23. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by ssnigd »

Neizlecivi wrote:Genijalna odluka, genijalne televizije.
Prenose Partizan-Radnik na areni1, dok na areni2 ide multiprenos sa nosecom utakmicom zamisli isto Partizan-Radnik.
Odavno govorim da je arena najsmrdljivija televizija koja postoji na ovom svetu. Nema tih para, a da bi me naterali da i dinar jedan dam za to smece. Radije cu za zadrugu slati poruke, nego onim govnarima dati dinar.
Na dva programa emitovati jednu te istu utakmicu, pa to nije cak u rangu onog Afrikanca sto ne zna da cita imena klubova, a radi kao voditelj na tvu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by newnowapv »

ssnigd wrote: Odavno govorim da je arena najsmrdljivija televizija koja postoji na ovom svetu. Nema tih para, a da bi me naterali da i dinar jedan dam za to smece. Radije cu za zadrugu slati poruke, nego onim govnarima dati dinar.
Na dva programa emitovati jednu te istu utakmicu, pa to nije cak u rangu onog Afrikanca sto ne zna da cita imena klubova, a radi kao voditelj na tvu.
Inace taj Afrikanac je gluma, on je glumac :D
Ali za to da im ni dinar ne bih dao, tu si u pravu!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Turija »

Gledam i danas domacu ligu i kako se izvode prekidi.
Mogu da kazem da ih mi izvodimo najgore od svih ekipa.Svaka cast Drincicu za pozrtvovanost, trcanje i volju, ali su njegovi prekidi ocajni ( svaki 10i 15i je donekle upotrebljiv).
Zato ga valjda i hvale na areni da Lalatovic ne bi menjao izvodjaca.

PS
Sudjenje u Subotici, teska navlakusa. Na kraju Buac je morao da bira reci, da ne bi bio kaznjen. Pri kraju utakmice svaki kontakt faul za zvezdu, a za Spartak nista.
Jeste zvezda stvarala sanse, ali ne mora uvek da se pobedi ako imas inicijativu.

Zasto nama Jovanovic toliko cesto sudi, a zvezdi skoro nikad?
I to je pitanje za razmatranje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Da mi ipak prvo pogledamo sebe.
Neće ni arena ni sudija a ni trener naučiti Mrkaića da postigne gol.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

slanobarac wrote:Da mi ipak prvo pogledamo sebe.
Neće ni arena ni sudija a ni trener naučiti Mrkaića da postigne gol.
Sve je tako, ali mi se cini da nas Jovanovic prilicno gazi i da nemamo 50:50 sudjenje. Koji je razlog, ne znam?

Onaj start nad Gemovicem je penal, tu nema pustanja prednosti (mada je Kovacevic morao dati gol iz te pozicije).
Jovanovic ili nije hteo da svira penal ili nije imao ,,petlju" da u poslednjim sekundama svira penal za goste?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 13h

Post by Stexman »

Turija wrote: Zasto nama Jovanovic toliko cesto sudi, a zvezdi skoro nikad?
I to je pitanje za razmatranje.
Mozda je pravo pitanje zasto tako cesto sudi na nasu stetu!?

Mogao bi i klub da javno postavi to pitanje... mada sada kad nam je FSS pomogao pitanje je dal smemo da talasamo.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... penal.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja to vec odavno ne znam ( i napisao u jednom postu), tj od ovih novih ,,pravila" koja su, kanda, koncipirana na davnoj Vujketovoj anegdotskoj izjavi :
penal je kad sudija dosudi.
Eto, to su danasnja pravila u 21 veku i sa VAR tehnologijom.
Uzas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Mnogo stvari on ne zna, ne samo kada je penal.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by fare »

Penal nad Gemovićem ko kuća.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Rabba »

Penal nad Gemovićem ne da nije postojao, nego dečka treba da bude sramota dresa koji nosi. Takođe, mora se uložiti žalba na penal dosuđen za Mladost, neverovatno mi je da sudija takvog renomea svira ovakav penal. Niti je rukom igrano namerno, niti je bila u neprirodnom položaju, niti je ostvario Andrić neku prednost time što ga je pogodila u ruku, niti je sprečio neku gol šansu time što je igrao rukom. Potpuno nestvarno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by fare »

Rabba wrote:Penal nad Gemovićem ne da nije postojao, nego dečka treba da bude sramota dresa koji nosi. Takođe, mora se uložiti žalba na penal dosuđen za Mladost, neverovatno mi je da sudija takvog renomea svira ovakav penal. Niti je rukom igrano namerno, niti je bila u neprirodnom položaju, niti je ostvario Andrić neku prednost time što ga je pogodila u ruku, niti je sprečio neku gol šansu time što je igrao rukom. Potpuno nestvarno.
Svima je bio penal čak i ovima na Areni penal ko kuća kažem ponovo šta traži ruka protivnika na Gemovićevim leđima?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Rabba »

Nikako mu nije zabranjeno da drži ruku gde hoće, dok god ne ometa igru. Ne vidi se nikakav trzaj, nikakav nagli pokret, ni ruke, ni gornjeg dela tela koji bi ukazao na neko kontinualno guranje. Mali dripac osetio ruku na leđima pa se bacio kao da ga je rafal pokosio. Umesto da je pokušao da završi akciju. Karton zbog umetničkog dojma je trebalo da fasuje. Da sam sudija, ukazao bih mu da na Spensu, iako nije baš popularno, postoje časovi skokova u vodu, ako mu je već do teatralnih uskoka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by fare »

Ukratko blizancima bi bio 3 puta sviran a i protiv nas je sviranih takvih penala ihaj. Ali dobro svako ima svoje viđenje ja sam igrao fudbal 20 godina pa znam šta su sve sudile sudije.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by gospodinFKV »

U principu ste u pravu i jedan i drugi, donekle.
Pao je kao metkom pogodjen, i siguran sam da je donekle i to uticalo na odluku da se ne svira. Meni bilo smesno kad sam video. Od ovoga je jedino smesniji onaj pad Spiridonovica ili koga vec, kad je (gle cuda) sviran penal za zvezdu, pa mu se pola drzave smejalo.

S druge strane, da je pao pametnije, da je probao da zavrsi akciju, napravi jos koji korak pa da proba, mozda bi ovaj i svirao penal, jer je minimalnih elemenata za penal bilo. Ono sta ovim balvanima koje skupljamo i oblacimo u dres FKV treba da dodje iz dupeta u glavu je da mi nismo blizanacka :shit: i da se nama takve smehotresne teatralije nece svirati nikad. Arena se slozila da je penal, jer im je to profesionalna deformacija - toliko prenose njihove meceve, pa vide takve ''penale'' zdusno navijajuci, da u jednom trenutku to postaje ''cist'' penal. Iskreno, pre bih da ne dobijemo penal, nego da dobijemo takav penal na racun neke ekipe koja nije jedna od ta dva kancera. Sve drugo - samo smo druga strana istog novcica.

Penal za njih, s druge strane, je teska svinjarija.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23 kolo: Mladost - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Ljudi, sta je vama?
Ako ne verujete da je Gemovic izbacen iz ravnoteze, probajte sami da trcite brzinom, skoro do punog sprinta ( cak i bez lopte), pa da vam neki Satara stavi ruke na rame, videcete da li ce te pasti.
Naravno, ne tako kao Gemovic, ali cete pasti.

Tako, da penal je ,, k'o kuca", jer je igrac nepropisno ometen u gol sansi u 16m.
U odnosu na dosudjeni Andricu od istog sudije, na istoj utakmici, ovo je penalcina par ekselans.
Samo Gemovic nije trebao tako pasti, a da je izgubio kontrolu nad loptom i telom, nema dileme.

PS
Znate da nisam fan Gemovica i da sam N puta pisao da treba nekog naseg mladog igraca da ubacujemo na tu poziciju, ali ne mogu zbog toga ici do tacke da kazem za ono sto je bilo, da nije. Zanemarite ime igraca u toj situaciji.

I ovo je tacno
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... ravdi-boga" onclick="window.open(this.href);return false;

A, najgore bi bilo da nam sad to vrate na isti nacin na koji su nam uzeli. Ne treba nam takva sramna kompenzacija

Nisam ni Lalatovicev fan, ali je ovog puta u pravu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked