21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by ssnigd »

Devetak ne moze da bude zadnji vezni, zato sto su mu dodavanja ocajna. Sve preko 10m je katastrofa. Ako nam vec treba zadnji vezni, onda je to Topic, nikako Devetak. Kao stoper, on je najbolje i najstabilnije partije pruzao, iako je mozda nizi za stopera. Kao zadnji vezni nikako, minus igrac na terenu. U tom slucaju bolje da igramo onda sa trojicom stopera i dva ofanzivnija beka, pa eto Devetka kao treceg stopera.
I da, konacno da smo gledali fudbal od nasih.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by slanobarac »

Rabba wrote:
slanobarac wrote:Proplivao na centaršut a posle toga pojurio van 16 gde može samo nogom da igra a ne vrati se ka golu gde jedini ima pravo da igra i rukama.
Nije to naš golman, taj kojeg si opisao :D
:oops: Bravo, tako je. Moje loše viđenje situacije. Jbg. nervoza zbog olako ispuštena 2 boda, slično kao u GM.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Turija »

@ ssnigd
Slazem se za Devetka, pisao sam i sam ranije o tome.

A, ova ideja sa 3 stopera, mislim da ti je odlicna.
I Vosa bi izgledala mnogo bolje.
Devetak je brz i britak igrac, a mnogo bi tom pozicijom pomogli Bjekovicu i Djordjevicu u defanzivi, te bi jos vise dosao do izrazaja njihov ofanzivni potencijal.

Mislim da ih nije tesko uigrati i da bi Lalatovic trebao da proba tu varijantu. Time bi sve uslove zadoljio i zahtev U21 i svi bili optimalno rasporedjeni na terenu.
Last edited by Turija on Sat Feb 13, 2021 11:45 am, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by CRD FCV »

Након експресног црвеног (другог жутог) и пенала помислио сам да је пао договор на полувремену. Гол у 98. мин је скоро па одагнао све сумње у то. Нисам погледао прво полувреме тако да могу дати виђење другог полувремена. Били смо бољи али смо имали и играча више. Делује ми да је Чукарички квалитетом изнад нас. Довели су неке искусније играче и то им се исплаћује. Од 6 бодова, ТСЦ узео 4, Чука 4 а ми 1. Није добро али није ни скроз лоше. Резултате треба вијати против "мањих" екипа, против близанаца како буде одлучено и надајмо се некој Европи за лето. И да нас заобиђу лоше вести и лоши људи.
У среду смо домаћини против Вождовца, доста неугодна екипа могу бити. Забрињава она повреда Дринчића, надам се да га неће одвојити од терена.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Turija »

Mislim da je taj gol u 98om minutu, puka slucajnost.

Da Colovic tako dobro zahvati loptu i da ona prodje pored, skoro, svih igraca ( nasih i protivnickih) ispred naseg gola, realna je samo u igricama.

PS
Uhh, tek sam sad video golman Simic, skoro, na 16m.
Kakva glupost. Neverovatno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Mislim da je taj gol u 98om minutu, puka slucajnost.

Da Colovic tako dobro zahvati loptu i da ona prodje pored, skoro, svih igraca ( nasih i protivnickih) ispred naseg gola, realna je samo u igricama.

PS
Uhh, tek sam sad video golman Simic, skoro, na 16m.
Kakva glupost. Neverovatno.
Nije to Simić... I ja sam pomislio sinoć da je to Simić ali je to golman Čukaričkog... Simić je bio na 5-6 metara i loptu nije video od gužve. Čolović je fantastično zahvatio loptu i pogodio kroz šumu "igrača"...
CRD FCV wrote: Делује ми да је Чукарички квалитетом изнад нас. Довели су неке искусније играче и то им се исплаћује. Од 6 бодова, ТСЦ узео 4, Чука 4 а ми 1.

Što se tiče kvaliteta ne slažem se sa tobom mislim da su sve tri ekipe tu negde po kvalitetu ali da smo mi za nijansu bolju.
Sa Turijom sam koliko se sećam prošle godine na temi polufinala kula komentarisao Čukarički pre polufinapne utakmice i tad sam rekao iza čega stojim i danas da je Čukarički tim bez mentaliteta, nemaju pobednički mentalitet dok smo mi tim punog karaktera. Nekad zabrljamo kao protiv Metalca i sad Čukaričkog ali dugo nismo imali tim koji se ovoliko bori i koji ne da na sebe.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Čukarički tim bez mentaliteta, nemaju pobednički mentalitet
Слажем се да је менталитет наш адут, то је великим делом заслужан Лалатович. И даље ми се чини да је индивидуални квалитет на страни Чукаричког али неретко то није довољно да се оствари и жељени резултат.
17. кола је још пред нама + куп, надам се да ће менталитет остати а квалитет се подићи још више.

Мали оф, видим на флешскору да следеће коло арена преноси рад-чуку, златибор-тсц и металац-мачву. По ком они систему бирају шта ће преносити, да ли је икоме па и њима јасно.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Istocno stajanje »

Ako nista drugo, barem imamo bolji medjusobni skor sa Cukom, ako budemo poravnati na tabeli. Nadam se da nisu nesto menjali pravila kao kod zreba za kup.

Ali ljudi, dokle cemo vise da primamo golove u poslednjim sekundama meca, mislim da smo rekorderi po tome. Juce, Metalac, finale kupa... Previse za kratak period.
I naravno cuveni Vaduz... Sami smo krivi, Drincic tesko povredjen a genije od trenera ga ne menja i tu dolazi do tog velikog produzetka.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Dragojlo »

Taj misteriozni golman na šesnaestercu prilikom Čukinog trećeg gola je njihov golman koji je došao u napad. Onaj naš Kordić v2.0 je stajao pred golom u šumi igrača, i nit se on video, nit je on video loptu kako mu uleće u gol....
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Turija »

Dobro je, resili smo pitanje ,,misterioznog" golmana u nasem sesnaestercu..
Slican dres oba golmana, prevario je dosta nas :oops:
:cheers:

PS
Ako arena ne prenosi nasu utakmicu u sredu, moze li to da uradi Novosadska tv, po principu Novopazarske?

Kanda je, jos jedanput, neka lokalna tv prenosila utakmicu svog kluba, kad nije bila na programu Arene?

A, prenosila je Novosadska i utakmicu iz Rumenke, pa mogla bi isto tako i u sredu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Dobro je, resili smo pitanje ,,misterioznog" golmana u nasem sesnaestercu..
Slican dres oba golmana, prevario je dosta nas :oops:
:cheers:

PS
Ako arena ne prenosi nasu utakmicu u sredu, moze li to da uradi Novosadska tv, po principu Novopazarske?

Kanda je, jos jedanput, neka lokalna tv prenosila utakmicu svog kluba, kad nije bila na programu Arene?

A, prenosila je Novosadska i utakmicu iz Rumenke, pa mogla bi isto tako i u sredu.
Nije još izašao plan prenosa Arene Sport. Msm da će nas sigurno prenositi. Napredak radi prenose na Facebook profilu. Sistem im je ko kupi jednu online ulaznicu (500 dinara) može da gleda valjda cele sezone preko FB stranice njihove mečeve ili tako nešto.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by fare »

CRD FCV wrote:
Deep Purple wrote: Čukarički tim bez mentaliteta, nemaju pobednički mentalitet
Слажем се да је менталитет наш адут, то је великим делом заслужан Лалатович. И даље ми се чини да је индивидуални квалитет на страни Чукаричког али неретко то није довољно да се оствари и жељени резултат.
17. кола је још пред нама + куп, надам се да ће менталитет остати а квалитет се подићи још више.

Мали оф, видим на флешскору да следеће коло арена преноси рад-чуку, златибор-тсц и металац-мачву. По ком они систему бирају шта ће преносити, да ли је икоме па и њима јасно.
Pa neka nas preuzme Novosadska i resen problem . Jel se zna tezina povrede Drincica i za koliko se vraca Vuklis da opet imamo golmana na golu ? :beg: .
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Turija »

Kao sto smo pisali, ovde, ponisten nam je regularan gol i po analizi na Areni.
Nije beznacajno posle 3:3, ali je najbitnije da se konsolidujemo i drzimo odstojanje od Cukarickog.

Dobra je ta ,,tenzija" da se igraci ne opuste.
Pobeda protiv Vozdovca u sredu, mora biti imperativ.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Kao sto smo pisali, ovde, ponisten nam je regularan gol i po analizi na Areni.
Nije beznacajno posle 3:3, ali je najbitnije da se konsolidujemo i drzimo odstojanje od Cukarickog.

Dobra je ta ,,tenzija" da se igraci ne opuste.
Pobeda protiv Vozdovca u sredu, mora biti imperativ.
Sudije su nas onda koštale 6 bodova protiv dva rivala za Evropu (TSC-a u gostima i Čuke u gostima)
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by slanobarac »

Ajde da se dogovorimo hoćemo li uvek uvažavati mišljenja tih eksperata sa arene ili samo kad nama ide na ruku?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked