16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

16. kolo: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Они без (и овде бившег?) члана Форума на клупи, али и наредне рунде (свакако увек нашег) Купа...
Ми са избореним проласком, али и са "немам пара и среће" ситуацијом, док чекамо Скупштину...
Да завршимо јесења надметања полако и сумирамо стање и утиске...
Никоме није бања. Понајмање нишка.

Раднички - ФКВ 0:1 (0:1)
0:1 - Вукадиновић 14'


Извештај - https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/match/2314" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by churguzijanac »

Hoce biti prenosa?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Hoce biti prenosa?
Za ocekivati je da bude, posto ima samo 3 utakmice u ponedeljak, a ovo je, na neki nacin, derbi.

Tako da cemo biti glavni mec u multiprenosu na A1, a to bi, indirektno, znacilo da ce ta utakmica biti u celosti na nekom od 5 kanala Arene, a verujem i Novosadske tv?

PS
Sudi Milanovic, a pomocnici Ristic i Djurdjevic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
churguzijanac wrote:Hoce biti prenosa?
Za ocekivati je da bude, posto ima samo 3 utakmice u ponedeljak, a ovo je, na neki nacin, derbi.

Tako da cemo biti glavni mec u multiprenosu na A1, a to bi, indirektno, znacilo da ce ta utakmica biti u celosti na nekom od 5 kanala Arene, a verujem i Novosadske tv?

PS
Sudi Milanovic, a pomocnici Ristic i Djurdjevic.
MULTIPRENOS – 3 UTAKMICE (ponedeljak 20. novembar, 16:00 časova, TV Arena sport 1)

U ponedeljak ćete u multiprenosu biti u prilici da ispratite dešavanja na poslednja tri meča 16. kola Linglong Tire Super lige Srbije koji počinju u 16:00 časova. Na programu su mečevi Radnički Niš – Vojvodina (noseća utakmica), Proleter – Javor Matis i Spartak ŽK – Radnik. Multiprenos će biti emitovan na prvom programu TV Arena sport.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

Gaćinović novi trener Radničkog iz Niša. Šta mislite Turija ?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Gaćinović novi trener Radničkog iz Niša. Šta mislite Turija ?
Sreca, za nas, sto nece imati vremena da ukomponuje sastav i uigra ekipu.
Zao mi je sto nije kod nas, jer je ozbiljan i odgovoran, fudbalski kreativan covek, sin mu igrao za Vosu...itd, itd.

Medjutim, mi imamo trenera i nije trenutak da ga menjamo. Imamo rezultate daleko bolje od igre.

Lalatovic ce uvek biti i hvaljen i osporavan, stalno pod sumnjom da ima veliku pomoc izvan terena i da posle njega nastaje raspad ekipe i problemi u klubu. Klubovi odu na ,,fabricki reset".

Tesko ce nam biti u ponedeljak u Nisu. Nereseno bi bio uspeh za nas, a ne bi bio neuspeh za Radnicki.
No, omasio sam u istoj takvoj prognozi protiv zvezde, tako da verovatnoca nije velika :)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by slanobarac »

Uvek sam se ježio na ono "bod bi bio uspeh". Samo pobeda dolazi u obzir, mi smo Voša i favoriti smo protiv svih osim blizanaca.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Turija »

slanobarac wrote:Uvek sam se ježio na ono "bod bi bio uspeh". Samo pobeda dolazi u obzir, mi smo Voša i favoriti smo protiv svih osim blizanaca.
Slazem se, ali, realno, svaka promena trenera unosi dodatnu motivaciju i sansu igraca da se nametnu za prvu postavu.
Zbog toga ce Radnicki biti jaci, nego u redovnom stanju, a narocito posle ispadanja iz Kupa od IMT-a.

Ne znam da li mozemo izdrzati pritisak, pogotovo i zbog kasnjenja plata i rata nasim igracima?
Zato mislim da nereseno nije nikom neuspeh u ovom trenutku?
To ne znaci da ne treba da idemo na pobedu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Dragojlo »

Kakav je to klub koji ima dobre rezultate, a u sred sezone pušta trenera u konkurentski klub!? :|
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by gospodinFKV »

Mislim da njegov odlazak iz Spartaka i dolazak u Radnicki nisu povezani.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Istocno stajanje »

Realno, sve osim nase pobede bi bio neuspeh. Oni su u uzasnoj seriji poraza i to od prosecnih ekipa. Lalat ce biti standardno napaljen protiv njih, samo da ne ponovi cirkus od prosle godine "ovoga mi krsta".
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Turija »

U najavama, pred utakmicu, nasi igraci ocekuju pobedu u Nisu.
Neka bude tako.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:U najavama, pred utakmicu, nasi igraci ocekuju pobedu u Nisu.
Neka bude tako.
Mozda su legli neki novci. :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by Deep Purple »

Prenos na Novosadskoj tv
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: Radnički - VOJVODINA, ponedeljak 16h

Post by N13 »

Sto se tice Arene, izbacili su novu platformu Arena Cloud TV: https://arenacloudtv.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Prva 3 meseca je besplatna, pa se onda placa pretplata (ne znam cenu, ali ne verujem da je skupo), ali bez ugovorne obaveze, pa se moze u svakom trenutku otkazati.
Verujem da ce raditi mnogo bolje nego mts-ov klik sport i ostale gluposti koje baguju.

Za sada je samo u obliku aplikacije za Android i iOS uredjaje, ali sam ih kontaktirao i rekli su mi da ce uskoro izbaciti i mogucnost da se gleda preko smart TV-a i preko web-a na racunaru/laptopu.
Meni zvuci ovo odlicno, jer kombinacija SBB+arena je za mene dobitna kombinacija :D
Locked