20. kolo: VOJVODINA - TSC 0:1 (0:1)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 20 kolo: VOJVODINA - TSC, petak 16:30 (Arena, Novosadska

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote:Ono kad ti jedna jezivo jajarska individua poput Krstajica drzi cas fudbala. :oops:
Lako je Krstajiću on vodi ekipu koja nema ama bas nikakvih problema, novac je u minut, nema nezadovoljnih. Nema kriminalaca i svega ostalog u i oko kluba. Kako bi ti motivisao tim posle svega ovoga u medijima u protekla dva dana? Vidis da ni Lalatovic nije stavio Devetka u 11.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20 kolo: VOJVODINA - TSC, petak 16:30 (Arena, Novosadska

Post by Turija »

Radoye wrote:Turija, ajd' molim te napisi sastav, ne mogu da gledam na poslu sam? Hvala!
Simic
Bjekovic, Bralic, Sanicanin, Djordjevic
Drincic, Stojkovic
Vukadinovic, Zukic, Simic
Mrkaic.

Jalova i bojazljiva nasa igra.
I Drincic se uklopio u sivilo. Jako lose.
U napadu jedino Simic zadovoljio.

PS
Lalatovic crveni karton na poluvremenu, zbog nepotrebne rasprave sa sudijom Jovanovicem.

Usli na teren Covic i Andric. Izasli Zukic i Bjekovic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
bob rock
Posts: 11
Joined: Tue Oct 24, 2017 10:38 pm

Re: 20 kolo: VOJVODINA - TSC, petak 16:30 (Arena, Novosadska

Post by bob rock »

Koja je ovo taktika, koncepcija, filozofija fudbalske igre? Da se igra jezikom bilo bi sigurno bolje. Krajnje je vreme zahvaliti se na saradnji napadu (osim Covica). Ovakav ~fudbal~ ne igraju ni klinci kada ih pustis na livadu. Blago je reci katastrofa.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20 kolo: VOJVODINA - TSC, petak 16:30 (Arena, Novosadska

Post by Turija »

bob rock wrote:Koja je ovo taktika, koncepcija, filozofija fudbalske igre? Da se igra jezikom bilo bi sigurno bolje. Krajnje je vreme zahvaliti se na saradnji napadu (osim Covica). Ovakav ~fudbal~ ne igraju ni klinci kada ih pustis na livadu. Blago je reci katastrofa.
Logicna posledica svega u Klubu i pogresne procene trenera, od stavljanja u tim povratnika iz Amerike, do pripreme utakmice.
Ne moze se samo reci neka se protivnik prilagodjava nama, jer mi smo Vojvodina i to je sve.

Ne mozes ostaviti nase bekove na vetrometini izuzetno brzih krila Topolcana, bez podrske nasih krilnih napadaca u defanzivi i onda reci kriv je Bjekovic i Djordjevic.

Ne moze da se ne vidi ceo nas vezni red, sa dekoncentrisanim Sanicaninom u poslednjoj liniji odbrane veceras, koji nije mogao sam protiv Lukica. I njemu je izostala podrska veznog reda.

Cim dodje ozbiljnija i cvrsca ekipa, nasa igra se raspada, jer je i nemamo u ovakvom sastavu.
Na kraju, trener izvodi iz igre naseg najopasnijeg igraca u napadu ( Simic) , a porucuje na poluvremenu Bjekovic je kriv.

Eto, usli su svi njegovi izabranici u drugom delu, osim Mladenovica, kada se u poslednjem casu predomislio i uveo Novevskog. I sta se promenilo?

Bez pravog centarfora i centralnog veznog, ova ekipa ne moze dalje od gornjeg dela Ling Long Lige.


Ako treba da gubimo derbi utakmice, onda bolje da gubimo bodove sa nasom decom, jer to daje, bar, nadu da mozemo jednog dana do ozbiljnog tima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 20 kolo: VOJVODINA - TSC, petak 16:30 (Arena, Novosadska

Post by slanobarac »

Ništa neočekivano i ništa što već nismo videli od našeg trenera i ekipe. Nula(0) šuteva u okvir gola. Smejati se ili zaplakati?
Setih se Javora iz zlatnog doba Radovana Ćurčića i mislim da je ta bunkeraška ekipa brže prenosila loptu preko pola nego ovi naši. Ok, nema plate, razumem. Ali onda javno iznesite zahteve i javno objavite da nećete da igrate i da vas podržimo. Ne ovako. Tihi bojkot, ako je to, nema smisla. Ako nije već ste ovo "vežbali" u Turskom rizortu onda j**eš i trenera i upravu i sve vas na gomili.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked