17. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

17. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Пласман у наредну рунду Купа и победа у Нишу, обележише период иза нас.
Нема плата (тврди тренер), а Скупштина је сазвана за дан пре меча (мада, како ће она услед ове ситуације бити одржана, велико је питање).
Да ли ће иста бити одржана под маскама, или ће неке пасти?
Да ли је то добро или лоше, видећемо у суботу око 16 часова.
До краја јесењих надметања, ове трофејне 2020. године, нема још много.
Па да се разилазимо (канда)?

ФКВ - Мачва 1:0 (1:0)
1:0 - Мркаић 32'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2020-21/match/2327" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h

Post by Deep Purple »

Mačva je u naletu osvojili su u prethodnih mesec dana više bodova nego u celoj ovoj sezoni pre toga. Tu je kapiten Pejović kao i svih ovih godina. Od interesantnijih igrača naveo bih Stefana Dabića 23-godišnjeg desnog beka koji može pokriti i pozicije levog beka, levog veznog i desnog veznog). Mladog Kolumbijskog napadača Dilana Ortiza koji je ove sezone postigao 3 gola i sva tri u poslednjih mesec dana. I vezista Miloš Adamovic koji je ove sezone postigao 5 golova i najbolji je igrač Mačve u kontinuitetu. I treba spomenuti Nikolu Perića našeg bivšeg igrača koji po ko zna koji put ne brani u nekoj ekipi u startnih 11 iako to kvalitetom zaslužuje. Ovog puta opravdano zbog pravila o bonus igračima i njega zbog tog pravila menja talentovani Miloš Gordić. Favoriti smo igramo u NS-u i nadam se da nas nece situacija u klubu poremetiti. Ovde smo favoriti ali to moramo pokazati na terenu !
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h

Post by Turija »

Bice prenos ove utakmice i na RTV1.
Tako rekose, veceras, u Vojvodjanskom dnevniku u 22h.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h

Post by Deep Purple »

Kakvo sprdakanje Mozzart Sporta prema Vojvodini i Mačvi jer su posvećeni tekst ovom meču nazvali "Derbi gladnih"
Razumemo svi na šta su ciljali ali je ovo malo neukusno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by slanobarac »

Nisu ništa izmislili nego preneli ono što je trener rekao na kzn. On je rekao da su prazni frižideri i da bi Vučević trebalo da se otvori. Kako god bilo danas nam treba 3 boda. Imam osećaj da će biti dosta golova. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Nisu ništa izmislili nego preneli ono što je trener rekao na kzn. On je rekao da su prazni frižideri i da bi Vučević trebalo da se otvori. Kako god bilo danas nam treba 3 boda. Imam osećaj da će biti dosta golova. :cheers:
Slazem se ali jedan portal koji čita dobar deo Srbije i ljudi iz ostalih država balkana ipak mora malo da odradi to profesionalnije jer Derbi gladnih je uvreda za igrače. Možda to prikazuje realno stanje ali to potencijalno čita i porodica fudbalera. Ako je Nenad već morao to da iznese ne mora ni svaki portal da udara po momcima iz Vojvodine i Mačve.
Moglo je npr da se navede kao derbi momaka koji su pušteni niz vodu od strane političkih rukovodioce ali da betting partner crvenog fudbalskog blizanca i crnog košarkaškog blizanca tako nešto ne sme da navede. Kao što nisu smeli da pitaju trenere crnog i crvenog blizanca o kokezijaniji.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by Voja »

13 VUKLIŠ Goran (G)
03 DEVETAK Mladen
07 ČOVIĆ Nemanja
10 ZUKIĆ Dejan
11 ĐORĐEVIĆ Stefan
15 ANDRIĆ Nikola
18 DRINČIĆ Nikola
20 ĐURIĆ Đorđe
23 MRKAIĆ Momčilo
28 GEMOVIĆ Miodrag
30 STOJKOVIĆ Aranđel
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by Beonic »

Na klupi Đuričin i Kovačević koji su negativni na koronu. Takođe mladi Kabić i Miletić.
Iz protokola izostaju Simić, Saničanin, Bralić, Topić, Bojić i Vukadinović. :(
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by Turija »

I, najzad, Lazo Bakmaz na komentatorskom mestu. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by v1o9s1a4 »

Prenos ovog derbija trenutno ide na tri televizije (arena 1, RTV1 i Novosadska) :dance2: .

https://www.youtube.com/watch?v=skJD1EYSBcc" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by Deep Purple »

Mrkaić za 1:0 !
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by Beonic »

Mrkaić postigne gol i taman se malo iskupi za sve loše igre i onda nonšalantno promaši zicer... :frown:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by Turija »

Slabo se trci.
Malo je nasih igraca u protivnickih 16 i kad nasi bocni igraci probiju po strani.
Ritam los i spor. Mucimo se.
PS
Ala se davi lopta i strepnja da ne primimo gol do poslednjeg minuta meca. A takva metiljava igra je ogledalo trenera.
Sta Vojvodini treba da razigrava Mladenovica, osim sto to treba Lalatovicu????
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota u 14h (RTV 1)

Post by naseljekolumbija »

Мислим да овде ником није до фудбала, обе екипе жељно ишчекују 16.децембар и паузу
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (1:0)

Post by Deep Purple »

Bitna su 3 boda. Vidi se da igračima obe ekipe nije do igre usled svih problema u kojima se nalaze i pored svega toga mi smo imali dosta prilika koje nismo iskoristili i zbog toga smo mogli biti kažnjeni. Bitna tri boda sve više ih skupiti do polusezone i onda kud koji mili moji.
Locked