena, B92)

Post by CRD FCV »

Рекао сам пре утакмице да ће бити добро ако изгубимо само 2:0 тако да је овај резултат задовољавајући. Претрчали су нас и предрибрали у сваком делу поља. Нисмо имали овде шта да тражимо. Бодове вијамо против других екипа.
Саничанин ми делује као кривац за оба гола.
Симић је можда могао да одбрани први гол.
Мркаић био солидан, двапут је лепо задржао лопту и предриблао чувара, мсм да њега није требао да мења.
Дриничићу је време да има много мању минутажу, нзм да ли има неко ко га може мењати.
Јако мало откривања, излазака по лопту, бунарење поготово са стране а баш то не иде. Заправо ништа не иде.
Коментатор ок, назвао је Аранђела Вукадиновић ал ајд.
Ова фора са звуком навијача је нешто што смо и ми требали да уведемо још раније, нзм да ли имамо материјала за то.
Locked