23. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

23. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Прва пролећна победа и (не)очекивана посета врхушке ФСС минуле среде, предусловиће недељни дуел нашег тима у Лучанима. Како нам Чукарички дише за вратом, не верујем, ако Европу заиста желимо, да имамо икакву другу солуцију осим да нападнемо.

Мултипренос на Арени 2, за Новосадску се под преносом изгледа подразумева нешто што је "добро да га има, иако то заправо и није".
Анрић за Званични сајт wrote:– Сигурно нас очекује једно тешко гостовање, Младост је од почетка пролећног дела сезоне узела само један бод, тако да ће сигурно покушати на све начине да нама узме бодове. Идемо тамо да се надигравамо – рекао је Андрић.
Званични сајт wrote:За утакмицу против Младости, под знаком питања су и даље Човић и Ђурић који се опорављају од лакших повреда и на које шеф стручног штаба Војводине Ненад Лалатовић неће још увек са сигурношћу моћи да рачуна, док су сви остали спремни и конкуришу за састав тима.
Младост - ФКВ 1:1 (0:1)
0:1 - Вукадиновић 18'
1:1 Бојовић (пенал) 63'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2447" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Turija »

Cukaricki danas pobedio, mora i Vosa sutra.
Nema kalkulisanja, a cini mi se da ce biti do kraja prvenstva tako.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by newnowapv »

Znaci ispusili za prenos na novosadskoj?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Deep Purple »

Nema nas ni Areni 2 a trebali smo kao glavni prenos. Ovaj meč mi ozbiljno smrdi.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Neizlecivi »

Genijalna odluka, genijalne televizije.
Prenose Partizan-Radnik na areni1, dok na areni2 ide multiprenos sa nosecom utakmicom zamisli isto Partizan-Radnik.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Turija »

Neizlecivi wrote:Genijalna odluka, genijalne televizije.
Prenose Partizan-Radnik na areni1, dok na areni2 ide multiprenos sa nosecom utakmicom zamisli isto Partizan-Radnik.
Glupost nad glupostima. Ili ti nevidjeni bezobrazluk.

A Novosadska pouzdana ,,k'o vrbov klin".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Pera Centar »

Vodimo 1:0.

Jel ima neko link gde bi mogao da se gleda i ovako kilav prenos?
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Bane »

Znam da je ružno reći al jebem ti novosadsku.... Upropasti mi dan... Koji k***c najavljuju onda
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Pera Centar »

https://www.saznajnovo.com/2021/01/arena-sport-2-uzivo/" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo linka ko hoce da gleda, kakva drzava takva i drzavna televizija, Banana.

Majmuni prenose crno go..o na 2 kanala.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Turija »

Umesto da damo drugi gol zbunjenom protivniku, mi ga primamo.
Ali, to je taktika naseg trenera. Brani minimalno vodjstvo, pa kad primis gol, onda ,,'ajmo sad". E, tad se i protivnik moralno podigao.
No, videcemo imamo li snage i znanja da osvojimo tri boda ili ostanemo i bez ovog jednog?

PS
Ne mogu da verujem sta je Topic promasio :frown:
Penal na Gemovicem 1/1.
Ali nece nam nikad sudije pomoci, to treba da znamo i zato ne smemo da cuvamo minimalno vodjstvo NIKAD.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by naseljekolumbija »

Још један лош резултат, можда и боље што није био пренос. Могу да замислим каква је била игра на тој ораници. Лоше је то кренуло овог пролећа, у свим аспектима. Не очекујем боље ни у наставку
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by gospodinFKV »

Bice mucenje, vidim.
Ceka nas jos barem 3-4 prilicno nezgodna gostovanja. Crne cemo tesko dobiti i 4. put, crvene necemo jos par godina, a imamo jos i Surdulicu i smrad. Kod kuce nas isto cekaju par prilicno zaje*anih ekipa, koje su znale da nas dobiju na Karadjordju (Radnicki, Javor,...).

Sve u svemu, prosuta 2 boda, ponovo...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by MiSmoFKV! »

Falila je podrška sa tribina kao protiv Voždovca :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Turija »

Da li je onu sansu na kraju promasio Kovacevic?
Meni izgledalo kao da je Topic, a kanda je Kovacevic u pitanju, kako pisu portali i arena?
Tako lose zahvatiti loptu iz onakve priliku je nesvatljivo.

PS
Kakav je penal dosudjen Lucanima?
Nisam gledao bas stalno glupi multiprenos na areni. Posteno su me iznervirali neprofesionalnoscu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by slanobarac »

Turija wrote:Da li je onu sansu na kraju promasio Kovacevic?
Meni izgledalo kao da je Topic, a kanda je Kovacevic u pitanju, kako pisu portali i arena?
Tako lose zahvatiti loptu iz onakve priliku je nesvatljivo.

PS
Kakav je penal dosudjen Lucanima?
Nisam gledao bas stalno glupi multiprenos na areni. Posteno su me iznervirali neprofesionalnoscu.
Penal za Lučane je glup da gluplji ne može biti. Lopta odskače nepravilno i udara Andrića u ruku a oko njega na 10m nema protivničkog igrača. Teška svinjarija ali i to je fudbal. Igramo dve sezone u istom sastavu i jedino što zaključujem da su igrači limitiran a trener genije ili su igrači ok a trener je pacer. Počeo je da opasno meša sastav iz kola u kolo. Jedini sigurni su Mrkaić(nezasluženo) i Drinčić eventualno Bralić(zasluženo). Nema 'leba od ovoga.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked