22 kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

22 kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

ТОПИЋ за Дневник wrote:Првотимца Војводине Мирко Топић сматра да Војводину очекује тешка такмичарска утакмица.

„Вождовац је на средини табеле, а у претходна два сусрета смо успели да их победимо, па се надамо да ће и овога пута бити тако. Они су једна од млађих екипа у нашој лиги и форсирају фудбал кроз посед, па мислим да су добра средина за младе играче. Надамо се позитивном исходу и идемо на три бода“, каже Топић.
ФКВ - Вождовац 2:0 (0:0)
1:0 - Вукадиновић 49'
2:0 - Бојић 80'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2433" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by Deep Purple »

Čukarički nam je prišao na samo jedan bod zaostatka tako da ništa sem pobede ne dolazi u obzir. Želja kao i drugom poluvremenu protiv Čukaričkog i mislim da pišemo rutinske bodove. Nakon dva teška meča mislim da je došao red i na prvu pobedu u drugom delu sezone i da igračima padne teret sa srca.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by slanobarac »

Biće ovo teška utakmica.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by Bane »

Kakav je ovo prenos sunce ti jebem...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by Deep Purple »

Bane wrote:Kakav je ovo prenos sunce ti jebem...
Vise sam video na Areni u Multiprenosu nego na NSTV
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by N13 »

Pa kakva je ovo slika, kakvo je obo gubljenje signala.
Cestitke novosadskoj tv za pokusaje da se radi orenos, cenim to... Ali bolje ne raditi orenos, neko ga raditi ovako.
Em je rezolucija niska i za mobilne telefone (kamoli televizore), em brate malo malo, zakoci na nekoliko minuta. Digitalno doba, 21. vek? Strasno...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by slanobarac »

Lazar Kurteš, čovek totalno ne poznaje materiju, neprofesionalan prenos meča. Ko njemu daje platu da mi je znati?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by Deep Purple »

Veljko Simić je pun pogodak.
Danas dve asistencije (kod prve situacije je hteo da šutira ali je samo zakačio loptu koja je stigla do Vukadinovića).
Možda i naš najbolji igrač od početka priprema do danas.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Veljko Simić je pun pogodak.
Danas dve asistencije (kod prve situacije je hteo da šutira ali je samo zakačio loptu koja je stigla do Vukadinovića).
Možda i naš najbolji igrač od početka priprema do danas.
I za mene je Simic i veceras ostavio najjaci utisak. Igra rezonski i dobro se krece.

Teska pobeda i tesko pracenje utakmice na Novosadskoj tv. No, bolje i takav prenos, nego nikakav. Zaista je sramotno za Novi Sad da gradska televizija ima ovako losu opremu.
Po meni, Kurtes daje dobre zakljucke, samo je previse usporen i uspavljujucii.

Veceras oba Simica na nivou.
Ponovo najslabiji nas najstandardniji ,,napadac" , ako se to, uopste, moze reci za Mrkaica. Ostali, ne bas mnogo primetni.
Bojic i Covic su, u svakom slucaju, korisniji od Mrkaica i Gemovica.
Nezasluzeno je ispao iz postave mladi Bjekovic. Ali, hajde, neka bude tako, ali ja ne vidim velikog smisla da se forsira Andric, iako nije los bek, jer nije nasa perspektiva.
Od startera dobri Bralic, Djordjevic, Drincic, na momente Vukadinovic.
Rezervisti nisu imali puno prilike da se pokazu. Bojic je rutinski iskoristio svoju gol sansu. Sasvim dovoljno za dobijenu minutazu.

Idemo dalje, Cukaricki ce da nam ,,duva za vrat" do kraja sezone, zato moramo, uvek, maksimalno odigrati.
:cheers:
Last edited by Turija on Wed Feb 17, 2021 7:27 pm, edited 3 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by N13 »

Kod prvog gola mi se cini da je Simic bio u ofsajdu, ali da ne gresim dusu, sacekacu da pogledam snimak.
Utakmica jako dosadna za gledanje, previse prekida... bitna su 3 boda.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by Djisa »

Kao da sam gledao snimak iz '89! Na radiju se vise vidi!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by slanobarac »

N13 wrote:Kod prvog gola mi se cini da je Simic bio u ofsajdu, ali da ne gresim dusu, sacekacu da pogledam snimak.
Utakmica jako dosadna za gledanje, previse prekida... bitna su 3 boda.
Ofsajd kao vrata,čini se.
Nego, ovaj Simić je najbolji kradljivac lopte što sam ikada video. Malo je brzoplet, verovatno željan dokazivanja alivrlo koristan za tim. Mrkaić? Šta više reći a ne uvrediti momka? Bojić i Čović iako nisu klasični špicevi su 100x produktivniji. Simić mnogo sigurniji nego protiv Čuke.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by Beonic »

Deep Purple wrote:Veljko Simić je pun pogodak.
Danas dve asistencije (kod prve situacije je hteo da šutira ali je samo zakačio loptu koja je stigla do Vukadinovića).
Možda i naš najbolji igrač od početka priprema do danas.
Kod drugog gola asistent je Drinčić, koliko sam video Simić nije učestvovao u tom napadu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by Deep Purple »

Beonic wrote:
Deep Purple wrote:Veljko Simić je pun pogodak.
Danas dve asistencije (kod prve situacije je hteo da šutira ali je samo zakačio loptu koja je stigla do Vukadinovića).
Možda i naš najbolji igrač od početka priprema do danas.
Kod drugog gola asistent je Drinčić, koliko sam video Simić nije učestvovao u tom napadu.
Zar nije on oduzeo loptu i dodao Bojiću ?
EDIT: Upravo sam odgledao pregled meča i u pravu si loptu je oduzeo Drinčić a ne Simić. Simić je bio pored Drinčića u tom trenutku.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 22 kolo: VOJVODINA - Voždovac, danas u 16 (Novosadska TV

Post by CRD FCV »

Слика катастрофа. Коментатор ми је на почетку био исто катастрофа али како је меч одмицао он ми је био све бољи. Уме да да корисне податке што је више него што је велики број коментатора способно да уради током преноса. Новосадској ТВ хвала свакако, многи сад могу да погледају Вошу па тако и мој отац који не би иначе гледао али је принуђен услед мог утицаја па му је сад прешло у навику.
Утакмица рутинска, три бода су узета. Тако да нам буде до краја сезоне осим против недодирљивих јер је то више од игре и добри смо.
Деловало ми је да је Симић из офсајда дирао лопту код првог гола.
У недељу идемо у Лучане, тежак противник уме да буде али морамо бити и ми њима тежак противник. Још 16 кола до краја, можемо ми то.
Locked