19. kolo: VOJVODINA - Proleter 2:0 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

19. kolo: VOJVODINA - Proleter 2:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Победа у Суботици, па назад за Нови Сад, да у градском дуелу, против истог ривала кога смо не тако давно победили у Куп такмичењу, а који је тренутно петопласирани тим лиге, окончамо ову јесен. Било је свега у истој.
Везасмо 3 победе од по 1:0, можда баш тако буде и у четвртак.
Да се одигра још ових 90 минута, па да сумирамо утиске, од освајања Купа крајем јуна, до данас...
И да се разилазимо!
Гемовић за ДНЕВНИК wrote:У клубовима који не припадају самом врху српског фудбала, ипак, не постоји притисак какав је евидентан у поменуте три екипе.

- Тачно је, носити дрес Војводине значи свакодневно се суочавти с притиском побеђивања. Међутим, ми смо Воша и то није никаква фраза. У, условно речено, мањим екипама иде како иде, док у Новом Саду то није случај. Није лако носити се с таквим оптерећењем, али сви смо свесни обавезе коју собом доноси играње у црвено-белом дресу и ношење овог грба на грудима.

До краја јесењег дела сезоне Новосађанима је остала још само утакмица с градским ривалом Пролетером, која је на програму у четвртак.

- И у том сусрету ићи ћемо на победу, јер, као што рекох, то је наша обавеза. Наместићемо се до четвртка, скоро смо играли с Пролетером у Купу Србије и тајни између нас практично нема. Драго ми је што се полако решавају и неки проблеми у нашем клубу, ствари долазе на своје место и сигуран сам да ће веома брзо све бити у најбољем реду. Треће место смо “зацементирали”, остало нам је да на прави начин завршимо полусезону и да онда одемо на заслужени одмор - нагласио је Миодраг Гемовић.
ФКВ - Пролетер 2:0 (0:0)
1:0 - Вукадиновић 52'
1:0 - Вукадиновић 90'


Извештај са утакмице: https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2375" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by ssnigd »

Ova utakmica ima humanitarni karakter takodje za malog Olivera.
Bilo bi lepo da ispratimo ovu akciju i da nas "bude" sto vise na tribinama.
Trenutno je samo 572 ljudi "prijavljeno" kao gledalac na stadionu.

848 ulaznica FKV na 3030!!!

https://www.fkvojvodina.rs/vojvodina-za-olivera/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Pera Centar »

ssnigd wrote:Ova utakmica ima humanitarni karakter takodje za malog Olivera.
Bilo bi lepo da ispratimo ovu akciju i da nas "bude" sto vise na tribinama.
Trenutno je samo 572 ljudi "prijavljeno" kao gledalac na stadionu.

848 ulaznica FKV na 3030!!!

https://www.fkvojvodina.rs/vojvodina-za-olivera/" onclick="window.open(this.href);return false;
Lista koja stoji na sajtu nije potpuna.Poslao sam sms, ali me nema na listi.

Svakako mislim da nije vazno da se vidi koje uplatio pare, ali mogli bi i igraci da posalju sms, kao i ovaj sto je kukao za prazne frizidere.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by ssnigd »

Moras da posaljes print screen poslate poruke na onaj broj ili na mejl naveden na sajtu, da bi se uvazila poruka kao gledalac. Onda te objave. Meni su relativno brzo odgovorili.
Naravno da je ime nebitno, mozes se potpisati kao Marko, Janko, niko to ne proverava, niti je poenta u imenu i broju poslatih poruka neke osobe.. Bitno je da podrzimo u sto je vecem mogucem broju akciju, naravno u skladu sa mogucnostima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Душан »

ssnigd wrote:Moras da posaljes print screen poslate poruke na onaj broj ili na mejl naveden na sajtu, da bi se uvazila poruka kao gledalac. Onda te objave. Meni su relativno brzo odgovorili.
Naravno da je ime nebitno, mozes se potpisati kao Marko, Janko, niko to ne proverava, niti je poenta u imenu i broju poslatih poruka neke osobe.. Bitno je da podrzimo u sto je vecem mogucem broju akciju, naravno u skladu sa mogucnostima.
Ја сам под бројем 444, није ни битно,јако се мали број одазвао, с обзиром а је од 572 поруке, ФК Пролетер послао сто, Фирма око 50 , Слоба снајпер 25 :D, све у свему око 200 људи је послало поруку.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Cane »

Kad smo već kod SMS-a, poslao sam i ja i nisam nigde naveden, ali to i nije poenta. Važno je da nas što više učestuje u akciji.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Danilo »

Bice interesantno videti prvih 11 Proletera, u ovoj utakmici u odnosu na kup gde su igrali trecepozivci
Борчевац
Posts: 133
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Борчевац »

Поздрав момци. Не знам гдје бих ово написао па ћу овде ако не смета. Борац је у контактима са Лалатовићем и има понуду добру да дође код вас. У клубу је он прва опција за тренера. У колико се стање не поправи код вас у клубу, он ће вјероватно код нас да пређе. А и Дринчић иде са њим у пакету. Сретно вам данас да побједите, и да се ситуација у клубу стабилизује. А Лалатовић ако дође код нас, само се надам да неће хвалити Доду на прес конференцијама. Поздрав и Извините што пишем на теми.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Red Marquis »

Борчевац wrote:А Лалатовић ако дође код нас, само се надам да неће хвалити Доду на прес конференцијама.
Hvaliće ih obojicu :mafia:
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Deep Purple »

Kako igramo?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Kako igramo?
K'o i uvek.
Nisi nista propustio :cheers:
PS
Evo, Vukadinovic 1:0
Last edited by Turija on Thu Dec 17, 2020 5:13 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
Deep Purple wrote:Kako igramo?
K'o i uvek.
Nisi nista propustio :cheers:
Standardno i jedna i druga ekipa ništa ali mi nosimo bodove? :)
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter, četvrtakl 15h

Post by Turija »

Dinamicnije je posle gola. Vosa, sada, bolja i opasnija.
PS
Naravno, sad nam sledi grcevito branjenje u poslednjih 15 minuta utakmice. Vec videno, svaki put.
2:0 Vukadinovic iz rekontre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter 2:0 (0:0)

Post by CRD FCV »

Коректна утакмица, није биле негледљива. Имали смо среће у пар наврата, Човић двапут покушао атркативно маказама. Делује ми да смо са овом победом решили трку за Европу, сада треба то и да потрвдимо тиме што нећемо расипати бодове са слабијим противницима.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Proleter 2:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Muska utakmica, dosta tuce i borbe i zasluzena pobeda.
Ako hocemo nesto da uradimo u Evropi, sada se pravi tim.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked